Sayfa 259/890 İlkİlk ... 159209249257258259260261269309359759 ... SonSon
Arama sonucu : 7116 madde; 2,065 - 2,072 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Başkent Yazıyı Oku
    Geçmiş olsun Rabbim Acil şifa versin
    Başkent kardeşim,Allah razı olsun sizlerden..Temenni ve dualarınız için sağolun,varolun..Teşekkür ederim.

2.  Alıntı Originally Posted by erah24erzincan Yazıyı Oku
    allah şifa versin büyük geçmiş olsun sn kabile resi
    Kıymetli erah24erzincan ,,Temenni ve dualarınız için Allah razı olsun..Sağolun,varolun..Teşekkür ederim..Tüm arkadaşlarımıza Allah kaza,bela,hastalık,musibet vermesin..Amin..Selamlar..

3.  Alıntı Originally Posted by kabile reisi 61 Yazıyı Oku
    Kardeşim,Allah razı olsun senden..Cuma gün namaz sonrası kaza geçirdim ayağım bilek kısmından birkaç yerden kırıldı topuğum dağıldı aynı gün jandarmamızdan sağlıkçılarımızdanda Allah razı olsun hastaneye yetiştirdiler gerekli tedavilerim yapıldı..Bu halime sonuz şükürler olsun..Şimdi hisse net'e ihlas ne alemde bakayım dedim senin paylaşımınla moral buldum..Eskiden Rahmetli demokrat kardeşimde paylaşıyordu sizler gibi..Allah rahmet eyliye..Sanada çok teşekkür ediyor sağlıklar,sıhhatler diliyorum..
    Sayın Kabile Reisi ,

Geçmiş olsun dileklerinde bulunuyorum Allah şifa versin tez zamanda iyileşip işbaşı yapmanız dileği ile.....
    " PARANIZ SAĞLIGINIZI BOZMASIN "
    Burada yer alan bilgi ve yorumlar yatırım danışmanlığı kapsamında değil, kişisel görüş niteliğindedir. Bu nedenle oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan hiç kimse sorumlu tutulamaz...

4.  Alıntı Originally Posted by Ayarsız Tosbağa Yazıyı Oku
    Sayın Kabile Reisi ,

Geçmiş olsun dileklerinde bulunuyorum Allah şifa versin tez zamanda iyileşip işbaşı yapmanız dileği ile.....
    Sayın Ayarsız Tosbağa,
    Samimi ve içten temennileriniz için çok sağolasınız,varolasınız..Allah razı olsun diyorum..Çok memnun oldum ilginiz alakanızdan..Tüm arkadaşlarla birlikte sizlerde iyiki varsınız...İnşha Allah ,amin..Teşekkürler ediyorum..Selamlar..

5. İhlas yorumu olan arkadaş yokmu..

6. her gün aynı terane, bi alt kademeyi azaltmak, üst kademeyi doldurmak, bugün alan kurum yarın satmak hatta aldığının altına vermek, milyon milyon lot yazmak hepsinin ortak noktası mal toplamak, piyasanın şuan kanal istanbul için ilgisi var, bu saatten sonra yapacakları çok şey yok sadece biraz üzecekler bekletıcekler, yıldırma politikası tabiki grup şirketlerinden iheva ve ihgazete zirvelerde geldiği noktalar bakılırsa patron bunları verip bir lota karşılık 5-10 lot daha fazla buralardan bunu toplıyacaktır, hisseye yabancı değilim biliyorum ki en son dar zamanda fırlama yapar velahasıl bıraz bekletıcek diye düşünüyom ancak milletin gözü budak değilki 90 kuruşa holdingmi var mal alalım derken burdan mal kaptırırlar diye düşünüyom zira bütün dertleri ky dan mal alabilmek
    Kimseye yatırım tavsiyesi diye önermem şahsi düşüncemdir

7. 20 temmuz 2020 pazartesine ertelenen genel kurula kadar 1 TL üstüne atmasın ki bedelli kararı alamasınlar...

8. tahta başındaki oyuncak oynar gibi oynuyor alanda verende kendisi A kurum B kurum farketmiyor top çevirmeye devam

Sayfa 259/890 İlkİlk ... 159209249257258259260261269309359759 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •