Sayfa 384/888 İlkİlk ... 284334374382383384385386394434484884 ... SonSon
Arama sonucu : 7101 madde; 3,065 - 3,072 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1.  Alıntı Originally Posted by Ayan09 Yazıyı Oku
    Hocam linç yok ama, arkadaş hala hisseyi takip etmeye devam edip, basit bir soruna ters cevap verince üstüne bir de olumsuz algı oluşturan yorumlar yazınca kötü niyet sezdim.. belki de yanıldım.... ama sanırım benimle aynı kanıda olan kişiler de var... satıp düzeltmeyi bekleyip almak istemesi gayet doğal sonuçta borsa burası.... ama sattıktan sonra yok proje uzun sürermiş yok işler uzarmışta daha çok sıkıntı büyükmüş bıdı bıdı... imar bekliyoruz gelince fiyat X olur.. üstüne proje gelirse X+Y olur... X olmadan X+Y nin bıdı bıdısı niye yapılır sattıktan sonra yorumu size bırakıyorum....
    Hepimiz yıllardır birbirimiz az çok tanıdık.. arsaya yatırdık bekliyoruz yıllardır... projeye yatırsam gyo hissesi alırdım....

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Sayin Ayan size ozel soylemedim, bu arada yorumlariniza katiliyorum ama kim ne derse, ne yorum yaparsa yapsin, kismetimiz neyse o olacak...

2. Temmuzda alanın %50 si çalisilmisti ama yine de meclise geldi.Bunu haber alanlar yükselişte satti sonradan daha alttan aldılar.Ağustos tatil idi,bu ay geri kalanı çalışıp ekimde meclise sunacaklar galiba.Benim niyetim cuma satıp salı çarşamba yerine koymaktı ama bu sefer daha erken davrandılar,yine yaya kaldık.Pazartesi mecliste gündeme alınmayacak ama daha düşeceğini sanmıyorum.

3. Sn sinikci meclis gündemine alındı kartal belediye kurumsul yapı linkinden görebilirsiniz kaldi ki şirket kap açıklamasıyla da bunu duyurdu ya siz başka bir şey anlatmaya çalışıyorsunuz yada haberleri takip etmiyorsunuz.
    Takip edilecek yer şurası oluyor meclis gündeminde olan ilgli bölge planları imar komisyonu tarafından raporları yazılmışsa ve meclis o doğrultuda onaylarsa ibb ve aşkı sürecine başlanıp baslanmayacagi önemli onu takip edeceğiz.
    Olumsuz olarak algılanacak kısım ise meclisin ilgili bölgeleri imar komisyonuna geri sevk etmesi olur.

Zaten burada bizim aklımızın almadığı kısım da tam olarak neden gündeme alıp geri gönderiyorsun kardeşim bir iş tamamlanmamişsa alma gündeme bizde heyecanlanmayalım.
    Madem gündeme alıyorsun o zaman sevk et askıya çıksın bitsin bu çile.

4. Gazmanbaba çok güzel ifade etmiş.aceleleriyok o yüzden bu zamana sarktı.forum birinde konut topiginde 3 sene önce satılık daire adeti 200 binken şu an 80 bine düşmüş.ipini koparan ist.da soluğu alıyor çok büyük bir arz var bina dikecek arsa kalmadı gün geçtikçe değeri artacak boşa kanal İst. Yapılmıyor.. anlayacağınız hedef feza varsın geciktirsin ler..

5. Selamlar , bol kazançlar dilerim. Bugün umutluyum.Eczacılar da hareketli, inşallah sabrımızın karşılığını bu hafta alırız.

Temmuzda yaşanan terane, bence bu hafta da farklı bir şekilde yaşanacak gibime geliyor. Umarım benim gibi düşünenleri ters köşe yapar. Olumlu düşündüğüm her durumda hüsrana uğradım, bugün de olumsuz düşünüp totem yapıyorum. Bakalım ne olacak?

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. 12 tl fener 1 ay içinde 40 tl olmuş hacime vak maşallah bizim patronun kızı da fener yönetiminde. Bir ara bizede el atıver sn patron.

8.  Alıntı Originally Posted by relax42 Yazıyı Oku
    Temmuzda yaşanan terane, bence bu hafta da farklı bir şekilde yaşanacak gibime geliyor. Umarım benim gibi düşünenleri ters köşe yapar. Olumlu düşündüğüm her durumda hüsrana uğradım, bugün de olumsuz düşünüp totem yapıyorum. Bakalım ne olacak?

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Olabilir her şeye hazırlıklı olmalı turgg yatırımcısı...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sayfa 384/888 İlkİlk ... 284334374382383384385386394434484884 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •