Sayfa 116/889 İlkİlk ... 1666106114115116117118126166216616 ... SonSon
Arama sonucu : 7108 madde; 921 - 928 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1.  Alıntı Originally Posted by heilzede Yazıyı Oku
    Siz eniyisi çaktırmadan aklınızdan geçen rakamlardan parça,parça alın. Farkına varmazlar.
    Yalan yok her gun ruh halim bir degisik, degisiyor rakamlar. Ondan sonrasi artik spek e kalmis belki merhamet eder haketti ilismiyeyim der

2.  Alıntı Originally Posted by realestate Yazıyı Oku
    Arkadas kuresel krız var sız medyadan dolayı dusuyor dıyorsunuz son 1 ayda %30 un altında dusmeyen ne kaldı acaba

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bu borç olayı da küresel bir borç mu. Dün yayınlanan haber linkleri var. İhlas holding açıklama yapsın o zaman bir zahmet bu vatandaşın söyledikleri asılsız desin kanuni işlem yapılıyor desin.
    Niye ses yok.
    Niye çıkıp bizim bu adama borcumuz var demiyorlar yada bu adama borcumuz yok demiyorlar.
    Açıklama yapmak çok mu zor.
    Yatırım tavsiyesi değildir.
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

3. Nacizane bu aralar dusunce tarzimi paylasayim, genel olarak hicbir hisseyi ozelinde degerlendirmiyorum. Bist endeksleri bile ozelinde tam olarak degerlendirmeyip dunya borsalarini nasil hareket ettiklerine bakiyorum, ek olarak diger yatirim araclarindaki durumlari aklim el verdigince degerlendiriyorum.
    Dunya genelinde ki gelismelere bakiyorum,
    Misal trump 50 milyar dolar tekrar fon istemis senatodan...
    Tiklama rekoru olsun diye atilan haber basliklarindan uzak duruyorum.
    Sapla samani ayirip temiz veri elde edilebilirse belki kuresel yon, ordan bist yonu ordan belki hisse bazli tahminlere gidilebilir. Belki tahminler daha isabetli olabilir kim bilir...

4.  Alıntı Originally Posted by Başkent Yazıyı Oku
    Bu borç olayı da küresel bir borç mu. Dün yayınlanan haber linkleri var. İhlas holding açıklama yapsın o zaman bir zahmet bu vatandaşın söyledikleri asılsız desin kanuni işlem yapılıyor desin.
    Niye ses yok.
    Niye çıkıp bizim bu adama borcumuz var demiyorlar yada bu adama borcumuz yok demiyorlar.
    Açıklama yapmak çok mu zor.
    Yatırım tavsiyesi değildir.
    Sayın baskent bu borc varsa mahkemeye basvurursun alırsın boyle mı borcunu alacak? Lafla olmaz bu ısler resmıyetle olur. kaldıkı dıyelımkı bu borc var 120 m nedırkı bunlar ıcın?

5.  Alıntı Originally Posted by realestate Yazıyı Oku
    Sayın baskent bu borc varsa mahkemeye basvurursun alırsın boyle mı borcunu alacak? Lafla olmaz bu ısler resmıyetle olur. kaldıkı dıyelımkı bu borc var 120 m nedırkı bunlar ıcın?

Bir medya kuruluşunun sahibi olarak önce şeffaf olup diyecekler ki hakkımızda böyle iddialar var ancak bu iddialar mesnetsizdir gerekli yasal işlemler yapılmıştır. KAP'a gönderilen bir açıklamaları var mı yok.
    Kaç gündür haberler uçuşuyor bu nasıl şeffaf yönetim.
    Bu borç ya vardır ya yoktur. Varsa da açıklamanı yap yoksa da açıklamanı yap yatırımcı etkilenmesin.
    Yatırım tavsiyesi değildir

6.  Alıntı Originally Posted by Başkent Yazıyı Oku
    Bir medya kuruluşunun sahibi olarak önce şeffaf olup diyecekler ki hakkımızda böyle iddialar var ancak bu iddialar mesnetsizdir gerekli yasal işlemler yapılmıştır. KAP'a gönderilen bir açıklamaları var mı yok.
    Kaç gündür haberler uçuşuyor bu nasıl şeffaf yönetim.
    Bu borç ya vardır ya yoktur. Varsa da açıklamanı yap yoksa da açıklamanı yap yatırımcı etkilenmesin.
    Hergun bıhaber cıksa hepsı ıle ılgılı acıklamamı yapacaklar. Basvur mahkemeye kardesım iste borcunu bukadar basıt. Eger elınde senet sozlesme yok havadan borc verdıysende gecmıs olsun

7. Sakın yanlıs anlasılmasın bunları savundugum falan yok yaklasık 3-4 senedır burdayım gırdıgım gunede lanet olsun. Bunun sayesınde ne fırsatlar kacırmıstım. Benım aptallıgım kahrınıda yıne ben cektım

8.  Alıntı Originally Posted by realestate Yazıyı Oku
    Hergun bıhaber cıksa hepsı ıle ılgılı acıklamamı yapacaklar. Basvur mahkemeye kardesım iste borcunu bukadar basıt. Eger elınde senet sozlesme yok havadan borc verdıysende gecmıs olsun

Mesele şu hergün çıkan bir haber değil bu. Ve miktarda ufak bir miktar değil.
    şu haberi okuyun isterseniz ondan sonra tekrar yorumunuzu yaparsınız.
    https://www.gercekgundem.com/medya/1...hdit-suclamasi

haber metni içinde yargı yoluna başvurduğunu yazıyor. Grup ile ilgili açılmış bir davaysa hangi grup şirketine dava açıldıysa onu bildirmesi gerekmez mi ?

Sayfa 116/889 İlkİlk ... 1666106114115116117118126166216616 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •