Sayfa 855/996 İlkİlk ... 355755805845853854855856857865905955 ... SonSon
Arama sonucu : 7968 madde; 6,833 - 6,840 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI IV ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

Alıntı Originally Posted by Pestilence Yazıyı Oku
    O zaman ABD bugün artı açma ihtimali var mı?
    Artisi kesin
    Enaz bes yapmali
    Ama tahminen ikilerde kapatir
    Brent tekrar artisa gecti
    Ons dusuyor
    Verdiler ayari
    Yola devam

Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Sayın Webster üstad,
    Açılış öncesi görüşlerinizi alabilir miyiz?
    İyi çalışmalar dileriz.
    Saygideger emmim
    Gorulen o ki petrol savasi pek uzun surmeyecek ve suudlarla ruslar bir gecede anlasmiz
    Brent artisa gecti
    Dunku cokus cogu borsa icin duzeltme olarak algilandi ve girisler olacaktir
    Bist de dahil tum borsalar bugun yesil
    Ama bu resmen keriz avi oldu
    Sen son bir ayda yuzde yirmi dusur
    Cikisina yuzde iki anca ver
    Olmaz bu...
    Benim beklentim bu hafta dolardan emmi...
    Ons dolara yol verecek gibi...ytd
    Yatırım Tavsiyesi Değildir

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Saygideger emmim
    Gorulen o ki petrol savasi pek uzun surmeyecek ve suudlarla ruslar bir gecede anlasmiz
    Brent artisa gecti
    Dunku cokus cogu borsa icin duzeltme olarak algilandi ve girisler olacaktir
    Bist de dahil tum borsalar bugun yesil
    Ama bu resmen keriz avi oldu
    Sen son bir ayda yuzde yirmi dusur
    Cikisina yuzde iki anca ver
    Olmaz bu...
    Benim beklentim bu hafta dolardan emmi...
    Ons dolara yol verecek gibi...ytd
    Teşekkürler üstad sabahın köründe bizi aydınlattın.
    İyi çalışmalar dilerim.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

4.  Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Bence biz artı açarız.
    Zararı çıkartırız o zaman

5.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Artisi kesin
    Enaz bes yapmali
    Ama tahminen ikilerde kapatir
    Brent tekrar artisa gecti
    Ons dusuyor
    Verdiler ayari
    Yola devam
    Teşekkürler üstat 😁

6.  Alıntı Originally Posted by 06acm06 Yazıyı Oku
    Tahta izlermisin hocam..Ben izlerim.. Kağıt almadan önce incelermisin..Ben kağıdı almadan 40 defa incelerim..Strateji belirlermisin..Ben belirlerim..
    Kısaca alacağım, satacağım her adımımı önceden belirler, ona göre işlem yaparım..
    Stoplara, dirençlere vs. uygun hareket ederim..
    Kar, zarar kardeştir ilkesi ile hareket ederim..Az buz bir para bağlamıyoruz, dolayısıyla disiplin şart..Ben yaptığım herşeyi yazıyorum..
    Kuşkunuz varsa özelden ekstre atayım isterseniz..Ne deyim, siz şans olarak görün o zaman..
    üstadım, bundan sonra sizin yazılarınıza özellikle dikkat edeceğim. tecrübeli olduğunuz, teknik indikatörleri disiplinli ve soğuk kanlı takip ettiğiniz, fazlasıyla belli. yazdıklarınızı hatırlıyorum, bizler birbirimize saygımızdan üstadım diye hitap ediyoruz ama borsa konusunda belki de en tecrübelimiz, sizsiniz. paylaşımlarınız bizlere, en fazla da görme engelli olduğumdan bana ışık tutacak. tabi ki de son kararı kendimiz vermek şartıyla.

7.  Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    üstadım, bundan sonra sizin yazılarınıza özellikle dikkat edeceğim. tecrübeli olduğunuz, teknik indikatörleri disiplinli ve soğuk kanlı takip ettiğiniz, fazlasıyla belli. yazdıklarınızı hatırlıyorum, bizler birbirimize saygımızdan üstadım diye hitap ediyoruz ama borsa konusunda belki de en tecrübelimiz, sizsiniz. paylaşımlarınız bizlere, en fazla da görme engelli olduğumdan bana ışık tutacak. tabi ki de son kararı kendimiz vermek şartıyla.
    Sağolun üstadım.. Zamanında sütten ağzımız çok yandı, yoğurdu bile üfleyerek yemeyi öğrendik..Stateji belirleyip, o Stratejime sadık kalarak ilerliyorum..
    Şimdi burada ismini yazmam doğru olmaz.İsterse kendisi yazabilir.Arkadaş pazar günü özelden sordu, hisse alımı yapacak mısınız, ne alacaksınız diye..Buraya ne yazdıysam aynısını alacağım hisselere kadar yazdım..Ama kararı kendin ver, bende şaşarım, siz kendi araştırmanızı kendiniz yapın, size uygun pozisyon alın dedim..
    Amacımız kimseye al sat tavsiyesi değildir..Sadece ne görüyor ne düşünüyorsam onu yazıyorum..Bende 8 ay fon taşıdım, 2 ay önce çıktım ve tekrar hisseye döndüm.Dilim döndüğünce gördüğümü paylaşıyorum..Syg..

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by Pestilence Yazıyı Oku
    Zararı çıkartırız o zaman
    O kadar olmaz bence.
    Ucundan azcık alırız.
    Bu arada 2 aydır kaybettiğim paranın haddi hesabı yok.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Sayfa 855/996 İlkİlk ... 355755805845853854855856857865905955 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •