Sayfa 769/890 İlkİlk ... 269669719759767768769770771779819869 ... SonSon
Arama sonucu : 7116 madde; 6,145 - 6,152 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. At sahibine göre kişner derler ya hani (Anonim) ancak burada durum çok farklı ben bu zalim mücotakis yalayıcısı,savunucusu avanelerinin hayasızca kişnemelerine tedbirli olup Hoooşşşşttttt diyorum ve kemik atıyorum...
    Son düzenleme : wise stockbroker; 16-11-2021 saat: 18:58.

2.  Alıntı Originally Posted by wise stockbroker Yazıyı Oku
    At sahibine göre kişner derler ya hani (Anonim) ancak burada durum çok farklı ben bu zalim mücotakis yalayıcısı,savunucusu avanelerinin hayasızca kişnemelerine tedbirli olup Hoooşşşşttttt diyorum ve kemik atıyorum...
    At demişken sevgili ws seninle paylaşayım dedim
    https://youtu.be/6wO4fL2IMhI
    Yazdıklarımın hepsi hayal ürünüdür ve asla al sat yada tut tavsiyesi değildir

3. Atışmayın lütfen.Başka şeyler okumaya geliyoruz.Özellikle wise rica ediyorum çok uğraşıyorsun siren ile.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

4. Günaydın cümleten, yine yeniden heycanlı bir gün olması temennisiyle, bende ihlasliyim bende okumayı çok severim mergenin kurtlarla dans kitabını çok faydalı bulmuşumdur. Tabi yıllar yılar oldu okumak isteyen olursa diue soyledim, okumak insanı gelistirir
    Yazdıklarımın hepsi hayal ürünüdür ve asla al sat yada tut tavsiyesi değildir

5. Vuuu habu adam kafayı yedi..

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. Sıradan bir ev fiyatının bile milyonlarla ifade edildiği, borsaların tarihi zirvelerde olduğu ve halka ırzlardan pardon arzlardan kasasına milyar liradan fazla para girmiş 40 yıllık bu holdingin (bu çapulculara holding demeye dilim varmıyor ama) bugünkü ederi 840 milyon lira ya da 79 milyon dolar.
    Haydii, gel vatandaş geeel, batan geminin malları bunlar. Al, al, al, sen de al. Alacağın 100 lot ihlas ile (para değil 55 TL) ile dünyanın öbür ucundaki bir mucoviti pardon bir garibanı sevindir, bir ihtiyaç sahibine destek ol.
    Gell, geelll. Çay, çorba parası deme buraya geeeel.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Son düzenleme : Oxijen; 17-11-2021 saat: 23:06.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

7. IHLAS, İstanbul ili, Avcılar ilçesi, Firuzköy Mahallesinde, 629 Ada, 7 Parselde yer alan 8.625 m² büyüklüğündeki arsa ve 636 Ada,
    1 Parselde yer alan 11.275 m² büyüklüğündeki arsa için, %39'u arsa sahibine ait olacak şekilde, hasılat paylaşımı sözleşmesi
    imzalanmıştır. Söz konusu arsalarda geliştirilecek Bizimevler markalı projelere 2022 yılı ilk yarısında başlanılması planlanmaktadır.

8. Kardeşim siz inşaattan başka işten anlamaz mısınız?

yatırım tavsiyesi değildir.
    yatırım tavsiyesi için SPK nın onay verdiği kuruluşlara başvurunuz.

Sayfa 769/890 İlkİlk ... 269669719759767768769770771779819869 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •