Sayfa 63/741 İlkİlk ... 1353616263646573113163563 ... SonSon
Arama sonucu : 5924 madde; 497 - 504 arası.

Konu: MNDRS - Menderes Tekstil

1. Agayı ( İş yatırım) kızdırdılar.2 milyon lot daha alışta verirse kötü olur.
    Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

2. en iyi yerden aort üzeri kapattılar.Yarına hayrola.
    Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

3. yarın çok pis tavana kokuyor (y.t.d.)

4. Yarın açılışta tavan olması mümkün mü?

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Yoksa bu imkansız bir şey mi.?

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. Tavan ne için? Yoksa Açığa satış yapıp pozisyonunu kapatmayan mı var tahtada?

7.  Alıntı Originally Posted by efeksk Yazıyı Oku
    Tavan ne için? Yoksa Açığa satış yapıp pozisyonunu kapatmayan mı var tahtada?
    Yani tavan olamazmı demek bu?

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

ya USTA lar anlamadığım bir şey var biri yardımcı olursa memnun olurum. dün hisseyi 1,60 dan aldım maliyetimi 1,57 gösteriyor gerçekleşen emir fiyatıda 1,60 gösterirken maliyetimi nasıl 1,57 gösterir bankayı aradım dedim kardeşim ben 1,60 dan aldım bu nasıl 1,57 gösterir bana diyorki siz ona takılmayın neticede aldığınız emir fiyatını biliyorsunuz diyor böyle mantıksız bir açıklama olur mu? sizce bu işin doğrusu nedir teşekkür ederim hepinize hayırlı bol kazançlar.

Sayfa 63/741 İlkİlk ... 1353616263646573113163563 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •