Sayfa 347/890 İlkİlk ... 247297337345346347348349357397447847 ... SonSon
Arama sonucu : 7117 madde; 2,769 - 2,776 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. Son bar...

2. İhlas medya halka arzı ne zaman olacak. O zaman gider diye düşünüyorum. Y.t.d

3.  Alıntı Originally Posted by Siren Yazıyı Oku
    oksijenim o değilde Nezaman Hus gelse sık sık yazı yazsa garip şeyler oluyo sanki,
    Hus açıkla Pala sen misin yoksa bizimle eyleniyir misin?
    Pala mı, mala mı bilmem sirenim ama gizemli hus'tur o. Onu anlayan ihlası anlar. İhlası anlayan borsayı anlar.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

4. Günlük görüntü ! tahtada sakat bir grup var dikkat etmekte fayda var...fakat grafiksel durum bu...destekler görüntüde...bende yok fırsatlar oluşursa düşünüyorum...

dar görünüm...

geniş görünüm...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

5. saatlik görünümde ise henüz düşeni kırmamış görünüyor kısa da 14 üstü olumlu 12 altı olumsuz !

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

6.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    Günlük görüntü ! tahtada sakat bir grup var dikkat etmekte fayda var...fakat grafiksel durum bu...destekler görüntüde...bende yok fırsatlar oluşursa düşünüyorum...

dar görünüm...

geniş görünüm...
    İhlas, grafiği ile yeni yatırımcıların dikkatini çekmiş görünüyor. Yalnız sakat grup derken bilgin varsa biraz açarmısın üstad. Bu grup kimdir, nedir, ne iş yapar?
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

7. Çin işkencesi uyguluyor iblis..

CASPER_VIA_M1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. bu asi cozum olursa yatirimilarinizi belirleyin hava yollari , petrol ...vb
    yoksa
    daha coook bakarsiniz gidenlerin ardindan

Sayfa 347/890 İlkİlk ... 247297337345346347348349357397447847 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •