Sayfa 833/889 İlkİlk ... 333733783823831832833834835843883 ... SonSon
Arama sonucu : 7107 madde; 6,657 - 6,664 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1. tahtacı 200 altına isteyene veriyor. benim çıkardığım anlam imar-izin-askı neyse artık yakın değil.
    yakın olsa sabit bekletmezdi kağıdı. eylülde tekrar bakarım. gazmanbaba nın beklediği haber önemli değil gibi. dediğim gibi önemli olsa buralarda bekletmez. zira emsallerine göre ucuz kaldı, hikayeside var. ama hareket yok.

2. bist an itibarı ile yüzde 4 arttı. bu hala 0,79+ da. ve 200 altında fiyatlıyor. ben daha çok bekletecek gibi anladım. taşımaya devam ediyorum. yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by bardakçı Yazıyı Oku
    bist an itibarı ile yüzde 4 arttı. bu hala 0,79+ da. ve 200 altında fiyatlıyor. ben daha çok bekletecek gibi anladım. taşımaya devam ediyorum. yatırım tavsiyesi değildir.
    Bataklıktayız

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. Bu iş uzayabilir. Temmuz ayında olmazsa ağustos zaten tatil olur. Eylüle kalırız. Yine gecikirse bu kez yerel seçim var diye bekletebilirler. Artık olmaz demiyorum. Her türlü gecikme mümkün.Biz her gelişmeden umutlandık bugüne değin ama hala hareket yok. İmar çıksa bile hala baskıya devam edebilir. Nasıl bir belaymış. Uzun yıllardır bekliyorum. Neyse ki Portföyümün % 10 u bu hisseden oluşuyor da o kadar kafaya takmıyorum. Artık ucuz diye bu hisseyi almıyorum. Ne zaman alsam USD bazında pişman etti. Nisan sonu aldım en son yine pişman oldum. Artık ölü yatırım gözüyle bakıyorum. Bu saatten sonra almam ama tek lot da satmam. Yakarım satmam. Bakalım işin sonu nereye varacak. Biz burada inşaat sektörünün çakallarıyla uğraşıyoruz gibime geliyor. Basıt bir borsa işinden bahsetmiyoruz. Bu işlere vaziyet edecek olan müteahit veya herkimse artık bizi kurt kapanına almış gözüküyor. Şimdi de faiz artıyor inşaat sektörü öldü şarkısı çıkar. Valla kendi adıma kim ne derse desin tek lot satmam. Ha bugünden bakınca bu hisse alınmazmış onu anladık. Ama arttık aldık ve battık.Ayan arkadaşın dediği gibi bataklıktayız. Herkese sabırlar dilerim. Yapacak bir şey yok. Bu fiyatlara satamayacağımıza göre, bekleyeceğiz.

5.  Alıntı Originally Posted by bezginbekir Yazıyı Oku
    Bu iş uzayabilir. Temmuz ayında olmazsa ağustos zaten tatil olur. Eylüle kalırız. Yine gecikirse bu kez yerel seçim var diye bekletebilirler. Artık olmaz demiyorum. Her türlü gecikme mümkün.Biz her gelişmeden umutlandık bugüne değin ama hala hareket yok. İmar çıksa bile hala baskıya devam edebilir. Nasıl bir belaymış. Uzun yıllardır bekliyorum. Neyse ki Portföyümün % 10 u bu hisseden oluşuyor da o kadar kafaya takmıyorum. Artık ucuz diye bu hisseyi almıyorum. Ne zaman alsam USD bazında pişman etti. Nisan sonu aldım en son yine pişman oldum. Artık ölü yatırım gözüyle bakıyorum. Bu saatten sonra almam ama tek lot da satmam. Yakarım satmam. Bakalım işin sonu nereye varacak. Biz burada inşaat sektörünün çakallarıyla uğraşıyoruz gibime geliyor. Basıt bir borsa işinden bahsetmiyoruz. Bu işlere vaziyet edecek olan müteahit veya herkimse artık bizi kurt kapanına almış gözüküyor. Şimdi de faiz artıyor inşaat sektörü öldü şarkısı çıkar. Valla kendi adıma kim ne derse desin tek lot satmam. Ha bugünden bakınca bu hisse alınmazmış onu anladık. Ama arttık aldık ve battık.Ayan arkadaşın dediği gibi bataklıktayız. Herkese sabırlar dilerim. Yapacak bir şey yok. Bu fiyatlara satamayacağımıza göre, bekleyeceğiz.
    Bu bataklığın tek sebebi bürokrasi siyaset nedeniyle çıkmayan imar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. bugun Eczacilar hareketliydi. Acaba Gazmanbabanin onceden soyledigi sevindirici haber geliyor mu, bilgisi olan var mi belediyeden?

7. Hâlâ beklemedeyiz...

8.  Alıntı Originally Posted by Gazmanbaba Yazıyı Oku
    Hâlâ beklemedeyiz...
    Biz bekliyoruz ama arsa fiyatları olduğu yerde saymıyor bu ülkede… imar da ilerlemiyor son aşama 18e geldi durdu…. Çok sinir bozucu…

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sayfa 833/889 İlkİlk ... 333733783823831832833834835843883 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •