Sayfa 869/996 İlkİlk ... 369769819859867868869870871879919969 ... SonSon
Arama sonucu : 7968 madde; 6,945 - 6,952 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI IV ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Hayrani ustadim ramak kaldi dil altina baslayacagim
    Saglik demissiniz ya
    Zarardayim diye uc aydir yerde yatiyorum
    Belim yanim mahvoldu
    Romatizma cabasi
    Hanim duman etti...
    Haklimi
    Hakli
    Suc bende de degil
    Beni bu duruma dusuren fonda...
    Allah hepimize saglik versin...
    amin üstadım. aslında bizi bu hale tcd getirdi. geçen yılki o müthiş başarısıyla pek çoğumuza tek kalemde aldırdı kendini. farkındaysan yıl başından önce düşüşlerin çoğunda artı yazardı tcd. türevden altından falan kurtarmış derdik. son zamanlarda bir Allahh'ın günü de endeksten güzel getirmediği gibi çıkışta aldığı baş rolü çöküşte de başarıyla yürütüyor. klasik fon gerçeğiyle yüzleşerek çok daha dikkatli şekilde yola devam etmekten başka çaremiz yok malesef

2.  Alıntı Originally Posted by cerento Yazıyı Oku
    Yarin kvba getirilerine bakariz bugunku 2 yilliklarin -5.60 faiz inisi fonlara nasil yansiyacak

ASUS_X007D cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    2 yıllıklardaki düşüş orta ve uzun vadeli tahvil taşıyan fonlara olumlu yansıyacak. DZT, DBB, APT, TI6 vs.Fakat alış ve satış valörlü olduğu için getiriyi günübirlik garantileme şansımız yok bu fonlarda.

3.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Belkide c.baskanligi secimini iptal etmek icin yalandan yapiyorlardir...
    Birsuru turk ogrenci var
    Aman allahim
    Üstat son durum ne oldu?

Alıntı Originally Posted by pestilence Yazıyı Oku
    üstat son durum ne oldu?
    mac 2,68%
    mps 2,40%
    tcd 2,31%
    tkf 2,82%
    tte 2,58%

5.  Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    çok teşekkür ederim. şu halde arkadaşımız günlük yaptığı hisse işlemlerinden ziyade, yani sabah şunu alıp öğle üzeri şuradan sattım gibi değil de, borsa şuseviyelerden tepki verebilir, şuralar orta vade alım için düşünülebilir, şu seviyelerin geçilmesi zor olabilir benzeri paylaşımlarda bulunarak forma katkı sağlayabilir. bu mevzu da böylece tatlıya bağlanmış olur, herkese bol kazançlar diliyorum, Konya'dan selamlar
    Boşver üstadım..Ben çocukta değilim, forumun hevesliside değilim..Allah herkesin gönlüne göre versin. Veriyorda zaten..
    Birileri ciddi rahatsız oluyor.. Şikayet vs. çocuk gibi bunlarla uğraşmam ben..
    Selametle kalın..

6.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    mac 2,68%
    mps 2,40%
    tcd 2,31%
    tkf 2,82%
    tte 2,58%
    Teşekkür ederim. Borsa düşmeye başladı

7. Fahrettin Koca:korona virüsü salgınının Türkiye'de olma ihtimali yüksek ama tespit edilebilmiş değil.

Küçük küçük alıştırma demeçleri mi acaba?Borsa anında tepki verip düşüşe geçti.

8.  Alıntı Originally Posted by ersunan Yazıyı Oku
    turizm bakanının tur şirketi ve otelleri olduğu için türkiye de kolay kolay çıkmaz, nisan da kıbrısa gelecektik ama durum kötüye giderse erteleyeceğiz artık.
    Karisik bura şuan karantinada oteller var çunku foto atilsa aticam eczanelerin önu kuyruk herkez maske aliyor uçuslarda iptal edildi deniyor ama şuanlik bisey yok dogrulugunu bilmiyorum buranin geliri tamamen turizm üzerine yani kotu olur

Sayfa 869/996 İlkİlk ... 369769819859867868869870871879919969 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •