Sayfa 34/890 İlkİlk ... 2432333435364484134534 ... SonSon
Arama sonucu : 7116 madde; 265 - 272 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. Kabilem, bu gun ihlas ne olur varmi tahminin

2. günaydınlar;
    izleyebileceğimiz bir ekran varmıdır ortaklar.

3. yayın açıldı chanelhermes1

4.  Alıntı Originally Posted by Siren Yazıyı Oku
    Kabilem, bu gun ihlas ne olur varmi tahminin
    Sirenim,gözlerin fıldır fıldır belliki paniklerdesin hangi yana koşacağını bilemez durumdasın ama sen işini bilirsin bundan eminim benim için üç aşağı inmiş beş yukarı gitmiş fark etmiyor ta ki hedef fiyatlarım gelene kadar ..Demem o ki sen 1 Tl'nin üstünü beklediğine göre o zaman günün olsun insha Allah..Beğendinmi?

5.  Alıntı Originally Posted by kabile reisi 61 Yazıyı Oku
    Sirenim,gözlerin fıldır fıldır belliki paniklerdesin hangi yana koşacağını bilemez durumdasın ama sen işini bilirsin bundan eminim benim için üç aşağı inmiş beş yukarı gitmiş fark etmiyor ta ki hedef fiyatlarım gelene kadar ..Demem o ki sen 1 Tl'nin üstünü beklediğine göre o zaman günün olsun insha Allah..Beğendinmi?
    Haklisin dostum fildir fildirlakin panik yok sakinlik ve dinginlik hakim, sevgili spege karsi guzel duygular beslesemde her daim tetikte olmak benim faydamadir..1 tl konusuna gelince, ustu olursa sayet o anki ruh halime gore yogun bir sekilde temenni lerim ve siz degerli dostlarimin fikirlerini soracagim keyifli bilgi alis veris zamani olabilir
    Duruma gore 3 e 5 bakmadigim zamanlar oldugu gibi caturcutur trade ettigim zamanda yok degil.

Umarim ihlas tum yatirimcilarin, gercek uzun kisa demeden yuzunu guldurur. Lakin bu durumda, dusmesini ve cikasini isteyenlerin nasil beraber yuzu gulecek

Tezgahı açmış yine cami önüne endeks biraz bi kızarsa da aşağı salıversem diye bekliyor p.şştt.
    Sadece hissiyat; Kesinlikle etkileme veya yatırım tavsiyesi değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by aks16 Yazıyı Oku
    Tezgahı açmış yine cami önüne endeks biraz bi kızarsa da aşağı salıversem diye bekliyor p.şştt.
    Demekki mendili yere serdi tuzağı kurdu bekliyor vay Nom Ömrü dilencilikle geçti zaten küçük CO'nun belliki yine bir fesatlık,hile peşinde

8. Klasik acilisini yapti. iki kurus yukardan sonra acilisi sifirladi.aksama kadar zikzak..endeks dusunce 89 yerine 88 yapti..kendi sabit grafiklerinin disina cikmiyor..3-4 grafigi var gunluk..birinden biri oluyor hergun..ytd..

Sayfa 34/890 İlkİlk ... 2432333435364484134534 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •