Sayfa 736/890 İlkİlk ... 236636686726734735736737738746786836 ... SonSon
Arama sonucu : 7116 madde; 5,881 - 5,888 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. bak hele palaya masallah bizimki 15 dk gecikmeli mi bakiyo ne
    Yazdıklarımın hepsi hayal ürünüdür ve asla al sat yada tut tavsiyesi değildir

2. o talihsiz inşaat kazası sonrası yavrucak PALA sever oldu hem hiç aklından çıkmıyorki tıpkı Mercury'n yavuklusu MATKAP'n aklından hayalinden çıkmadığı gibi Buralar çok karışık buruşuk olmaya başladı mevcut ihlas holding fiyatının dahada aşağılara düşeceğini dillendirenler ve yatırımcıyı olumsuz etkileyenler var umarım SPK denen kurum burada yatırımcı mağdur arkadaşlarımızı sattırmaya teşvik eden bu karanlık şahısları takip ediyordur..

3.  Alıntı Originally Posted by wise stockbroker Yazıyı Oku
    o talihsiz inşaat kazası sonrası yavrucak PALA sever oldu hem hiç aklından çıkmıyorki tıpkı Mercury'n yavuklusu MATKAP'n aklından hayalinden çıkmadığı gibi Buralar çok karışık buruşuk olmaya başladı mevcut ihlas holding fiyatının dahada aşağılara düşeceğini dillendirenler ve yatırımcıyı olumsuz etkileyenler var umarım SPK denen kurum burada yatırımcı mağdur arkadaşlarımızı sattırmaya teşvik eden bu karanlık şahısları takip ediyordur..
    Sy WİSE ve Sy SİREN kardeşler,ürettiğiniz,katkı sağladığınız bir şey yok ortada ama işiniz gücünüz buralar boş kalmasın diye ky mabadından zoraki nefes alırken siz birbirinizle vaşak geçiyor gırgır şamata yapıyorsunuz dışardan izleyenlerde sizi düşman kardeşler sanıyor halbuki işin özeti iç yüzü öyle değil biraz insaf yahu bırakın boş konuşmayıda bu ihlas şirketlerin hali ne olacak biraz bilginiz varsa paylaşın yoksa susun..

4.  Alıntı Originally Posted by 2ileri1geri Yazıyı Oku

Hayırdır tahta yapıcı dötünümü değiştirmiş...
    5-6 sene önce 20 gruştayken farklı bir döt mü kullanıyomuş...
    Bende merak ettim bu durumu
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

5. Cuma günü kapanış tahmini yapayım
    sadece desteksiz bilgisiz sallıyorum
    54 55
    Dedigim gibi salladım tutacakmı cuma akşamı bakarız .

Yazılarımın tamamı hayal ürünüdür ve asla al sat yada tut tavsiyesi değildir

Alıntı Originally Posted by kibirli Yazıyı Oku
    Cuma günü kapanış tahmini yapayım
    sadece desteksiz bilgisiz sallıyorum
    54 55
    Dedigim gibi salladım tutacakmı cuma akşamı bakarız .

Yazılarımın tamamı hayal ürünüdür ve asla al sat yada tut tavsiyesi değildir
    Kibirli abicim, çok iyimser bir tahmin olmuş. Naçizane fikrim, 49 -50 olabilir. Terse yatırır mi bilemiyorum, o da 65-66 krş.

7. Şöyle bir akıl yürtelim.bugün ihlasın yapısında olan bir holding halka açılsa kaç TL den arz olur. En düşük 10 TL diyenleri duyar gibiyim.Herşeyi birtarafa birakalım ihlasın sadece marka değeri 2 milyar dolar diye düşünüyorum.e şirketin aktif ve pasıflerini hiç hesaba katmasak bile 2 milyar dolar bugün 17 milyar TL gibi rakam eder Buda demektirki bugün piyasa değeri 850 milyonu 20 ye çarparsak hisse fiyatı en az 10 TL diyenler haklı çikıyor.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. Serdar yildiz herkes gelmis sen yoksun buyuk ortak,nacial ile yorumlarinizdan esirgemeyin kalin saglicakla
    Yazdıklarımın hepsi hayal ürünüdür ve asla al sat yada tut tavsiyesi değildir

Sayfa 736/890 İlkİlk ... 236636686726734735736737738746786836 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •