Sayfa 786/890 İlkİlk ... 286686736776784785786787788796836886 ... SonSon
Arama sonucu : 7116 madde; 6,281 - 6,288 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. müçotakis,böğünde sertleşmedi ..

2.  Alıntı Originally Posted by wise stockbroker Yazıyı Oku
    müçotakis,böğünde sertleşmedi ..
    Onun sertliği kendine inanan yatırımcısına wisem
    Hakkını verelim mücotakisin değil mi?
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

3. Ver Mehter'i müco. Kim tutar seni. Geeelll.

4.  Alıntı Originally Posted by Oxijen Yazıyı Oku
    Onun sertliği kendine inanan yatırımcısına wisem
    Hakkını verelim mücotakisin değil mi?
    Oxijen'im, Müçotakis kendisini çok zorlamış olamamış (0.65 krş) o zaman biz sertleşelim ona gidelim

5.  Alıntı Originally Posted by Oxijen Yazıyı Oku
    Ver Mehter'i müco. Kim tutar seni. Geeelll.
    O hırsız Müçotaki , çalsa çalsa ancak Vuvuzela çalar MEHTER MARŞI'na kurban olsun Vuvuzela'yı Siren'de iyi çalar hani haa hakkını yemeyelim hatta iyide nargile içer Marpucu kavrayışından bellidir usta olduğu..Ayrıca bilim dünyası kendisini çok sever,sayar ilk sertlik ölçeri kendisi bulmuştur

6.  Alıntı Originally Posted by wise stockbroker Yazıyı Oku
    O hırsız Müçotaki , çalsa çalsa ancak Vuvuzela çalar MEHTER MARŞI'na kurban olsun Vuvuzela'yı Siren'de iyi çalar hani haa hakkını yemeyelim hatta iyide nargile içer Marpucu kavrayışından bellidir usta olduğu..Ayrıca bilim dünyası kendisini çok sever,sayar ilk sertlik ölçeri kendisi bulmuştur
    Allah iyiliğini versin emi wisem. Sirenin vuvuzelayı ne kadar ustaca konuşturduğunu yeni öğrendim. Nedir bu sirenin senden çektiği. Çok özel ve gizemli sırlarını gruba ifşa ettin. Kim bilir onun parmaklarında ve dudaklarında daha ne hünerler vardır? Ben de bu durumda sireni yasaklılar listemdem çıkarmaya karar verdim.

7.  Alıntı Originally Posted by Oxijen Yazıyı Oku
    Allah iyiliğini versin emi wisem. Sirenin vuvuzelayı ne kadar ustaca konuşturduğunu yeni öğrendim. Nedir bu sirenin senden çektiği. Çok özel ve gizemli sırlarını gruba ifşa ettin. Kim bilir onun parmaklarında ve dudaklarında daha ne hünerler vardır? Ben de bu durumda sireni yasaklılar listemdem çıkarmaya karar verdim.
    Ama Oxijen'im;Allasen niye haule deyisin da Hünerleri çoktuuuurrrrr çünkü o bir üstaattt... Kendilerini bize dost ve yaren bilen canlara selam olsun.. ..
    Son düzenleme : wise stockbroker; 15-12-2021 saat: 23:00.

8.  Alıntı Originally Posted by 2ileri1geri Yazıyı Oku
    Aha gezegen de şutlanmış...
    Vay minaki...
    o şimdi yaptığı yalan haberlerden dolayı aldığı veballerle uzayın derinliklerinde talaş çöpü olarak yol aıyordur kara deliğe varmak üzeredir..Siren'm geçen onu soruyordu bana işte cevabı.. Vay bee..

Sayfa 786/890 İlkİlk ... 286686736776784785786787788796836886 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •