Sayfa 424/996 İlkİlk ... 324374414422423424425426434474524924 ... SonSon
Arama sonucu : 7968 madde; 3,385 - 3,392 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI IV ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by yorgun nihilist Yazıyı Oku
    Anladım teşekkürler anlaşılan bugün oluşacak zarar da yansıyacak şansa bak. Cuma satış vermek lazımmış tatili hiç hesap edemedik.

SM-G955F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sanırım öyle olacak üstadım. Valörlü işlem yapmanın sıkıntıları malesef. Bende Perşembe günü satış talimatı verdim. %0.9'luk değer artışını kaçırdım. Valör tarihide Çarşamba 1 hafta sürecek neredeyse buda başka bir tarafı.

2.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Sanırım öyle olacak üstadım. Valörlü işlem yapmanın sıkıntıları malesef. Bende Perşembe günü satış talimatı verdim. %0.9'luk değer artışını kaçırdım. Valör tarihide Çarşamba 1 hafta sürecek neredeyse buda başka bir tarafı.
    Mustafa forum çok ıssızlaştı sizce neden? Tadı yok. Kazanç olmadığı için mi? Ne dersin? Böyle bir günde bol kazançlar.

3.  Alıntı Originally Posted by Tbey35 Yazıyı Oku
    Mustafa forum çok ıssızlaştı sizce neden? Tadı yok. Kazanç olmadığı için mi? Ne dersin? Böyle bir günde bol kazançlar.
    En büyük nedenlerden bir tanesi kazanç kısmı üstadım. PPF konusunda faiz oranları düştüğünde böyle ıssızlaşmıştı forum konusu. En çok konuşulan fonlar değişkenler olduğu için konuda ve onlarında bir aylık getirileri ortada kimsenin yazası da gelmiyor sanırım. Sizede bol kazançlar.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir

4.  Alıntı Originally Posted by Tbey35 Yazıyı Oku
    Fonculardan demirbaş hükmünde olan bir kaç kişi varız, bu başlık açıldığında burası dutluktu😊
    Arada gelen giden çok oluyor
    Fon getirilerinin eskisi gibi olmaması hatta götürüsünün daha çok olması sebebiyle ortalık ıssızlaştı.
    Hala zarardan çıkamayan çok kişi var
    Durumda pek parlak gözükmüyor.

5. hisse yoğun fonlar değişkenlerden daha iyi durdu sanırım son haftalarda... endeks gevşedikçe hisse yoğunlardan çeşit yapıp beklemek en iyisi gibi...

6. vergi avantajlarının olması da oldukça cazip .. endeksin de yıl sonuna kadar daha yolu var bence

Alıntı Originally Posted by ideaid Yazıyı Oku
    vergi avantajlarının olması da oldukça cazip .. endeksin de yıl sonuna kadar daha yolu var bence
    Ben sabahtan aldım biraz. Düşüşler alım fırsatı.

Sent from my iPhone using Tapatalk

bir sorum var yoldaşlar ; yay fonu neden dünkü fiyattan satışta bilen var mı acaba

Sayfa 424/996 İlkİlk ... 324374414422423424425426434474524924 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •