Sayfa 583/890 İlkİlk ... 83483533573581582583584585593633683 ... SonSon
Arama sonucu : 7116 madde; 4,657 - 4,664 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1.  Alıntı Originally Posted by cevahirr Yazıyı Oku
    Hala saydırıyor.....

Olmamıştır...

Hus seni takdir ediyorum...

Sıkıntı yok...

İhlas GM 8
    İhlas 6
    Iheva. 8
    Gzt. 6

Biraz daha baskılaman gerek, yetmiyor...

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Acıttımmı bir yerlerini cevahir h.efendi..sen boş ve anlamsız konuşmalarına mücahit efendiyi desteklemeye devam et..Burada silah paylaşacak kadar zayıf kişiliğe sahipsin başkada bişey yazmaya lüzum görmüyorum senin için herkes kafa buluyor seninle ama ben o günaha girmeyeceğim..Akıllı ol laf sokup durma muhatabım değilsin...

2.  Alıntı Originally Posted by wise stockbroker Yazıyı Oku
    Acıttımmı bir yerlerini cevahir h.efendi..sen boş ve anlamsız konuşmalarına mücahit efendiyi desteklemeye devam et..Burada silah paylaşacak kadar zayıf kişiliğe sahipsin başkada bişey yazmaya lüzum görmüyorum senin için herkes kafa buluyor seninle ama ben o günaha girmeyeceğim..Akıllı ol laf sokup durma muhatabım değilsin...
    Hem risale nur yazıları paylaşıp hem silah mı paylaşmış ilginç? Gerçi İslami gerçek yaşayanlar faizci dolandırıcı ihlas hissesi almaz orası ayrı bir konu. Ben az bı Rüçhan aldım mecbur daldık bu cendereye... Aldığınız hisse Sasa gibi olacak adam gibi patron... İsterse puta tapsin. Adam zor günde geri alım yapıp yatircisini üzmüyor. Bizde bu uckagatcilari zengin edelim anca neyse bekleyin arkadaşlar zarara vermeyin bu günlerde gelir geçer. Önemli olan çıktığında trende durabilmek

3.  Alıntı Originally Posted by wise stockbroker Yazıyı Oku
    Sayın WS

Haddinizi aşıyorsunuz ukelaca sosyal medyada acizliğin üzerinden ahkam kesersin

Körü körüne saplanmışsın
    benim çocukluğumda çocukça benim yaptığım hareketleri yapıp batacaksın sonrada her yere saldıracaksın

Ben 93 de senin paran kadar parayı zararın kadar da değil paran kadar parayı çaldılar nasrullah ayan bilirmisin bilmezsin çocuk...) iflas ettik diye yine senin kadar ağlamadım hakaret etmedim

Ben buraya 1.05 den girip 1.12 den çıkacaktım hatta yazdım o gün gelmedi bir gün sonra 1.16 tavana gelince de daha yukarısı olur diye niyetimi hırsa kaptırdım zarar ettim

91 den sattım çıktım

Altdan almak için kolluyorum

Ancak ondan daha güzel şahane düştüğü yere hemen gelen hisseler varken gelmek mi...

git işine çocuk..

Beni buraya para yatırmam

ihlasa inancım hiç olmadı olmazdı olmayacakta.

Beni git sarky da takip et.

Sen aşık olmuşsun
    Neye
    Bir tabir var ya..

Terbiyesiz çocuk..

Haddini aşıyorsun.

Ben sadece hus 91 i sosyolojik olarak tecrübe adına çözmek istiyorum o kadar .

Ben iki tane tophane de iken gördüğüm ortalığı karıştıranları orman kenarında ölü olarak okumuş adamım

YK diye aracı kurumu da.

Kaybetmek de erdemdir senin ki haddini bilmemektir.

Ceza almak uğruna bunu sana yazdım.

Benim devlet de Nasrullah ayan da almam gereken 327 adet ereğlinin bugün kü karşılığı 4 milyon..

Haddini bil.

Borsa terimlerinin en incesini para için araştıran adam spor da bjk için her geçmişi de bilen boş adam....

Biraz ebedi hayatın için aşağıdaki yazıyı çok çok çok oku ve anla...

İ'lem Eyyühel-Aziz!

Aklı başında olan insan, ne dünya umûrundan kazandığına mesrur ve ne de kaybettiği şeye mahzun olmaz.

Zira dünya durmuyor, gidiyor. İnsan da beraber gidiyor. Sen de yolcusun.

Bak, ihtiyarlık şafağı, kulakların üstünde tulû' etmiştir. Başının yarısından fazlası beyaz kefene sarılmış. Vücudunda tavattun etmeye niyet eden hastalıklar, ölümün keşif kollarıdır.

Maahâzâ, ebedî ömrün önündedir. O ömr-ü bâkide göreceğin rahat ve lezzet, ancak bu fâni ömürde sa'y ve çalışmalarına bağlıdır. Senin o ömr-ü bâkiden hiç haberin yok. Ölüm sekeratı uyandırmadan evvel uyan!
    Risale-i Nur..

İhlas finansa para yatıranlarda senin gibi hus gibi 3 puan daha fazla kazanayım diye para yatıranlardır.

İhlasın neyi var ki pars yatırayayım

Sarkuysan gibi dünyanın en iyi otolarına en iyi bakır kabloları yapan günümüzde % 13 olan bakır oran yarın % 43 olacak arabalara kablo veren şirket dururken mi buraya geleceğim.

İhlâsın sahipleri kimlerdir dahi bilmiyorsun.
    Onlar....
    Neyse yeter.

Su tabancasından korkan çocuk.

Buradan senden özür bekliyorum.

4. Burası sizin olsun para kaybedince kendini kaybedenler

benden yana hakkım helaldir.

5. An itibarıyla, sırf şu forumdaki güzel insanlardan ayrılamayıp hala buralarda olduğumu farkettim çok samimi olarak tebrik ediyorum, allah size hayırlı olanı nasip etsin .

Muhteberu kardeşim hiç ses seda etmez oldunuz? sizin centilmen üstad buralarda 2gr teknik paylaşmaz mı bizle rica etseniz,

yarını cevahir günü cumayı da ws günü ilan ediyorum oyum rakam olarak büyükten yana kırmızı yeşil farketmez

6.  Alıntı Originally Posted by cevahirr Yazıyı Oku
    Burası sizin olsun para kaybedince kendini kaybedenler

bir mükafattır anlatıcıya, doğru anlaşılmak
    belli ki mukafattan cok munafiklik derdiniz

bizden de helal olsun yolun.acik olsun

7.  Alıntı Originally Posted by cevahirr Yazıyı Oku
    Burası sizin olsun para kaybedince kendini kaybedenler

Buralara kadar geldiniz zahmet ettiniz tekrar bekleriz demiyor arkanızdan da maşrapa ile de su dökmüyorum sen olsanda olmasanda burada çarkıfelek dönmeye devam edecek ancak hoşgörü ve nezaketimiz gereği eliniz boş dönmeyesiniz diye ördekcioğlundan İbrik ve düdüklü tencere hediyemizi kabul edin lütfen.. haa bak Siren'm de geldi o nee aman Allah'ım bir çift 43 numara nalın hedaye ediyor.. Benden yanada hakkım helal olsun sana ancak özür bekleme savunduğum konularda haksız olduğumu sanmıyorum olsam dükkan senin daima mertlikten,haklıdan,mazlumdan yana olmuşumdur..ytd.....İyi geceler..

8. Evet sayin seyirciler cevahir gunu hizli basladi, bakalim gunsonuna kadar performans8ni koruyabilecek mi

Sayfa 583/890 İlkİlk ... 83483533573581582583584585593633683 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •