Sayfa 18/890 İlkİlk ... 816171819202868118518 ... SonSon
Arama sonucu : 7116 madde; 137 - 144 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. Devlette bu soygunculara çanak tutuyor.8 yıldan beri nominalin altında senet mi olur.Belliki bunu yapan art niyetli,soyguncu...yap düzenlemeni nominal altına istisnai durumlarda müsade et...devam mı ediyor soyguna çıkar kottan.ytd

2.  Alıntı Originally Posted by nugurlu Yazıyı Oku
    Yeni hüsolar türemiş, demek ki hareket yakın... Rampacı hüso nun her iletişiminden sonra ihlas gitti.

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İnşAllah dediğiniz gibi olur.Ama şu ana kadar hala nominalı bulamamış olması Allah korusun olası endeks göçmesinde ş...pigmenin bunu yapabileceğini gösteriyor...hele 50 iki gününü alır.ytd

3.  Alıntı Originally Posted by nugurlu Yazıyı Oku
    Yeni hüsolar türemiş, demek ki hareket yakın... Rampacı hüso nun her iletişiminden sonra ihlas gitti.

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Her iki üç ayda bir maaşlı elemanlar gibi türüyorlar yeni bir hesap açıp geliyorlar bir süre atıp tutup kayboluyorlar. Baktığın zamanda yorumlarının yüzde 99 u ihlas sayfası oluyor yada tamamı ihlas sayfası oluyor sonra bir anda yalan oluyorlar.
    Son düzenleme : Başkent; 01-02-2020 saat: 01:39.
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

4. Adminler bi el atsa ayni ip den giren farkli nickleri banlasa belki bi nebze rahatlar forum..felaket tellali eksik olmuyo siteden..

5.  Alıntı Originally Posted by suluman Yazıyı Oku
    İnşAllah dediğiniz gibi olur.Ama şu ana kadar hala nominalı bulamamış olması Allah korusun olası endeks göçmesinde ş...pigmenin bunu yapabileceğini gösteriyor...hele 50 iki gününü alır.ytd
    İhlas ah ihlas milleti hayal aleminde gezdiren İhlas

85 kuruslar cok iyi fiyat dır
    An itibariyle 58 kuruslarda olması lazim
    İyi direndi lakin benim tahminim 85 den 58 kurusa dusecegidir sıra ihlas holdingde ve 58 kuruslar orda biraz oyalanıp 40 kuruslarda dinlenir diye tahmin ediyorum

Hadi ihlas sıranın sende oldugunu onumuzdeki gunlerde kanıtla ve 58 kurusta solugu al

Yazılarımın tamamı hayal urunu olup asla al sat yada tut tavsiyesi degildir...

6. İhlas trenini kaçırmış ne kadar da yatırımcı varmış meğer. Dört gözle 40-50 kuruşları bekliyorlar. Ama bu İhlas, ne yapacağı belli olmaz tabii, bekleyip hep birlikte göreceğiz.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by kibirli Yazıyı Oku
    İhlas ah ihlas milleti hayal aleminde gezdiren İhlas

85 kuruslar cok iyi fiyat dır
    An itibariyle 58 kuruslarda olması lazim
    İyi direndi lakin benim tahminim 85 den 58 kurusa dusecegidir sıra ihlas holdingde ve 58 kuruslar orda biraz oyalanıp 40 kuruslarda dinlenir diye tahmin ediyorum

Hadi ihlas sıranın sende oldugunu onumuzdeki gunlerde kanıtla ve 58 kurusta solugu al

Yazılarımın tamamı hayal urunu olup asla al sat yada tut tavsiyesi degildir...
    Neden 58 kuruslarda olmasi gerek onu da yazsaydin..

8. benim 093 ler hariç son 1 yıldır kim nereden aldı ise zarar yazan neredeyse yok gibi.
    pek sıkıntı görünmüyor.çok sabır ettik bir süre daha etmemiz gerektiği aşikar.hakkımızda hayırlısı

Sayfa 18/890 İlkİlk ... 816171819202868118518 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •