Sayfa 777/889 İlkİlk ... 277677727767775776777778779787827877 ... SonSon
Arama sonucu : 7108 madde; 6,209 - 6,216 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. Sevgili spek can uzun süredir muhabbet edemedik, bu hayırlı gün vesilesiyle haftaya da ihlâsta güzel hareketler yapmanın zamanı geldide de geçiyormu sence
    Yazdıklarımın hepsi hayal ürünüdür ve asla al sat yada tut tavsiyesi değildir

2.  Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku
    forumda çift nick kullanmak yasaktır, o yüzden süresiz uzaklaştırıldı.

bilip bilmeden suçlamayın
    Sayın Güneysu,anladığım,bildiğim kadar forumda yöneticisiniz ama bilmeden araştırmadan önyargıda bulunup sadece tahminde bulunup yada başka bir üyenizin şikayeti tavsiyesi üzere önyargıda bulunup çok yanlış bir karar verdiniz.. Ben haysiyetim,şerefim, namusum,üzerine yemin ederimki benim anlattıklarımın doğrudur malesef siz art niyetlice yanlış değerlendirme yaptınız hiç suçu günahı olmayan Kabile Reis'i arkadaşımızı süresiz uzaklaştırdınız...Benim nacizane tavsiyem vicdanınıza danışıp yanlıştan dönün arkadaşımıın itibarını iade edin..Beni çok ilgilendiren bir bir şey olmayabilir görünürde ama ben öyle düşünmüyorum çünkü ortada haksız bir yargılama adaletsizlik var..Keşke beni uzaklaştırsaydınızda o suçu olmayan burada kimseye zararı olmayan arkadaşa dokunmasaydınız ...Evet Oxijen arkadaşımızın sorduğu gibi diğer nick'i açıklayın da herkes bilsin ama ben bahsettiğiniz diğer nick'in olmadığını size isbat ederim..Daha başka ne söyleyeyim,diyeyim ikna etmek için sayın Güneysu gerisi sizin vicdan muhasebesine kalmış..Burada o kadar kötü art niyetli gayri ahlaklı üyeleriniz varken gittiniz dürüst bir insanın ipini çektiniz..Yazık..Rica ediyorum bahsettiğiniz 2.nick'i açıklayın buradaki forum,topik üyeleride aydınlansın... Sayın Güneysu,merakla bekliyoruz..

3. Yav he he ihlas yatırımcısının aklıyla oynamayın geçin bunları sözüm sanadır... 61 yapıp geri gelmişsin yetmez bana yetmez

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,637
     Alıntı Originally Posted by kartalgaga Yazıyı Oku
    Sayın Güneysu,anladığım,bildiğim kadar forumda yöneticisiniz ama bilmeden araştırmadan önyargıda bulunup sadece tahminde bulunup yada başka bir üyenizin şikayeti tavsiyesi üzere önyargıda bulunup çok yanlış bir karar verdiniz.. ..
    Sayın Güneysu,merakla bekliyoruz..
    Nickimin altında yönetici yazıyorsa, yöneticiyimdir. Bakınız. : https://www.hisse.net/topluluk/showgroups.php

beraber aynı yerde mi çalışıyorsunuz da, kim kimdir bileceksiniz. ?

sebepsiz yere kimseyi atmayız.

nasıl ispat etmeyi düşünüyorsunuz.

siz de biraz önce, daha önce iptal ettiğim ikinci nick ile giriş yapmaya çalıştınız.

merak etmeyin, neyin ne olduğunu çok iyi biliyorum.
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

5. Vay arkadaş kimlerle konuşuyoruz haberimiz yokmuş meğer a =b= c imiş de hiç farketmemisiz.
    yonetim ezdi geçti, amaçları neydi acaba n tane hesaptan yazmaktaki vay ki ne vay

6.  Alıntı Originally Posted by Siren Yazıyı Oku
    ....
    .....

atmasyon destek dirençlerim şunlar ola
    aşşağıda 0,46 yukarıda 61 cıvarı 66 cıvarı şeyleri takip ediyrum oda göz zevkine yoksa umrumda değil istediğini yapabilir spek can , aslında spek iyi de çevresindekiler işte ...
    Bak hele sen dirençmi seçtin 61 i yoksa 🤣

7. Takip listeme girdi....
    Ufaktan tırtıklamaya başladık...bakalım neler olacak.
    Saygılar bol kazançlar

XT1635-02 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    İtalyanların sevdiğim yönü mafya ve moda ya bakışları....her ikisindede asiller...

8.  Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    Takip listeme girdi....
    Ufaktan tırtıklamaya başladık...bakalım neler olacak.
    Saygılar bol kazançlar

XT1635-02 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Hoş geldiniz, biran kimsecikler olmucak burda kendi kendime spekle konuşacağım diye çok korktum
    --------
    Bütün yollar romaya çıkmasa bari

Sayfa 777/889 İlkİlk ... 277677727767775776777778779787827877 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •