Sayfa 701/890 İlkİlk ... 201601651691699700701702703711751801 ... SonSon
Arama sonucu : 7116 madde; 5,601 - 5,608 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1.  Alıntı Originally Posted by vedayt Yazıyı Oku
    Kartalgaga girdin mi yine tahtaya? Satıp kurtulmuştun.Hakkımızda hayırlısı ne ise o olsun ne diyelim kurtulurum ben de belki ama ölünce.
    Kardeşim,malesef hiç çıkamadımki ihlas bataklığından bir çukurdan çıkıyor ötekine düşüyor insan buna çekim gücümü desek yoksa fazla inatlaşmamı bende anlayamadım manasız duygularımı ama bir gerçek varki yine kayıplardayım..Allah sağlıklar versin öyle söyleme para elin kiri sağlık daima bizlere lazım..Kendine iyi bak..Sağlıcakla kal..

2. Muhteberu kardesim, hic gitmicem demistin sende calilarin arasindamisin yoksa, gel iki kelam et senin ki cok degisik rakamlar vermis varmi asli astari

3. Güzel günlere arkadaşlar
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

4. Başka bir borsa hisse yorum sitesindeki arkadaşlarımızın, zuriyetsiz süzmeve geniş amerikalı mücovid19 hakkındaki haklı yorumları, buyrun okuyun..
    Güzel Ülkem insanının hak etmediği mağduriyetler sinsilesi hırsız,dolandırıcı,devleti dahi dolandırıp soyan vatan haini,kalleş,soyguncu Fetönün daha tehlikeli versiyonu Mücahit Örenlerlede sınınırlı değil resmen vatandaşların kuruşlarını hatta donlarını bile aldılar işbirlikçileriyle Allah hepinizi bildiği gibi yapsın ...2023 yılı hesap yılı olacak Ülkeme ve vatandaşlarına hainlik yapanlar yargılanacaklar asla kaçacak delikleri dahi olamayacak öncelikle,özelliklede Hüseyin Barack Obama'nın peçetecisi ve kolanyacısı Mücahit Ören sen ve senin gibiler yargılanacaksınız hak ettiğiniz cezayı alacaksınız.İnşallah..
    .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. ..............................................
    Alıntıdır:
    hasan_dagli_1964 hasan_dagli_1964
    11 gün önce
    4 Oy
    Yakında, bedelli sermaye artırımı yaptı
    Alanlar hisseyi ne yaptı?
    Hisse 0,58 şimdi.
    1,00 TL'den bedelli.
    Ben diyorum da kimse anlamıyor.
    Bu müco tam katıksız bir .erefsiz
    Eğer babası biraz daha geç geberseymiş
    Bu muço iti, yoldan geçeni yakalar
    Borç senedi imzalatırmış.
    CEVAP VER
    mehmet_sivri_2020 mehmet_sivri_2020
    17 gün önce
    2 Oy
    ŞAKA GİBİ HER YIL MİLLETTTEN BEDELLİ ALIYOR--PARAYI ÇALIŞAN MAAŞI VB YERE VERİYOR-23 HAZİRAN DA AÇIKLAMA YAPMIŞ YARISINI BORCA ÖDEDİM --30 YILDIR DOYMADINMI BEDELLİ ALA ALA--HERKES SAVCILIĞA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNMALI--BEDELSİZ YOK-TEMETTÜ YOK..
    CEVAP VER
    kaya_yakup_2020 kaya_yakup_2020
    20 gün önce
    2 Oy
    Beş Şirketle Soyduğunuz Yetmedi Birde Yeni İHA Halkı Arzı Katılmak İsyeyene Hayırlı Olsun Yarında Bedellileri Gelir İhlas Bu Yapacakları Budur Hırsıza Yem Olmayalım ve Bu Hlka Arzlara veBedellilere İtiraz Edelim.

5. Gun ici endex toparlasa keske, yesil olsa olmaz mi ? 🤠

6.  Alıntı Originally Posted by Siren Yazıyı Oku
    Gun ici endex toparlasa keske, yesil olsa olmaz mi ? ��
    Yeşil olan herşeye alerjim var artık. Yeşil Sermaye değil mi bizi böyle yapan. Borsadaki rengi mavi yapsınlar pembe yapsınlar ama yeşil yapmasınlar. Hergün yazmasam da okumak için geldiğim foruma bile uğramıyorum bunlar yüzünden.
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

7. Malesef toparlamadi endex
    Ihlas spegi sende alemsin sanki 56 yi gosterecegini bilmiyordum... seni gidi firsatci

8. Hayir, cok degerli sedar ve nacial bile sesini sedasini cikarmazken bana ne olsun nediyeyim bilmiyorum, playa mi edeyim iki laf bizim can ciger spege mi bilemiyorum. Amme lakin pala sana iki cif edeyim, her sey gulluk gulistanlik olmadan, medya, sosyal medya artik ne mecra varsa oh duzlugu ciktik sahlaniyoruz demeden sey etme olmaz mi

Sayfa 701/890 İlkİlk ... 201601651691699700701702703711751801 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •