Sayfa 25/888 İlkİlk ... 1523242526273575125525 ... SonSon
Arama sonucu : 7103 madde; 193 - 200 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1.  Alıntı Originally Posted by Şampiyon Yazıyı Oku
    Selam arkadaşlar her iki ucu keskin bıçak bunun arazi değerleme var nasıl geleceği mülüm askı kaç kez askıya cıktı ne olacağı ortada sakına gaza gelip kapılmayın dikkat edin paranızın değerini bilin yem olmayın
    merak etme saol ölmüs esek kurttan korkmaz... itirazda gelse 15 gun icinde bir karar gelecektir o da red...3 yil beklemisim bundan sonra ki surec mi bizleri korkutacak...

2. Biz olabilecek lere sabırlıyız sonunu bekliyorum toprak aldım İstanbul’da sabır diyorum ytd

3. Şanpiyon yeni hesap turgg de ilk mesaj yazıyo bizi düşünüyo
    Vay arkadaş soğolsun..

ATU-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Bu hisse dikkat çekmeye başlamış bi yola girmiş hedef...imar ytd

5.  Alıntı Originally Posted by Şampiyon Yazıyı Oku
    Selam arkadaşlar her iki ucu keskin bıçak bunun arazi değerleme var nasıl geleceği mülüm askı kaç kez askıya cıktı ne olacağı ortada sakına gaza gelip kapılmayın dikkat edin paranızın değerini bilin yem olmayın
    sakin ol şampiyon

6. Hissenin makus talihini değiştirecek haberler gelmeye başlamış birileri de nasihatta bulunmaya gelmiş. Burada kalanlar herşeyin farkinda olan gerçek yatırımcılar. Şubat gundemine bizim binlikler girerse yolumuz daha kisa zamanda bitecektir. Tarla degerlemesinin ne geleceğini zaten biliyoruz. Emlak konut değerletmis satılığa çıkardığı yerleri kartaldaki. O yüzden nasihatta karnımız tok...

7. Geçenki tavan 46,60 seviyesini kırarsa bu hafta 50 li seviyelere merhaba diyebiliriz Ytd

3 yıl önceki tarihi zirvesine ulaşması için %8 kaldı.

Sayfa 25/888 İlkİlk ... 1523242526273575125525 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •