Sayfa 625/741 İlkİlk ... 125525575615623624625626627635675725 ... SonSon
Arama sonucu : 5924 madde; 4,993 - 5,000 arası.

Konu: MNDRS - Menderes Tekstil

Alıntı Originally Posted by kilimanjaro Yazıyı Oku
    Herkese selamlar. Dolar grafiğinde bir yılı biraz aşkın bir süre dikkate alındığında çanak kulp formasyonu oluşmuş görünüyor; teknik analizden anlayanlar bir bakabilir mi?
    Dolar bazlı bilmiyorum bakmadım.Bildiğim doğru yerden maliyet yaptığımdır o yüzden ralli bekliyorum ayrıca yıldız pazarda işlem görmesi temelinin iyi olması uzun vadeci olurum Menderes hissesinde.

Güne iyi başladı Menderes

3.  Alıntı Originally Posted by kilimanjaro Yazıyı Oku
    Herkese selamlar. Dolar grafiğinde bir yılı biraz aşkın bir süre dikkate alındığında çanak kulp formasyonu oluşmuş görünüyor; teknik analizden anlayanlar bir bakabilir mi?
    Dolar grafiği:
    Menderes Tekstil-Dolar grafiği.jpg

4.  Alıntı Originally Posted by anadolulu alp Yazıyı Oku
    Sn Erdgass farklı hissede yıllar sonra ortak olduk.PD/DD 0,52 F/K 1,98 iflas fiyatından fiyatlanıyor.Sn Meteor da çok iyi temelci Odaş forumunda tanımıştım onun sayesinde yollarımız keşişti.
    Hayırlı olsun diyelim ortak, umarım ayağın uğurlu gelir Çarpanlarına bakıldığında hisse çok ucuz bu çarpanlarla bist'te işlem gören başka sanayi şirketi var mı bilmiyorum ancak burada bir patron faktörü var. Kağıt 11 üzerinde iken patron hisse satışı yapmaya başlamış ve üst üste 4 taban yaptırmıştı yanlış hatırlamıyorsam, o günden sonra hissenin kimyasını bozdu. Esasında şirket tekstil, tarım, enerji işkolu olarak odlukça defansif bir iş modeli var (Bornova'daki devam eden inşaat projesi teslim alındıktan sonra bir de gyo iş kolu olacak) bakalım geçen yılki karlılık sürdürülebilir olacak mı takip edeceğiz. Bol kazançlar herkese

Alıntı Originally Posted by erdgass Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun diyelim ortak, umarım ayağın uğurlu gelir Çarpanlarına bakıldığında hisse çok ucuz bu çarpanlarla bist'te işlem gören başka sanayi şirketi var mı bilmiyorum ancak burada bir patron faktörü var. Kağıt 11 üzerinde iken patron hisse satışı yapmaya başlamış ve üst üste 4 taban yaptırmıştı yanlış hatırlamıyorsam, o günden sonra hissenin kimyasını bozdu. Esasında şirket tekstil, tarım, enerji işkolu olarak odlukça defansif bir iş modeli var (Bornova'daki devam eden inşaat projesi teslim alındıktan sonra bir de gyo iş kolu olacak) bakalım geçen yılki karlılık sürdürülebilir olacak mı takip edeceğiz. Bol kazançlar herkese
    Teşekkürler ortak bence beklenir Menderes hissesinde.ayrıca patronda artık sıkıntı olacağını sanmıyorum o süreç yaşandı bitti. Umarım ayağım uğurlu gelir Ben bekliyecem büyük rallisini.

6.  Alıntı Originally Posted by anadolulu alp Yazıyı Oku
    Teşekkürler ortak bence beklenir Menderes hissesinde.ayrıca patronda artık sıkıntı olacağını sanmıyorum o süreç yaşandı bitti. Umarım ayağım uğurlu gelir Ben bekliyecem büyük rallisini.
    Patronun 40 milyon lot satma plani vardi deprem nedeniyle simdilik iptal etti ama o lotlari eninde sonunda satar diye düşünüyorum.
    Bu aklınızın bir köşesinde bulunsun sayın Alp.

SM-M515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Patronun 40 milyon lot satma plani vardi deprem nedeniyle simdilik iptal etti ama o lotlari eninde sonunda satar diye düşünüyorum.

Teşekkürler Sn Balık adam.Yükseliş trendinde menderes ara sıra sert düzeltme düşüş yaşıyor geçen hafta 10 üzeri kalıcılık sağlasa iyi olurdu olmadı fakat bana alım fırsatı verdi düzeltme düşüş yaşayarak.Düzeltmesi bence bitti.

8.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku

Patron gerçekten 40 milyon lot satacak mıydı acaba? Yoksa satacağım açıklaması ile hisse değerini düşürüp düşük rakamlardan toplama amacında mıydı? Yani manipülasyon peşinde miydi? Bizlerin neredeyse bedava diye nitelediğimiz ve alım fırsatı olarak gördüğümüz rakamları şirketi en iyi bilen kişi olan patron farklı mı okuyor ki ederinin çok altında olmasına rağmen böyle bir satış kararı alabiliyor? Bunun doyurucu bir cevabı var mıdır? Bu hissede geçmişten bugüne uzun süreli pozisyon almış kişilerin en çok dert yandığı güvenilmez bir patron imajı piyasaya hakim olduğu sürece, bu hissenin de ederine ulaşması ne derece mümkün olabilir? Bir yandan hatırı sayılı ölçüde yatırım yaptım ama bir yandan da kadamda patron odaklı deli sorular
    Patron fiyatın yükselmesini istemezse, en basitinden bedelli sermeye artırımı gibi açıklamalarla her şekilde bu amacına ulaşabilir. Burada önemli olan patronun ne yapmak istediği? Bence patron da bizden farklı düşünmüyordur ve bu bedavadan biraz hallice rakamlardan başkası yerine toplayabildiği kadar kendisi toplamak istiyordur...

Sayfa 625/741 İlkİlk ... 125525575615623624625626627635675725 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •