Sayfa 341/1001 İlkİlk ... 241291331339340341342343351391441841 ... SonSon
Arama sonucu : 8002 madde; 2,721 - 2,728 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI III ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

Alıntı Originally Posted by atmega48pa Yazıyı Oku
    Sn webster, bistte ne zamandir islem yapiyorsunuz bilmem ama, nacizane fikrim, %2 dustu satayim, %10 cikti satayim derken buyuk balik kacar genelde.
    Bist icin dediginiz dogru ben fon icin bunun farkli oldugunu dusunuyorum...oyle olsa zaten herkes sabit bir fonda kalirdi
    Fon tarihine bakarsaniz gezmedigimiz fon kalmadi...bist arti yapinca bile eksi yapan fon oluyor...bilmedigin birsey
    Kap dagilimi 1 ay sonra aciklaniyor
    Hangi habetden etkilenir vs yorum yapamadigin kara kutu
    Kumar gibi birsey bence...

Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Iki durum olacak
    Ya yine herkes diyecek webster uyarmisti
    Yada ben kaybetmis olacagim
    Cani gonulden dilegim b sikkidir...
    bana a sıkkı gibi geliyor ,belirsizlik olacak

Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Ustad emmide onu diyor
    1m civari portfoyun varda tamami tcd de ise allah akil fikir versin diyor
    Herkesin piyasa görüşü farklı. Benim beklentim bu şekilde. En fazla kardan zarar eder çıkarız. Ben alırken bir düzeltme olcağına göz önüne alarak aldım. Ben -2 lere alışığım. Bir ara AFT ile Nasdaq borsasındaydık. -2 de yaptı +2 de yaptı. Sonra kar ile çıktım. Bir süre önce full dolardaydım. Onunda risk seviyesi pek aşağı kalır gibi değil. Alıp beklersen full zarar.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Alıntı Originally Posted by atmega48pa Yazıyı Oku
    Sn webster, bistte ne zamandir islem yapiyorsunuz bilmem ama, nacizane fikrim, %2 dustu satayim, %10 cikti satayim derken buyuk balik kacar genelde.
    Doğru bence. Kaldıki bu bist değil. Yatırım fonu hareket kabiliyetin kısıtlı.

5. arkadaşlar bir sorum olacak yardımcı olursanız sevinirim.

Bir arkadaşım bankacısının yönlendirmesi ile HSA fon alıyor geçen ay 150K civarında 6 bine yakın kar geliyor cuma gününe kadar, cuma günü bankacısına soruyor satalım mı borsa düşüyor diye (BIST %0.30 eksideyken) YOK satmayın aksin alın falan diyor. Bunun üzerine 150K daha alım yapıyorlar.

Şimdi sorumuz şu: cuma günü yaşanan düşüşten önceki 150 K parası mı etkilenir yoksa cuma saat 15:00 civarları yaptığı HSA alışı da etkilenir mi?

yoksa son yaptığı HSA alışı pazartesi günü oluşacak fiyattan mı işlemeye başlar?

6. türkuye Libya' girdi mi Trump baslar yaptırımlara

Param yok kafam rahat
    Param yok kafam rahat

7.  Alıntı Originally Posted by mrfatih Yazıyı Oku
    arkadaşlar bir sorum olacak yardımcı olursanız sevinirim.

Bir arkadaşım bankacısının yönlendirmesi ile HSA fon alıyor geçen ay 150K civarında 6 bine yakın kar geliyor cuma gününe kadar, cuma günü bankacısına soruyor satalım mı borsa düşüyor diye (BIST %0.30 eksideyken) YOK satmayın aksin alın falan diyor. Bunun üzerine 150K daha alım yapıyorlar.

Şimdi sorumuz şu: cuma günü yaşanan düşüşten önceki 150 K parası mı etkilenir yoksa cuma saat 15:00 civarları yaptığı HSA alışı da etkilenir mi?

yoksa son yaptığı HSA alışı pazartesi günü oluşacak fiyattan mı işlemeye başlar?
    Sadece elindeki HSA'lar etkilenir. Eğer saat 15'de alım emri verildiyse Salı günü TEFAS'ta görünen fiyattan 14'den sonra hesabında olur arkadaşınızın.

Alıntı Originally Posted by mogola Yazıyı Oku
    türkuye Libya' girdi mi Trump baslar yaptırımlara

Param yok kafam rahat
    Trump ın yaptırımla hiç uğraşacak hali yok. Bir yandan azil süreci bir yandan seçim var

Sayfa 341/1001 İlkİlk ... 241291331339340341342343351391441841 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •