Sayfa 15/269 İlkİlk ... 513141516172565115 ... SonSon
Arama sonucu : 2145 madde; 113 - 120 arası.

Konu: TRKCM - Trakya Cam

1. TRKCM - Trakya Cam

Sn hermes olımluyduk kopacaktık ama devamı gelmedi gibi yinemi tırt olduk bu böyle işte gidecek emaresi varken gitmez düşecek emaresi oluştumu hemen iner,

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

2. Şimdide garnati çıktı sahneye onun satışları başladı ,
    Nerden aldın nereye satıyırsun değilmi,
    İşe güyya mal geçti ama sonrası yine gelmedi eğer mal işin mslı idiyse hepsinin yani satışların nepsi işe geçmeliydi olmadı,
    Aksine işde aldığını biraz satıyor

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by bedo Yazıyı Oku
    palacan endeksi düşürmemek adına... son bir ka. gündür... üç beş kağıtta işlem yapıyor...bugun o iş şişe grubuna düşer inşallah . amin geldiğim nokta bu .......
    hadi palacan... umutluyum bugün senden

4. İŞ yatırım garanti üzerinden yine baltaladı hisseyi maalesef.
    Borsa işini bıraktım. Foruma öylesine yazıyorum, sakın kaale almayın.

5. Bu iş yatırım tam bir KAN emici..... GOLDEN CROSS 'u olan hisseyi öldürdü bitirdi resmen, grafiğini bozmaya çalışıyor ********.

6. Kimin eli kimin cebinde belli değil şuanda... Tek çözebildiğim iş yatırımın garanti üzerinden satış yaptığı. 2 kademe zarzor giden hisse 10 dk da 8 kademe düşürdü.

7. 5 kademe yukarı yapınca herkes KÂR satışı yapıyor... VIOP tarafı da öyle... bir artı bir eksi viopda lotlar....

8. Biti kanlanmış... VIOP'da insanları margin call 'a düşürmek için 14:30 u bekliyor... 15:00 'den sonra hareket yapıyor... ardından satış veriyor.... tekrar LONG açanları yakalıyor.... ertesi gün yine 14:30 a kadar hareket yok.....

14 İŞ GÜNÜ OLDU, hala ama hala YATAY.... AŞşağıya mı yukarıya mı kıracaksın? Bu hisseyi niye VIOP 'a soktular onu da anlamış değilim.

Sayfa 15/269 İlkİlk ... 513141516172565115 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •