Sayfa 666/890 İlkİlk ... 166566616656664665666667668676716766 ... SonSon
Arama sonucu : 7116 madde; 5,321 - 5,328 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

Alıntı Originally Posted by Başkent Yazıyı Oku
    Arkadaşlar normalde buraya yazmayı düşünmüyordum ancak Forumumuzda eski üyelerden olan ve çok sevdiğim Ayarsız Tosbağa kullanıcı isimli Sinan Kanpak abimiz Hakka yürüdü.
    Rabbim cennet eylesin mekanını..
    Başımız sağolsun mekânı cennet olsun. Yalan dünyanın tek gerçek yüzü.

SM-J610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by Başkent Yazıyı Oku
    Arkadaşlar normalde buraya yazmayı düşünmüyordum ancak Forumumuzda eski üyelerden olan ve çok sevdiğim Ayarsız Tosbağa kullanıcı isimli Sinan Kanpak abimiz Hakka yürüdü.
    Allah rahmet etsin

3. Adam 65 de hissemizin fiyatı bu değil dedi kap gönderdi ikigun sattı ordan sonra bastı 60 altına, hesap soran yok. Garibana da anında çökerler. Yazık nasıl bir hırsızlık göz göre göre yalan haber ile aylardır milleti perişan etti. SPK görmüyor bunları.

Şirketin değeri 800 milyon ,adam bedelliden 700 milyon aldı. Bu nasıl bir iş arkadaş, bedelli parası ni alıp şahsi kullanıyor demekki.

4. Bu devirde yalandan şirket kur borsaya aç , borsa da bedelli bedelsiz yap her yıl parayı vur. En güzel soyma yeri. Neden yasal olarak soygun yapmak budur.

5.  Alıntı Originally Posted by Başkent Yazıyı Oku
    Allah rahmetiyle muamele etsin, mekanı Cennet-i Ala olsun. Covid falan mı acaba? Yoksa bu mücoitin soygunlarına mı kalbi yenik düştü kimbilir?
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by Serdar yildiz Yazıyı Oku
    Adam 65 de hissemizin fiyatı bu değil dedi kap gönderdi ikigun sattı ordan sonra bastı 60 altına, hesap soran yok. Garibana da anında çökerler. Yazık nasıl bir hırsızlık göz göre göre yalan haber ile aylardır milleti perişan etti. SPK görmüyor bunları.

Şirketin değeri 800 milyon ,adam bedelliden 700 milyon aldı. Bu nasıl bir iş arkadaş, bedelli parası ni alıp şahsi kullanıyor demekki.
    Arkadaşlar acı ama gerçek bir durum var ki o da; bedelliden şirkete para mara girdiği yok. Daha önce de yazmıştım 3-5 KY'den başka kim bunların bedellisine katılır ki. Yani esas vurgun bedelliden değil, bir iki aydır çoğalttıkları tuvalet kağıtlarını piyasaya sürerek elde ettikleri paralardan kaynaklanıyor. Yani dolayısıyla bu paralar da şirketin kasasına değil güya bedellisine katılıp hisse alan mücoit ve adamlarının cebine giriyor tabii. Normal şartlarda 1 tl ve üzerinde bedelliye katılan hangi yatırımcı bir iki ay içerisinde 50-60-70'li kuruşlardan deli gibi hisse satar. Sadece buna bakarak bu durumu tespit etmeniz mümkün zaten.
    İnanın bu holding ve buna benzeyen birçok hissede aşağı yukarı aynı çok büyük oyunlar dönüyor. Hukuki olarak nasıl hakkımızı ararız, bu hırsızları nasıl yola getiririz işte onu bilmiyorum.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by Başkent Yazıyı Oku
    Rabbim rahmeti ile muamele etsin. Ailesine sabır versin.

8. Mu Co it yeterli sayıyı bulmadığı için erteledimi kurulu şimdi,

Burdan ben şunu anlıyorum, ky dışında hissede büyükler yok. Ky da gitmedi kurula ve yapamadı, zaten bundan bir ay önce yatırım danışmanim demişti ,hisseyi ky dışında alan kimse yok demişti. Demekki doğruymuş, o yüzdende basıyor aşağı yalan kaplar gonderiyorku millet daha çok saldırıp alsın diye dedi.

Adam tam bir dolandırıcı hırsız düzenbaz. Şu mübarek günde insan evladı hayır yapar. Bu mu Co it ise soygun yapar. Çünkü yahudi tohumu

Sayfa 666/890 İlkİlk ... 166566616656664665666667668676716766 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •