Sayfa 847/888 İlkİlk ... 347747797837845846847848849857 ... SonSon
Arama sonucu : 7102 madde; 6,769 - 6,776 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1.  Alıntı Originally Posted by suluman Yazıyı Oku
    Devlette bu soygunculara çanak tutuyor.8 yıldan beri nominalin altında senet mi olur.Belliki bunu yapan art niyetli,soyguncu...yap düzenlemeni nominal altına istisnai durumlarda müsade et...devam mı ediyor soyguna çıkar kottan.ytd
     Alıntı Originally Posted by demokrat76 Yazıyı Oku
    helal süt emmiş ve işten anlayan bir kayyum atanması haberi ile heba edilen hortumlanan ihlas milli servetinin ülkeye kazandırılması olur ki yatırımcılar da 20 yıldır hem fiyat hem psikolojik baskı dan kurtulmuş olur.
    kayyum talebini spk ya defalarca hem yazılı olarak hem de internet üzerinden ilettim ama hep aynı cevaplar geldi izleniyor ve takip ediliyor diye.
    fakat hortumlama be gaspa müsade edildiği aşikar.
    tek olumlu yanı gazete ve alet ile başlayan operasyon çekme nin henüz sonuçlanmadığı.operasyonun altından iyi bir haber çıkma olasılığı olduğu gibi, alttan topladıklarını yukardan okutma için de olabilir.
    velhasıl altına da etse satmıyoruz.ister hus un ali veli 49-50 si olsun ister üstadlar ın 1.20-1.30 hedefleri olsun.para dan geçtim artık muco filmin in sonunu merak ediyorum artık.
    Mekanın cennet olsun,kardeşim..

2. Ihlas tahtalarinin borsadan atilmasi icin ciddi bir girisim olursa ben katilirim, kene gibiler hep sirketlerin devami icin hayatiyeti icin para verin diyorlar bedava fon toplama baska isleri yok , borsa ya uygun sirketler degiller, yuzbin imza toplayip bistten cikarilmalarini isteyelim, bist yapmiyorsa kucuk buyuk yatirimcinin zoruyla olsun.

3.  Alıntı Originally Posted by thebest Yazıyı Oku
    Ihlas tahtalarinin borsadan atilmasi icin ciddi bir girisim olursa ben katilirim, kene gibiler hep sirketlerin devami icin hayatiyeti icin para verin diyorlar bedava fon toplama baska isleri yok , borsa ya uygun sirketler degiller, yuzbin imza toplayip bistten cikarilmalarini isteyelim, bist yapmiyorsa kucuk buyuk yatirimcinin zoruyla olsun.
    Kardeşim,şirketlerinin içini boşaltıp 10 milyarca tl bedelli parası kasasına giren o ahlaksızın,itibarsızın,utanmazın arzu ettiğide borsa kotunda şirketlerinin çıkartılmasıdır.. Yani onu koruyup kollayanlardan yaptığı hırsızlıklara, soygunlara ,yediği kul haklarına göz yuman Devletin başından , ortağından ,spk ve bist gibi kurumlardan zaten böyle bir işaret beklemektedir bacaksız harami Co onun için ballı kaymak olur...Adil,adaletli,hakkaniyetli olan Devletimizin ,bu Enver Ören'in hayırısız ,hırsız,ahlaksız evladının tüm mal varlıklarına el koyup kayyum atamaktır ki şirketlerinin hisselerine yatırım yapan küçük yatırımcılar mağdur olmasınlar...ÇBS boya,ÇBS PRİNTAŞ oto boya şirketleri hisseleri SpK,BİST,Ali Çavuşoğlu ve kardeşleri dayanışması sonucu danışıklı dövüş ile borsa kotundan çıkarıldılar on binlerce insan yüklü zararlarla mağdur edildiler..

4. Ihlas da rahat bir nefes alacagiz diye seviniyor. Ifk bile acilabilir , demokrat76 gibi dürust nice insanlar hakkiniz elbette alinacak.

5. bilancoyu görünce tavana alış yolladım seans başlamadan.baktım 91 gelmiş.sonra ihlas bu strrt dedim 1 kademe üste verdim.yanılmamışım.

6.  Alıntı Originally Posted by çulsuz Yazıyı Oku
    bilancoyu görünce tavana alış yolladım seans başlamadan.baktım 91 gelmiş.sonra ihlas bu strrt dedim 1 kademe üste verdim.yanılmamışım.
    Acemi yeni yatırımcı yapsa anlarım ama seni buralarda epey bir zamandır tanırım dolandırıcı,soyguncu,vurguncu,hırsız ,harami başı,yunan tohumu Kiriakos Miçotakis'i hala tanıyamamış ,bilememiş olman beni üzdü ..Hep burada yazıyorum bu güvenilir,tekin olmayan,itibarsız şahıs iblis'in öğrencisi ama ona bile pabucunu ters giydirmiş biz insanoğluna neler yapmaz ki..Normalde bu şirketler başka dürüst bir iş insanında olsaydı bir kere borsada işlem gören 6 şirketi değilde en fazla 3 şirketi ve hisse başı değerleride 10 tl'den aşağı olmazdı ki şirketinin gelirine kazancına göre (İHGYO inşaat sektörü hissesi gibi) 15-20 tl olmaması mümkün değildir ..Ama bu dürüst olmayan,ahlaksız,hayasız,kötü niyetli,itibarsız,din tacirinden asla iyi insanlık adına bir şey beklenemez şahsı ezberledik biliyoruz.. Şayet iyi ve dürüst bir iş insanı olsaydı hem kar payı,temettü,bedelsiz verirdi hem insanların ahını almazdı hemde daima güvenilir itibarlı bir iş insanı olarak anılırdı ...Kar açıklıyor hisselerin fiyatları düşüyor resmen dalga geçiyor insanları şoklayıp eziyet ediyor..Allah görür dağını verir karını bu gün olmazsa yarın ..ytd..

7.  Alıntı Originally Posted by levoysalı horofira Yazıyı Oku
    Acemi yeni yatırımcı yapsa anlarım ama seni buralarda epey bir zamandır tanırım dolandırıcı,soyguncu,vurguncu,hırsız ,harami başı,yunan tohumu Kiriakos Miçotakis'i hala tanıyamamış ,bilememiş olman beni üzdü ..Hep burada yazıyorum bu güvenilir,tekin olmayan,itibarsız şahıs iblis'in öğrencisi ama ona bile pabucunu ters giydirmiş biz insanoğluna neler yapmaz ki..Normalde bu şirketler başka dürüst bir iş insanında olsaydı bir kere borsada işlem gören 6 şirketi değilde en fazla 3 şirketi ve hisse başı değerleride 10 tl'den aşağı olmazdı ki şirketinin gelirine kazancına göre (İHGYO inşaat sektörü hissesi gibi) 15-20 tl olmaması mümkün değildir ..Ama bu dürüst olmayan,ahlaksız,hayasız,kötü niyetli,itibarsız,din tacirinden asla iyi insanlık adına bir şey beklenemez şahsı ezberledik biliyoruz.. Şayet iyi ve dürüst bir iş insanı olsaydı hem kar payı,temettü,bedelsiz verirdi hem insanların ahını almazdı hemde daima güvenilir itibarlı bir iş insanı olarak anılırdı ...Kar açıklıyor hisselerin fiyatları düşüyor resmen dalga geçiyor insanları şoklayıp eziyet ediyor..Allah görür dağını verir karını bu gün olmazsa yarın ..ytd..
    biraz parasını alıyım dedim 91 aldım 95 banko dedim .92 zor kaçtım .1 tl üstünede atabilir.ama başka senetmi yok.boşverrr.size bol kazançlar..y.t.d.

8.  Alıntı Originally Posted by çulsuz Yazıyı Oku
    biraz parasını alıyım dedim 91 aldım 95 banko dedim .92 zor kaçtım .1 tl üstünede atabilir.ama başka senetmi yok.boşverrr.size bol kazançlar..y.t.d.
    Kardeşim, lütfen beni yanlış anlamayın ben daima yatırımcı kardeşlerimin yanındayım keşke arzu ettiğin,dilediğin gibi olsaydı 3-5 tl ne kadarsa çorbanı çıkarabilseydin inşallah kazananlardan olursun..Bakmayın bende aynı tuzaklara vurdum bu güne kadar uzun vade haricindeki elimdeki 3-5 krş parayla elektrik,su,pazar vb giderlerimize katkı amacıyla ama her fırsatta zalim müco'nun kirli dudaklarına maruz kaldım yani öptü beni pirince giderken evdeki bulgurdan da olduk vesselam Hakkınızda ve hakkımızda her şey hayırlı olur inşallah..Allah,bereketli kazanç nasip eylesin..

Sayfa 847/888 İlkİlk ... 347747797837845846847848849857 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •