Sayfa 748/889 İlkİlk ... 248648698738746747748749750758798848 ... SonSon
Arama sonucu : 7107 madde; 5,977 - 5,984 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1.  Alıntı Originally Posted by Gazmanbaba Yazıyı Oku
    Ben yazdıkça aldıkça aşağı basmaya devam ediyor.
    Eninde sonunda sen fiyatlamazsan patron oda fiyatlamazsa piyasa bir yerde fiyatlayacak hiç mi emlak işiyle uğraşan ve burada ki fırsatı görecek adam çıkmayacak.
    *olamaz.

bu ozdemir abimiz şubat ayinda girmeye baslamissa 1 şubat 2022 de hisse fiyati dolar bazli 10.13 sent...bugun şaun ise 10.45 sent....bu yerden asagiya verirse kendi namima almayan en adi ş..f.z dir.. hodri meydan ozdemir ucar...daha sana abi mabi yok...

2.  Alıntı Originally Posted by denizozbilek Yazıyı Oku
    simdi dolar bazli grafige baktim...bu ozdemir abimizi ilk kap haberini 8 subatta atmis...8 subatta hisse fiyati dolar bazli kapanis 11.24 yani 223.40 denk geliyor suanki kurla...demekki ozdemir abimizin maliyeti yani paranin taşıma maliyeti 200 ler...
     Alıntı Originally Posted by denizozbilek Yazıyı Oku
    sonraki alim kap haberi 11 subat 2022 peki dolar kapanisi kac mi o tarihte 12.14 suan ki kurla 221.55..
    31 martta bi pay alim haberi daha gelmis o gun ku dolar bazli kapanis 14.77 suan ki kur la 269.55 e denk geliyor...birde 4 nisanda bi alim haberi daha gelmis 14.18 dolar suanki degeri 258.78...
    demeki ozdemir abimiz zarar da buyuk bi ihtimalle
    bugunku hisse fiyatimiz 10.45 sent aklimizin bi köşesinde kalsin...

3. adam resmen kuduruyor şuan..endeks yuzde 2 artida ama turgg eksi 0.67 fiyat 191.90...ey Allahim bu ne inat...bunlar biz kucuk yatirimciyi enayi saniyorlar...

4. şeytan diyorki cek 1000 lot daha bakalim ne olacak diye...ama yokkk bekle diyor başka bir ses...180 bandini...sabırla ve inatla bekleyecem...inşallah şeytana uymam...zor tutuyorum kendimi yemin ederim ki

5. yazmayacam demistim kusura bakmayin...ben disari cikayim bi hava alayim...hava guzel bi yuruyuş yapayim...hava cok guzel...bugunluk bukadar yeter kafanizi şişirdim

Özdemir Uçar'a birkaç beden büyük geldi bu tahta. Hayal ettiği gibi olmadı bence. Yıllardır bir imar düzenlemesi hayata geçirilemedi. Patron zaten imarı görmeden göçecek. Geridekiler de saldım çayıra misali sahip çıktıkları yok. Olan bize oluyor.

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by Barsisaanata Yazıyı Oku
    Turgg 202
    15 Eylül 2022
    11.33
    Tilkiye sormuşlar tavuk kebabi yer misin?
    Adamı güldürmeyin demiş.
    Bizim burda irademiz, düşüncemiz önemli.

Kenetlenme zamanı.Daha önce dediğim gibi olayın psikolojik boyutu var.Biraz acılı oldu ama.
    O süreç bitti.

Şimdi duyarsizlasma dönemi.
    Sonra güzellikler , yeşillikler.
    Müsterih olun.
    Bunların ruhunu çok iyi bilirim.
    Aileden biri bu karanlık planlarıni bozacaktır.
    Hissikablevukuu
    Duyarsizlasma dönemi de bitti.
    Güzel tezgah kurdular.
    Baktilar tuzağa düşen kalın lot yok .
    Aksine uyanık yatırımcılar beklemedikleri cevabı bunlara verince iyice ofkelendiler.
    Anlaşmalı düşüştu.

Ne olacak?Tirtiklama devam ederse ki edecek .Tetikte bekleyenler var.Bir de tavandan bunların 50 bin 60 bini alirlarsa deyme keyfime.Sonrasi füze .
    Hemen SPK daki adamlarını devreye sokacaklar.Ama onlar da eskisi gibi rahat değil.
    Her sey bizden yana bundan sonra.
    Asla karamsarlığa girme.Yolumuz açık .
    Vinn Turgg
    Değeri 2022

22 Eylül 2022

8. gunaydin arkadaslar...sayin gazmanbaba baddog hala izlemedeyse bi destek atsin...fazla degil sembolik olarak...pasife biraz kalin lot yazsin ama almadin tahtaciya mesaj gitsin...tetikte olundugunu bilsin tahtaci..

Sayfa 748/889 İlkİlk ... 248648698738746747748749750758798848 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •