Sayfa 576/890 İlkİlk ... 76476526566574575576577578586626676 ... SonSon
Arama sonucu : 7116 madde; 4,601 - 4,608 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. Borsa yellendi ihlas şirketleri ve sahibi vicdansız,acımasız,zalim ,kan emici sülük her zaman olduğu gibi fırsatı ganimet bilip olabildiğince donlarına sıçtı doldurdu iyimi..İyiki sınırlı %10 marj hareketi vardı ,iyiki yıldız pazarda değildi %20 düşüş bile süzme iblisi tatmin etmeyecekti bu şahısa kim dur diyecek Allah aşkına kasaları tıka basa para dolu olmasına rağmen batık şirketler bile bu iblisin yaptığı itbarsızlığı yapmıyor..Yazıklar olsun bu şahsa ayar vermeyen spk'ya bu şahıs Türkiye Cumhuriyeti Devletinden ,vatandaşlarından,milletinden çok daha önemli ve dokunulmaz birimidir nedir bu ayrıcalık neden bu şahsın yaptığı soygunlara,alaverelerine,dalaverelerine,hırsızlıkl arına,yatırımcılarını dolandırmasına zararlara gark edip mağdur edilmesine dur denilmiyor...Eeeyyyy AK parti yönetimi siz mücahit Öreni'i koruyup kollamaya, şirketlerine ,finans kurumuna yatırım yapıp mağdur olan vatandaşlarınıza sırtınızı dönmeye ötelemeye devam edin bizimde söz sahibi olacağımız gün ve seçimlerde yakındır dönüşü olmayan bir yola girdiniz Anavatan partisi gibi parlementonun dışında kalıp dersinizi alacaksınız ayrıca 18 yıldır size oy verdim ÜLKEM için ama gerek maddi gerekse manevi hep zararınızı gördüm verdiğim oylar haram zehir zıkkım olsun asla helal olmasın çünkü güzel Ülkemi adil olmayan adaletsiz biçimde çookkk kötü yönettiniz ..Alternatifiniz yok diye insanlara her arzu ettiğiniz kötülüğü reva göremezsiniz astığımız astık kestiğimiz kestik diyemezsiniz biz vatandaşların haykırışlarını,çığlıklarını,serzenişlerini duymalısınız mağdur olduğumuz,zararlara uğradığımız konulara eğilmelisiniz,borsada şaibeli batırılmış,iflas ettirilmiş,soyulmuş,içi boşaltılmış şirketler ve patronalrı var bunları spk biliyor (ünal tarım ürün,lio yağ sanayi,çbs printaş,çbs boya,İhlas tüm şirketler)bu şirketlerde bir milyona yakın helal alın terimiz ziyan oldu vb ama hala mücahit Ören'i koruyup kolluyorsunuz kendi menfaatleriniz için karşılıklı al gülüm ver gülüm ALLAH için bu yaptığınız hakkaniyetmi yoksa adillik yada adaletmidir..Lütfen Ülkeyi Allah'ın kanunlarıyla ve bu kanunları harfiyen eksiksiz Hz.Ömer adaleti ile yönetin herkese mavi boncuk dağıtmayı bırakın artık canımız,yüreğimiz yanıyor çünkü mal canın yongasıdır..Ayrıca 30 güne yakındır burada İhlas holding hisselerini pazarlayan Mercury nickli şahıs aldığın veballerle nereye kayıp oldun Allah seni bildiği gibi yapar inşallah umarım spk ensene yapışır en kısa zamanda..ytd..Not:Hiçbir parti ile uzaktan yakından alakam yoktur ve kimseyede özel kinim düşmanlığım yoktur..Ben burada bir vatandaş olarak küçük yatırımcıları düşürüldüğü haksız borsa tuzaklarına sonraındaki mağduriyetlerinden ve seslerinin duyulmadığından çözüm üretilmediğinden dem vurdum geri vicadı olanların vicdanlarına kalmış...Bize güvenin diyorsunuz güveniyoruz,döviz almıyor faize para yatırmıyoruz haram diye ama niye hep düzülen biz oluyoruz neden başımızı mücahit Ören gibi ,faik,mehmet ulutaş,Latif Ünal gibi,Ali eşref Çavuşoğulları vb. gibi iş adamlarına tutup soyduruyorsunuz yazık günah değilmi bizlere faiz,döviz neden müslüman geçinen o din tacirlerine haram günah değil bunu anlıyamıyorum..Ne oldu Ülkeme karşı savaşmı ilan etti itilaf devletleride bir hafta içinde borsa yerle bir oldu bana üç yüz bin tl zararı reva gördünüz niye mücahit kazansın diye ihlas holding bedellisinden gelen 700 küsur bin tl yi ya faize yada dövize yatırdı bizide batırdı..Allah bildiği gibi yapsın diyorum....

2. Ws 300k zarar ettim demissin sahsen üzuldum,
    Evet endexin boyle cakilmasina bende anlam veremiyorum...

3.  Alıntı Originally Posted by erah24erzincan Yazıyı Oku
    siz farklı bir şey mi yapıyorsunuz adam rasyonel bi şekilde 79 hedefi vermiş siz ne diyorsunuz çok mu yukarı gidecek ne yapacaklar bildiginiz bişey mi var gidecegi bir rakam mı var paylaşın bizimle gereksiz bir umut pompalama durumunda görüyorum sizi o 79u hedef veren ne kadar sizin gözünüzde yatırımcıyı tehdit eden biri ise sizde umut vererek aynı kötülügü işlemiş olmuyormusunuz velevki sizden etkilenen biri çıktı dün 96 dan veya daha yukarıdan aldı vebal almıyormusunuz bırakın kimseyi etkilemeyin elinizde teknik grafik bir veri varsa destekler dirençler hakkında paylaşım yapın gerçi ihlas grubunda genelde işe çok yaramıyor ama yinede veri iyidir . artık hisseyi poh pohlamaktan vazgeçin derim size ... biz bunların ne gop larını gördük ne katarlılarını ne maden bulmalarını hepsi fısssss çıktı ...
    şimdi söyleyecek birşeyiniz var mı acaba sn mercury59 ne oldu dönüş zor mu merkürden öyle hezayan savurup duruyordun şöyle olacak böyle diye poh pohlayıp durdun hisseyi insanları etkileme diye uyarmıştım sizi sonuş ortada
    sabır herşeyin ilacıdır..... unutma dokundugun herşey bir gün ölecek ve hesap vereceksin ....

4. Başka bir siteden alıntıdır: İhlas gurubu devletin yanında görünüp millete ekonomik hainlik yapıyor milli sermaye diye yatırım yapan buradaki nsanları sürekli muhasebe hileleriyle zarara uğratıyor bunada yetkili kişiler göz yummaktadır bu ihlas gurubuna birileri dur demesi lazım yakında ihlas gurubuna yatırım yaptım bitirdiler beni diye intihar mektupları görürseniz hiç şaşırmayın insanların bir olup holding binasına yürürlerse belki akılları başlarına gelir böyle holding yönetilmez kayyum istiyoruz......................................... .................................................. .................................................. ....................................... Sayın WİSE ,hisse net dışındaki bir borsa yorum sitesinde bir vatandaş İhlas şirketleriyle alakalı can yakıcı gerçekleri dile getirdi demekki sizin gibi binlerce insanların canlarını çok acıttılar,yaktılar,mağdur ettiler,yüklü maddi zararlara ittiler,aile saadetlerini bozdular,sağlıklarından,sıhhatlerinden ettiler böyle kötü itibar sahibi bir sözde iş insanıyla devleti yönetenlerin nasıl bir işi yada beraberliği olabilir bende asla anlamış değilim yani sırf düşmanımın düşmanıdır diye itibarı yerlerde sürünen bir şahısa bu kadar çok taviz,yüz verilmezki ,tolerans tanınmazki ...Devleti yönetenler daha evvel fetö'ye aynı toleransları tanımıştı oluk oluk devletin paralarını akıtmıştı sonra ne oldu işler ters gitti ortaklık bozuldu sonrasındaki gelişmeler herkesin malümu devlet ve millet büyük zararlar görmüştü ..Ben gördüklerimi,izlenimlerimi paylaşıyorum sadece ben gariban bir vatandaşım ne millet vekili nede bakan yada başbakan olma ihtirasım hayalim var kimseyede şahsi kinim ve düşmanlığım yok seninde dediğin gibi..Bir karar alıyorsun tepkiler geliyor sonrada birileri çıkıp diyorki o aslında gönlü razı değil ama siyasi tabanı tarfından zorlandı ve kandırıldı diye bir karal aldıysan arkasında durki sana güvenenlerin güveni sarsılmasın malesef mücahit Ören'nin yanında durup yaptığı gayri resmi nahoş işleri meşrulaştırıp sırtını sıvazlarsan vatandaşın mağdur göz yaşlarını görmezlikten gelirseniz günün birinde vatandaş buraya kadar güle güle yolun açık olsun der...Devletim,milletim adına herşeyin hayırlı olmasını temenni ediyorum..

5. Endeks eğer buralarda kalırsa iyi
     Alıntı Originally Posted by Siren Yazıyı Oku
    Ws 300k zarar ettim demissin sahsen üzuldum,
    Evet endexin boyle cakilmasina bende anlam veremiyorum...
    Redmi Note 9S cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Siren'm kardeşim,sağolasınız..Ben bu güne kadar yaptığım yorumlarda hep İhlas grubunun yaptığı şaibeli işleri,soygunları dile getirdim durdum asla bu grubun hisselerine yatırım yapanların zarara uğramalarına vesile olacak yorum yapmadım..Ben burada uzun vadeli yatırımcıyım ama mücahit Ören için Uzun vadelerin sınırı yok 20 yıl,30 yıl,40 yıl hep yatırımcıyı ağına düşürüp soyup söğüşlemiştir hep zarar hep zarar ediyor gibi gösteriyor şirketlerini ne devlete nede bize zrnık koklatmıyor sürekli alavere,dalaverelerle cebine çalışıyor baktığımız zaman Bist şirketlerine bunlar gibisine soyguncusuna şaibeli işler çevirenine raslamak mümkün değil zaten bakıncada aşikar bir şekilde görmemiz mümkündür borsa endeksi 90 binden 158 bine çıkıyor şahsın umurunda bile değil hisse fiyatları yerinde sayıyor ama endex beş yada on bin aşağı gelincede vicdansız zalim kuruş muruş tanımıyor tüm borsa şirketlerinden önce %10 düşüyor daha ne kadar düşeceğide belli değil onlardan başka bir şirketin hissesi varmı 0.70 krşlarda zalim ne yapmaya çalışıyor anlamış değilim üstüne üstlük bedelli sermaye artışlarından milyarlarca lira girdi kasasına yaptığı yaptık çaldığı düdük hesabı kimselerde dur be adam sen ne yapıyorsun demiyor bilakis korunup kollanıyor vatan haini herif..

7. Özel emirle yapılan işlem

Sayfa 576/890 İlkİlk ... 76476526566574575576577578586626676 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •