Sayfa 945/996 İlkİlk ... 445845895935943944945946947955995 ... SonSon
Arama sonucu : 7968 madde; 7,553 - 7,560 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI IV ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by OKTAY Yazıyı Oku
    Ben şahsen TTE ye basacagım çok düştü bu ortam düzelince iyi kar yazar bilen bilir . YTD
    Oktay borsanın yükseleceğini düşünüyorsan TTE alabilirsin tabi. Ama düşüşünün de çok pis olduğunu unutma. Dikkatli ol. Seni caydırmak değil uyarı amacı ile yazıyorum. Gerçi sen de biliyorsundur ama yine de uyarayım dedim.

2.  Alıntı Originally Posted by OKTAY Yazıyı Oku
    Ben şahsen TTE ye basacagım çok düştü bu ortam düzelince iyi kar yazar bilen bilir . YTD
    basmadan önce aşağıdaki linki sık kullanınanlarınıza kaydedip en azından fikir alın. asla ytd

https://www.turkishbulls.com/m/Signa...r&Ticker=XTKJS

3.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Abd yi dusunme digerlerini dusun
    Abd bugun yarin arti 10 koyar yirtar

Sikinti digerlerinde 😀😀
    Doğrudur üstat 😁

4.  Alıntı Originally Posted by eren2008 Yazıyı Oku
    Dostum bende hisse senedi oranı %90 hepsine satış verdim.Bu gün düşüp yarın çıksa bile bir müddet piyasalar virüs haberlerine negatif tepki verecek gibi.Türkiyede karantina tedbirleri başlamadı abd de sadece wasintonda ohal var.Genişleme başladığı an düşüşte daha hızlanır.Dünya ülkeleri değil bizde krizi hafife aldık.Tek şansım tcd ile endeksin son rallisini yakalamak oldu.Bu gün bile ciddi zararla kapatacağımı biliyorum ama pörtföyden bir şey kaybetmedim.Sadece kardan zarar ettim.Fon işi bir müddet bitmiştir benim için piyasada işlem tapan arkadaşlara bol şans.Ppf takılmaya devam gece yastığa kafayı rahat koyup uyumak lazım 7/24 piyasa takip etmek insanı yoruyor.

SM-J710FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    duygularımız, tamamen aynı. piyasayla inatlaşmamak lazım. çünkü inatla murat alınmaz.

5. Aes - 3.63 dünkü karın yarısını götürdü +3.6 ile çıktım, dün satış vermiştim. İpv küçük bir zararla dün çıktım, endeks 93 bin olana kadar ppf.

SM-G955F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by Pestilence Yazıyı Oku
    Doğrudur üstat 😁
    Cok guzel yonetilen bir fon ama piyasa bozuk
    Bak onceki gun abd arti 5 yapti fon 5.15 yapti
    Dun abd eksi 5 yapti fon eksi 3.60 la yirtmis
    Dususlerde iyi kiviriyor ama piyasa manyak durumda...

Pilavdan donersem kasigim kirilsin
    Devam...ytd

7. bu kriz bazıları için büyük fırsat yaratacak...endeks 125 binden 99 bin altına indi şimdi 90 binler hatta 88 binler konuşuluyor ve türkiyede vaka sayısı sadece 1...,italya kapıları kapattı abd hal ilan etti..borsalar -10 düşüşler yaşıyor ve biz sadece bu işten %30 zararla masadayız...sanıyorum bu düşüşler yanında %30 sevineceğimiz rakamlar. dünyada herkes para kaybediyor önemli olan akıl sağlığımız...bu devran elbet döner hiç bir düşüş kalıcı değil umarım zararda olanlar ekranı kapatıp psikolojilerini koruyabilirler...Allah yardımcınız olsun

8.  Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    üstadım, hareketler çok sert. alttan alıp da iyi bir çıkışa denk gelirseniz zararı çabuk kurtarırsınız ama tersi olursa çırpındıkça batmak gibi olur. bu yüzden temkin şart. seyehat kısıtlamaları, uçuş iptalleri ve buna bağlı olarak azalan petrol talebine ek olarak rus suud petrol savaşı. petrol fonu hisse fonlardan da tehlikeli aslında. bizler maalesef çok kazandıran tarafına odaklanıp çok kaybedebileceğimizi göz ardı ediyoruz. geçen yıl şahlanan tcd, risk anlayışımızı yerle yeksan etti. insan çok kazandıkça daha çok zar atıyor ve sonu maalesef hüsran.
    30 doların da altına gelirse %50 kadar daha alır ortalamayı 40 dolar civarına çeker beklerim artık üstad, onu unuturum bir süre, ama hisse ve fonlarda ne yapayım ona karar veremedim, 80 binlere doğru gider riskini alıp en azından yarı yarıya satsam mı diyorum.
    Aslında temkinli alımlar yapmıştım ama birkaç kademe düştükçe almak ve çeşit çokluğu bana çok zarar verdi. Yine de çok açılmış sayılmam aslında toplam portföyün %12 kadarı fon ve hisselerde. Bunun da %18 i zararda.

Sayfa 945/996 İlkİlk ... 445845895935943944945946947955995 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •