Sayfa 688/741 İlkİlk ... 188588638678686687688689690698738 ... SonSon
Arama sonucu : 5924 madde; 5,497 - 5,504 arası.

Konu: MNDRS - Menderes Tekstil

1.  Alıntı Originally Posted by tarik1234 Yazıyı Oku
    Domates hariç zaten hepsi içinde domates çok kar beklememek gerekir max domates kara etkisi 10-20 milyon olur
    150 m civarı artı bekliyorum. Bakalım ne gelecek

2.  Alıntı Originally Posted by tarik1234 Yazıyı Oku
    Domates hariç diğer gıda dahil
    421 milyon faaliyet karı var 50 amortisman ekle 470 milyon favök yıllıklandır yapar 1.1 milyar 10 favök 11 milyar şirket değeri 1.5 milyar finansal borç düş 9.5 milyar eder yani 40 tl ki bu kurlarla sene sonu favök 1.5 milyar Çıkması kuvvetle muhtemel eder olur 60 tl güya kötü bak kağıtta bundan baskı var diyor arkadaşlar yani temel sebebi ile 1 Yıldır 10 tl geçemiyormuşuz ufrs bekliyordum yetiştirememişler vuk ile idare edicez bu günde 9.90 san bu sebeple saldı bak zarar açıklamamış
    Sene sonuna kadar inşaat da destek olabilir
    Şuan ki piyasa değerinin yarısı kadar bir girdi ..
    Satmaya kalkarlarsa şirketin nakit akışı değişir
    Borçları biter ve tertemiz bir şirket olur .
    İleri de bizi Volatilitesi çok yüksek günler bekliyor
    Ben bu tür durumlarda panik yapmamak için hisselerime blokaj koyarım ..
    Ama bu bilanço ve konsolide açıkmayıp vergi dairesi açıklaması umutlandırdı ..
    Hayırlısı olsun ..
    Yatırım tavsiyesi asla ve katiyen olamaz

3.  Alıntı Originally Posted by mdal Yazıyı Oku
    150 m civarı artı bekliyorum. Bakalım ne gelecek
    1.ceyrek ciro 917 mln tl. Vergi dairesine sunulan beyannamede isr 6 aylik ciro 2.117 mln tl.

Buradan hareketle domates satislari haric 2.ceyrekteki ciro 1.2 mlr. Sizin hesaba gore domates tarafından 150 mln + kar gelmesi için en az 400 mln daha ciro yapmasi gerekir ki bu da ceyreklik ciroyu 1.6 mlr a taşır.

Umarım siz haklı çıkarsınız hocam. Saygılar...

SM-M515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Adam tam bir şeytan, aşağılık birisi geçen sene 17 Ağustosta gönderdiği geçici vergi beyanını bu sene ayın 2. günü yolluyor hem de iki kez göndermiş (ilkinde gelir tablosunu eklememiş göndermişler) zarar ediyoruz herkes görsün diyerek erkenden göndermiş ki tahsisli başvurusunu yapacak. İzmir'deki 200 daire+dükkanları tek başına yeme derdinde 3.çeyrek bilançoyu bir görelim, proje tamamlanıp bilançoya piyasa değeri ile girsin görelim.

1-Neden tahsisli fiyat öncesi geldi. Bu ne acele
    2- marshall tahsisli için 26 ocak perşembe spk onayı almış, 2 Şubat perşembe fiyat belli olmuş, kap da yayınlamış.
    3- Bu örneğe göre yarın geçen perşembe onayı alan mndrs tahsisli fiyat bigisi bu perşembe açıklanmalı
    4- Ben spk ya verilecek bilançoda kar bekliyorum.

6.  Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    1-Neden tahsisli fiyat öncesi geldi. Bu ne acele
    2- marshall tahsisli için 26 ocak perşembe spk onayı almış, 2 Şubat perşembe fiyat belli olmuş, kap da yayınlamış.
    3- Bu örneğe göre yarın geçen perşembe onayı alan mndrs tahsisli fiyat bigisi bu perşembe açıklanmalı
    4- Ben spk ya verilecek bilançoda kar bekliyorum.
    Hocam bu kadar yüklü kur zararı ve faiz giderinin olduğu bir çeyrekte kar açıklaması büyük sürpriz olur.

Bu beklentinizin dayanağı nedir.

Değerleme kari vs. mi bekliyorsunuz

7. konsolideler vergi beyanında farklılık gösterir. apar topar acele fiyatı baskılamak için gönderilmiş vuk. tarihinde yok ayın 2 sinde vuk gönderdiği.. dönen dolap çok belli. cumadan beri satan kurumlar daha fazla mal satmamak için yapılan gönderim. tahsisli bitene kadar baskılamak işi kolaylaşsın amaç.. diyeceğim bu kadar.
    YATIRIM, sonu yanlış giden SPEKÜLASYONDUR. EĞER, zamanında spekülasyondan çıkmazsanız MECBUREN yatırımcı olursunuz.

8.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    1.ceyrek ciro 917 mln tl. Vergi dairesine sunulan beyannamede isr 6 aylik ciro 2.117 mln tl.

Buradan hareketle domates satislari haric 2.ceyrekteki ciro 1.2 mlr. Sizin hesaba gore domates tarafından 150 mln + kar gelmesi için en az 400 mln daha ciro yapmasi gerekir ki bu da ceyreklik ciroyu 1.6 mlr a taşır.

Umarım siz haklı çıkarsınız hocam. Saygılar...

1.çeyrek domates karı 4 milyon tl

Sayfa 688/741 İlkİlk ... 188588638678686687688689690698738 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •