Sayfa 21/888 İlkİlk ... 1119202122233171121521 ... SonSon
Arama sonucu : 7101 madde; 161 - 168 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1.  Alıntı Originally Posted by kabile reisi 61 Yazıyı Oku
    Anında geri vites çamurlu yolda patinaj yaptı "rampa" çok dik geldi garibimimden lastik kokuları geliyor hemen akabinde "canim" kelimesi dökülüverdi pamuk dilinden caturcutur kardeş bize hiç canim demedin küstüm..senin neyine gerek ateşe benzinle yorum yapmaya kalkıyorsun yıllardır zararına bekleyen arkadaşlara resmen haksızlık ve saygısızlık yapıyorsun elbet yorum yapacaksın ancak dozunu iyi ayarlamalısın tahrik etmeninde manası yok canim
    Bi şey mi dedin yarın 0.79 değsin mi diyorsun sen istediysen 0.79 da olur daha daha aşağıları.yarın seans bittikten sonra yazarım.

3.  Alıntı Originally Posted by caturcutur Yazıyı Oku
    Bi şey mi dedin yarın 0.79 değsin mi diyorsun sen istediysen 0.79 da olur daha daha aşağıları.yarın seans bittikten sonra yazarım.
    Tüm dünya endeksleri düşüşte, bunu herkes biliyor. Yarın da düşebilir, bunu sadece ihlasa özelmiş gibi yazma. Elinde hangi hisse varsa yaz onu buraya ve bakalım yarın senin hissen ne yapıyor, ne kadar borsa uzmanısın ya da analizcisin görelim ve seni takip edelim.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by Oxijen Yazıyı Oku
    Tüm dünya endeksleri düşüşte, bunu herkes biliyor. Yarın da düşebilir, bunu sadece ihlasa özelmiş gibi yazma. Elinde hangi hisse varsa yaz onu buraya ve bakalım yarın senin hissen ne yapıyor, ne kadar borsa uzmanısın ya da analizcisin görelim ve seni takip edelim.
    Tüm dünya endeksleri ve senin borsan rekor kırdığı zaman ihlas düşüşteydi canım bunları unutma. Yarın inşallah % 8-10 düşer. Göreceğim o zaman ben sizleri

5. Ah dilimin kemigi kirilaydi da 1 alti cok sey etmicem demeyeydim simdi dostlarla ne muhabbetler yapar ne eglenirdik

6. günaydınlar hayırlı bereketli bir hafta olsun.
    alet hızlı başladı 65 adet ile tavan

7. İzleyebiliyormuyuz

8.  Alıntı Originally Posted by muusaky Yazıyı Oku
    İzleyebiliyormuyuz
    bekliyoruz.

Sayfa 21/888 İlkİlk ... 1119202122233171121521 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz