Sayfa 297/890 İlkİlk ... 197247287295296297298299307347397797 ... SonSon
Arama sonucu : 7116 madde; 2,369 - 2,376 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1.  Alıntı Originally Posted by kartalgaga Yazıyı Oku
    Sayın Cevahir,ben ismininizin cevahir olduğunu zannettim (kusura bakmayın ) ama anladığım kadar soyadınız cevahir'miş..Trabzonlu dediğinize göre adı sanı duyulmuş meşhur cevahir'lerdensiniz..İhlas holding'e gelince yoğun şaibelerle haşr olmuş bir iştirak şirketler oluşumu ve sahibininde ismini cümle alem duymuş çıkmış 9'a inmez 8'e kendi menfaat ve çıkarlarının dışında hangi hayırlı işleri icra etti bu kul hakkı yiyen din taciri zalim..Fazla ayrıntıya girmiyorum ama siz isterseniz bu günde dahil geçmişini bir araştırın ne naneler yemiştir..Kendi çalışanları yaka silkiyorlar daha ne diyeyim..Hakkını helal et..Allah'a emanet ol..Cevahirleri severim mert insanlardır...
    Helal olsun
    Sende helal et.

İhlas holding firmasını İstanbul da yaptığı inşaat ve oturanların çok uyumlu olmasından ve kaplıcalarından dolayı beğenirim.

Diğer konuları bilmiyorum ama sıkıntılı olduğunu duyuyorum.

Bedelsiz ve temettü vermemesinden dolayı beğendiğim şirket profiline girmiyor.

Ancak fırsat oluştuğunda uğrarım

İhlas finans konusunda yatırımcılara da çok kızıyorum.

O zamanlar sağlam İslam'ı finans kurumlarında kar oranı 10 ise bu 12 verdi diye bu firmaya kuyruğa girecek şekilde paralarını teslim ettiler.dindar olmayanlar dahi teslim ettiler.

Bunlarda altından kalkabilecekleri paradan çok çok üstünde para gelince döndüremediler tahminen de inşaat ve kanal İstanbul tarafına arsa alımlarına yatırdılar biraz da batırdılar.

Çok kazanacakları günler gelecek ama sıkıntı büyük zaman ve zemin gerekiyor.

Tahminim ve beklentimdir

İyi akşamlar diliyorum.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Bendende helal olsun..Düşünce,fikir ve görüşlerinize saygı duyarım yani benim gibi düşünmüyorsunuz diye kızamam size..İyi akşamlar..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TÜRKİYE CUMHURİYETİ
    Gönderi
    6,160
    neler oliii hus koş koş
    Bir Anda Sabah Olmaz Ebeda
    :

4. Sevgili Hus , yıllar sonra ihlas'ın "1" in üzeri oluşunu nasıl yorumlar acaba? kalıcı mı olur? yoksa tekrar ele verme operasyonumudur?

5. Hasan meşe yazmış 6 ay ihlas ta yız diye.. Gece 1 liradan satış vermiştim ufak bir kısmına 1.03 ten almış.. Patronun haberi vardır herhalde ama tırstım ben..

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. çok sevdiğim bir hadis-i şerifimiz vardır: utanmadıktan sonra dilediğini yap.
    şimdi bu hus daha dün dolar 10 tl olmadan ihlas 1 lira olmaz demiş. daha önce de defalarca benzer işleri oldu. şöyle olursa bir daha bu forumda yazmam dediği her şey oldu ama o yazmaya devam etti. şimdi ne diyecek ben de merak ediyorum açıkçası. utanması var mı yok mu göreceğiz.

7. Adam suçüstü yakalanmış... Tavuk kümesinden yumurta çalarken.
    Üstü başı toz toprak içinde.
    Tavuk tüyleri elbisesinin her yerinde.
    Cepleri yumurta dolu.
    Adamı mahkemeye çıkarmışlar.
    Hâkim sormuş:
    - Neden hırsızlık yaptın?
    - Avukat istiyorum hâkim bey... Avukat olmadan konuşmam.
    - Yumurtalar cebinde... Kümesin içinde yakalanmışsın... Tavuk pisliği her tarafına bulaşmış... Hırsızlık yaptığını gören çok... Avukat gelip ne diyecek?
    - Vallahi ben de onu merak ediyorum hâkim bey?.. Acaba avukat ne diyecek?
    NOT: Hus 'u tenzih ederim, fıkra onunla ilgili değil tabi ..sadece aklıma geldi biraz keyifler yerine gelsin istedim..

8. Hakkımızda hayırlı uğurlu olmasını temenni ederim..Hayırlı cuma günleriniz, bayramlarınız olsun..
    Oksijenim,iyi sabır varmış sende böyle bir mübarek günde yazmıyorsun.. Dilerim devamı gelir..

Sayfa 297/890 İlkİlk ... 197247287295296297298299307347397797 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •