Sayfa 154/226 İlkİlk ... 54104144152153154155156164204 ... SonSon
Arama sonucu : 1802 madde; 1,225 - 1,232 arası.

Konu: ARDYZ ARD Grup Bilişim Teknolojileri A.Ş.

1. Aldıkça maliyet düşündükçe daha da aşağı vermesinler de ...bakalım filmin sonu nasıl olacak ...
    Alınıp,unutulup 3 ay sonra bakmak için bence buralar da güzel fiyat...günlük takılmadan iner çıkar çok hızlı hareket ediyor...

Mi Note 3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

ardyz

Maliyete göre epey zarardayım bu nasıl brut takas yoğun işlemler oluyor

3. Bekleyeceğim acelem yok satinca alınmiyor spk bize kesti cezayı

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

4. Arkadaşlar elimizdeki senedın ederi var önemli olan bu gunluk fiyatlara aldanmamak lazım geleceğin inşallah bır logosu belkide daha iyisi olabilecek bir şirket, potansiyel çok ıyı bence keşke verselerde alsam diye düşünüyorum.. Şöyle 10 civarından alabilsek orta vadede çok guzel olabılır bizler için...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar..." TÜRKÇE GİDERSE TÜRKİYE GİDER..."!!!!(Prof.Oktay SİNANOĞLU)

5. İşyatırımın tahta tavan tavan giderken aldığı malların neredeyse tamamı yerinde duruyor.. Bu fiyatlardan yenı maliyetli kurumlar oluşuyor...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar..." TÜRKÇE GİDERSE TÜRKİYE GİDER..."!!!!(Prof.Oktay SİNANOĞLU)

6. Sn kwon siz yazdikca düşüyor kağıt...
    Size ters orantı yapalım bence

Mi Note 3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Benım fiyatla işim yok dostum ben her kademeden alıyorum, hafta ya yuklu param gelecek on altından versede alsam... Neyse buda son olsun yazmamak en ıyısı...

Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Benım fiyatla işim yok dostum ben her kademeden alıyorum, hafta ya yuklu param gelecek on altından versede alsam... Neyse buda son olsun yazmamak en ıyısı...
    Patronun sattı fiyat a gelmez sanırım ne ala biliyoruz ne satan biliyoruz elimizdeki tüm hisseler 2 günde çakıldı hayırlısı

Sayfa 154/226 İlkİlk ... 54104144152153154155156164204 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •