Sayfa 347/741 İlkİlk ... 247297337345346347348349357397447 ... SonSon
Arama sonucu : 5924 madde; 2,769 - 2,776 arası.

Konu: MNDRS - Menderes Tekstil

1.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    2.5 dolardan domates ihracatından bahsediliyor haberde.
    Daha kötüsü bu kış domates içerde 100 lira demişler!
    usta mndrs tekstil sektörü benim bildiğim, enerji ve gıda sektörünedemi girmişler uzun zamandır takip etmiyordum.

2. kaldır bakalım rıza

3.  Alıntı Originally Posted by pamuk01 Yazıyı Oku
    usta mndrs tekstil sektörü benim bildiğim, enerji ve gıda sektörünedemi girmişler uzun zamandır takip etmiyordum.
    Ana faaliyeti tekstil ama enerji ve gıda sektöründe uzun süredir varlar.
    Bu arada Menderes çok eski hissemdir, 40 kuruşlardan beri alır satarım bu hisseyi.
    Lakin bu sefer film başka, seneye borç kamburunda kurtulursa Menderes başka bir dünya.

4.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Rusya-Ukrayna savaşının neden olduğu doğal gaz krizi nedeniyle Avrupa’daki seralarda domates üretimi azaldı. Türkiye’den ihraç edilen domatesin fiyatı 2.5 dolara fırladı.

https://www.evrensel.net/haber/47046...ini-arayacagiz
    usta domatezin mndrs tekstille ne ilgisi var anlayamadım.

5.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Bu arada Menderes çok eski hissemdir, 40 kuruşlardan beri alır satarım bu hisseyi.
    Lakin bu sefer film başka, seneye borç kamburunda kurtulursa Menderes başka bir dünya.
    şimdi anlaşılmıştır usta tşk

6.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    gayrimenküllerden iyi ciro bekleniliyor inşallah yüksek karlar yazar hissede 4-5 kat gider en az.

7.  Alıntı Originally Posted by pamuk01 Yazıyı Oku
    gayrimenküllerden iyi ciro bekleniliyor inşallah yüksek karlar yazar hissede 4-5 kat gider en az.
    Euro kurundan gol yemezse (bence yemeyecek bu süreçte) beklentimiz o yönde. Sadece gayrimenkul satışlarından 1 milyar gelir bekliyorum seneye

8. oley oley oley

Sayfa 347/741 İlkİlk ... 247297337345346347348349357397447 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •