Sayfa 185/996 İlkİlk ... 85135175183184185186187195235285685 ... SonSon
Arama sonucu : 7968 madde; 1,473 - 1,480 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI IV ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by Novartis Yazıyı Oku
    Artık GPG yi sadece pörtföy değişimlerinde PPF de geçireceğim bekleme süresi veya kararsız jalıp beklemeye geçtiğimde değerlendirmeyi düşünüyorum.
    Bankadan yapıyorsanız fon işlemlerini T+2 olması sebebiyle bu dediğiniz içinde çok uygun bir fon değil GPG aslında. T+1'de birçok alternatifi var malesef başladığı gibi devam etseydi keşke.

Alıntı Originally Posted by m.exclusive Yazıyı Oku
    TCD son zamanlarda o kadar kötü yönetiliyor ki böyle bir Para çıkışının olması hiçte şaşırtıcı değil

Aylık ve 3 aylıkta getirisi birçok hisse yoğunun gerisinde kaldı hatta FID bile aylık’ta TCD yi geçti durum o kadar fena
    TCD nin % 10 stopaj dezavantajını da düşünecek olursak durumun vehameti ortada

Bazı arkadaşlar bugünkü yükselişle moral bulduk falan diyorlar ama bugün sayın Kartal’ın paylaştığı tablo TCD yatırımcılarının ne kazandığından! çok ne kaybettiklerini görmelerini açısından çok güzel bir örnek
    Herkese bol kazançlar dilerim
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir
    çok kötü yönetilmiyor olabilir bence hareket kabiliyeti azaldı bu kadar hisse yoğun ile. Değişken ama değişemiyor... ben bu ay fon içeriğinde değişiklik yapılacağı kanısındayım. Ytd

Alıntı Originally Posted by m.exclusive Yazıyı Oku
    TCD son zamanlarda o kadar kötü yönetiliyor ki böyle bir Para çıkışının olması hiçte şaşırtıcı değil

Aylık ve 3 aylıkta getirisi birçok hisse yoğunun gerisinde kaldı hatta FID bile aylık�ta TCD yi geçti durum o kadar fena
    TCD nin % 10 stopaj dezavantajını da düşünecek olursak durumun vehameti ortada

Bazı arkadaşlar bugünkü yükselişle moral bulduk falan diyorlar ama bugün sayın Kartal�ın paylaştığı tablo TCD yatırımcılarının ne kazandığından! çok ne kaybettiklerini görmelerini açısından çok güzel bir örnek
    Herkese bol kazançlar dilerim
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir
    Mayışla FID aldım bugün. TCD pozisyonlarımı koruyorum ama halen. Bu ayki performansa gore TCD>FID yapabilirim, ya da tam tersi.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

4. ZPC yeni fiyatımız: 1,853886

5.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Yaz aşkı gibi kısa sürdü EIB'le aşkınız hocam
    Vallahi öyle oldu Mustafa hocam, OPB varken hayatta bulaşmam bir daha

6. Ben de çok az bir miktar OPB düşünüyorum, ama içinde ne olduğunu net olarak yazmamalari yüzünden alamıyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by verytired Yazıyı Oku
    Ben de çok az bir miktar OPB düşünüyorum, ama içinde ne olduğunu net olarak yazmamalari yüzünden alamıyorum.
    Üstadım getiriye bak sen, içinde ne olduğunu bildiklerimizden pek bir hayır göremedik maalesef

8. YFV Fonu Bugunku Fiyat = 0.018530
    Guncel Fiyat = 0.018491
    Fiyat Degisimi = -0.21 %

Sayfa 185/996 İlkİlk ... 85135175183184185186187195235285685 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •