Sayfa 37/741 İlkİlk ... 2735363738394787137537 ... SonSon
Arama sonucu : 5924 madde; 289 - 296 arası.

Konu: MNDRS - Menderes Tekstil

1. YÜrrü be malnus kim tutar seni.
    Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

2. 1.47 den yarımı verdim.1.48 den diğer yarımı da astık.Malsızız.Bizden alanda kazandı .
    Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

3. 1.475 aortla sat 1.49 dan al bizim ki de iş.Satmakta da almakta da acelemi ettik haftaya belli olur.

4. 1.54 ü 26.12.2019 da gördük bugün de 1.53 bakalım haftaya meramını belli eder.İyi tatiller ortaklar.

5. Alnus iyi topladi oncekiler gibi sanip ky satti maalesef.Bilerek devre kestirmedi dikkat ettiyseniz.Haftaya bu hisse cok guzel yerlere gider elinde kalan ky varsa helal olsun....

MI MAX cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Bir kısmını uzun tuttuğum için ve hedef fiyatıma gelmediği için !!!!,,elde baya var , diğer kısmını da ikinciye defa trade ile değerlendirme şansım oldu (y.t.d.)

7.  Alıntı Originally Posted by movie Yazıyı Oku
    Alnus iyi topladi oncekiler gibi sanip ky satti maalesef.Bilerek devre kestirmedi dikkat ettiyseniz.Haftaya bu hisse cok guzel yerlere gider elinde kalan ky varsa helal olsun....

Biz de öyle düşündük te günlük aort 1.44 lerde kalmış haftaya endekste bozmazsa biraz sindirip öyle gider gibi geliyor.Malnus taşeron ve işyata malı aldığı aort fiyattan 1 krş yukardan devrediyor hep.Bu seferde öyle yaparsa 1.46-47-48 lerden devreder.

8.  Alıntı Originally Posted by gselman Yazıyı Oku
    Biz de öyle düşündük te günlük aort 1.44 lerde kalmış haftaya endekste bozmazsa biraz sindirip öyle gider gibi geliyor.Malnus taşeron ve işyata malı aldığı aort fiyattan 1 krş yukardan devrediyor hep.Bu seferde öyle yaparsa 1.46-47-48 lerden devreder.
    Bu sefer farkli sanirim....oyle olsa devre kestirmemek icin 1.52 lere satis girmezdi.Devre keserse aciga alis-satis mutakip brut takas.Bir hisse icin istenmeyen olay.Yoksa mali yukardan devredemez ki citibank satip tekrar girmeye calisiyorsa bir is var bu iste..

Sayfa 37/741 İlkİlk ... 2735363738394787137537 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •