Sayfa 787/888 İlkİlk ... 287687737777785786787788789797837887 ... SonSon
Arama sonucu : 7101 madde; 6,289 - 6,296 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1. Gelmez bu tahtaya alıcıda satıcı da gelmez.

Fazla yırtınma alanda biz satanda biz robot bile dile gelmiş küfür eder olmuş tahtacı.

Yeni numaralar geliştir.

2. Dün 15bin alış yazmıştın bence bugün 15bin satış yaz belki kısmetine gelen olur.

3. Borsada her hisse 2 ye 3 hatta 5 e 10 a katladı.bu tarla iken 30 USD şimdi 13 USD herhalde Türkiye de fiyatı ucuzlayan tek şey.sık bakalım tahtayı sık.nereye kadar 3 ayda gedikten alınan yaklaşık 150000 lot Ziraat ten alınan 40000 lot spor olsun diye alınmadı.ha bir yerden toplu mal bekleniyor gibi bir hava hissediyorum ama his ....çok oyalandı burada .yarın öbür gün bir satış veya gelir paylaşımı veya kat karşılığı haberi gelirse ki ben yakın zamanda geleceğine inanıyorum . Çünkü İstanbul gibi bir yerde böyle bir arsa kalmadı en az 5 veya 6 inşaat firması burası ile ilgili diye bir cümle geçerse yakında hiç şaşırmam.Ey spek küpü doldurman için eksiğin varsa vereyim de yürü artık.... yarın bi haber gelir herkes buraya dolar sonra sende kontrol etmekte çok zorlanırsın.bu kadar malı topladın artık ekmeğini ye istersen sonra pişman olursun da son pişmanlık fayda etmez benden söylemesi.....
    Güneş balçıkla sıvanmaz....
    Sadece kişisel fikirlerim kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

4. Bence bist şirketten açıklama istemeli hani fiyatı yukarı gidenlere arada soruyor onlarda ortada açıklanacak bir şey yok diye cevap veriyorlar yaa.
    Sn turgg proje yönetimi ve sn spek memlekette herşeyin fiyatı soluksuz artarken siz nasıl olduda aynı fiyatta kalmayı bırakın bir de dolar bazında yarıdan fazla indirim yapabildiniz bunu bir açıklayın bizde memleket modelini bu planın üzerine kuralım.

5. Sn spek amigdalami tokatlarmisin...

6. Hayvanın kantarmasini bırakta son düzlükte ayrılsın bari.

7. Ben demiyorum İstanbul Emlakçılar Odası Başakanı Demiş BloombergHT sitesinde "Maliyetlerdeki artışa da dikkat çeken Aşa, arsa fiyatlarının çok yükseldiğini belirterek, “3-5 milyon verebilecek (konuta) insan sayısı çok az. Sosyal konut projelerinin prim yapması bu sebepten" dedi. Aşa, arsa maliyetinin beşe katlandığını da sözlerine ekledi"

8. Yerseniz bugün bütün tahta 3 robota çalışıyor robotlar aliyor vatandaş satıyor...

Sayfa 787/888 İlkİlk ... 287687737777785786787788789797837887 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •