Sayfa 273/996 İlkİlk ... 173223263271272273274275283323373773 ... SonSon
Arama sonucu : 7968 madde; 2,177 - 2,184 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI IV ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
    Faizler 0 olsun kredi çeker fon alırız.
    Ciddiyim ve ben düşündüm ama şu an pahalı geldi.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Alıntı Originally Posted by Tbey35 Yazıyı Oku
    Bist in öğleden sonraki düşüşlerinin nedeni belli oldu diyebilir miyiz? Endeksi yukarı çekip çekip mal boşaltıyorlar şeklinde anlıyorum.
    endeks 3 asagı 5 yukarı bu seviyelerde kalacak gibi ,bugun eksi getirecek hiise yada degişken fonlara giresim var,ama hangisi secemedim

3.  Alıntı Originally Posted by Tbey35 Yazıyı Oku
    Memorex merhaba. Sağlık durumunun düzeldiğini umuyorum. Gördüğüm kadarı ile Tahvil ve Bono fonlarından çıkıp, Riski düşük fonlara geçiş yaptın. Lakin onlar da pek bir şey getirmiyor. Bunun bir adım ötesi de değişken ve hisse fonlar. Gidişat o yöne doğru olacak gibi sanki. Bu arada foruma sık girmiyorsun. Piyasaları takip eden birisi olarak sizi forumda daha sık görmek isteriz. Bol kazançlar.
    Kaburga kırıklarım düzeldi çok şükür.Riske girip 9 ocakta 400k tcd alım emri ve 13 ocakta satım emri verdim 8k bıraktı ama bugünlerde cesaretimi toplayamıyorum.Suriye meselesi ,Abd ile S400 vs. gözümü korkutuyor.Faizlerdeki hızlı düşüşle borsa iyi gazladı ama bilanço dönemi bitince yabancıların küçük küçük tüyüşüyle sanki çanak çömlek patlayacakmış gibime geliyor.Bende ne yapacağımı şaşırmış vaziyetteyim.Size ve forumdaki herkese bol şans ve bol kazançlar dilerim.

4.  Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Yıl başından beri maalesef durum bu.
    Sayın jmk99 size teşekkür etmek amacı ile itibar butonuna bastım ama kabul etmedi. Ben de size buradan teşekkür etmek istedim. Bol kazançlar

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by Tbey35 Yazıyı Oku
    Sayın jmk99 size teşekkür etmek amacı ile itibar butonuna bastım ama kabul etmedi. Ben de size buradan teşekkür etmek istedim. Bol kazançlar
    Rast gelsin üstadım.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by memorex Yazıyı Oku
    Kaburga kırıklarım düzeldi çok şükür.Riske girip 9 ocakta 400k tcd alım emri ve 13 ocakta satım emri verdim 8k bıraktı ama bugünlerde cesaretimi toplayamıyorum.Suriye meselesi ,Abd ile S400 vs. gözümü korkutuyor.Faizlerdeki hızlı düşüşle borsa iyi gazladı ama bilanço dönemi bitince yabancıların küçük küçük tüyüşüyle sanki çanak çömlek patlayacakmış gibime geliyor.Bende ne yapacağımı şaşırmış vaziyetteyim.Size ve forumdaki herkese bol şans ve bol kazançlar dilerim.
    Size de geçmiş olsun.
    Para pul boş, sağlık en önemlisi.

7.  Alıntı Originally Posted by melihsah Yazıyı Oku
    Hisse seçimlerini çok kötü yapmışlar, eski Tcd böyle bir günde en az +1 gelirdi. Dağılım raporu açıklansın bakalım hisse seçiminde değişiklik yapmazlarsa ben satıp çıkarım.
    Tcd pörtföy yöneticilerimi değişti acaba.Eski performansından eser yok.Endeksin yatay seyrettiği günlerde bile negatif getirmeyi başarıyor.

SM-J710FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by burak1987 Yazıyı Oku
    Her şey öngörüldüğü gibi olursa yıl sonunda enflasyon kadar artar. Millet 2 senedir sabır ediyor

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Orada hatalı davranış var. Ki; bu hataya israrla uyarmama rağmen ailemden katılanlar da oldu. Esen rüzgara kapıldılar ve istenmeyen bir durumla karşılaştılar. Tabi ki bunun maddi anlamda bir bedeli olacaktı. Ve şimdi o bedeli ödüyorlar. Benim yazdığım bir öngörü tahmin değil zorunluluk. En son sözü piyasa söyler.

Sayfa 273/996 İlkİlk ... 173223263271272273274275283323373773 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •