Sayfa 21/269 İlkİlk ... 1119202122233171121 ... SonSon
Arama sonucu : 2145 madde; 161 - 168 arası.

Konu: TRKCM - Trakya Cam

1. Hisse derinlik kazanır ve karlılığı da devam eder anlamında söyledim. Yine de karlılık devam ettikçe ve derinliği olan bir tahta oldukça her zaman ilgi görecektir. Kağıdın hangi sebeple ve nasıl yürüyeceğine onlar karar verirler. Diyeceğim alan da satan da kazanır, aç gözlüler kaybeder.
     Alıntı Originally Posted by toibek Yazıyı Oku
    Şuanki durumdan pek farkı kalmaz birleştiğinde ne değişecekki sn Qie,
    Şuan zaten hantal olan hisseler var iken ,ucuz fiyatlanırken şuan, birleşince ne değişcek ucuz fiyatlanmıyacak masıl diyebilirz, değişen bir şey olmayacak 2 3 prim kar artara hepi topu o,
    Yine katkara edicekler ama yine bir sitem olucak yine gitmiyor diye,

Benim kar etmesiyle ilgili sıkıntım olmaz birleşme sonrası ama karın karşılıpının hisselere yansıması konusunda sıkıntım devam eder,geçmişden örnekli ve ispatlıyız maalesef,

Trakya dahi şuan hali ortada iken zihniyet sıkıntılı
    Borsada alıcılar da kazanır satıcılar da, açgözlüler kaybeder.

2.  Alıntı Originally Posted by Qie Yazıyı Oku
    Hisse derinlik kazanır ve karlılığı da devam eder anlamında söyledim. Yine de karlılık devam ettikçe ve derinliği olan bir tahta oldukça her zaman ilgi görecektir. Kağıdın hangi sebeple ve nasıl yürüyeceğine onlar karar verirler. Diyeceğim alan da satan da kazanır, aç gözlüler kaybeder.
    Doğrudurda ümidim yok benim birleşme sonrası hissenin olumlu yönde etkileneceğine,şimdi dahi derin hisselerken hal ortada,
    Ben zaten birleşme sonrası duruma göre harekete edicem,
    Ama daha şuanki değerlemeyi beklerkenki sıkıntılı hareketleri aşamıyoruz.

iPad cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Bana sorarsanız mecbur kalmadıkça ne birleşmeyi beklerim ne de ciddi kar elde etmeyi. 4 tl yi bugün görsem hepsini veririm ve bir daha bulasmam. Daha önce de 2 kez alıp lanet okuyup aldığım fiyata vermiştim. Olmuyor.
    Doğrudurda ümidim yok benim birleşme sonrası hissenin olumlu yönde etkileneceğine,şimdi dahi derin hisselerken hal ortada,
    Ben zaten birleşme sonrası duruma göre harekete edicem,
    Ama daha şuanki değerlemeyi beklerkenki sıkıntılı hareketleri aşamıyoruz.

4.  Alıntı Originally Posted by Qie Yazıyı Oku
    Bana sorarsanız mecbur kalmadıkça ne birleşmeyi beklerim ne de ciddi kar elde etmeyi. 4 tl yi bugün görsem hepsini veririm ve bir daha bulasmam. Daha önce de 2 kez alıp lanet okuyup aldığım fiyata vermiştim. Olmuyor.
    E nasıl olacak ozaman birleşme ve sonrası yazdıklarınız olumlu iken,
    Şimdide durmam 1 dk diyorsunuz 4 tl olsa .

5. TRKCM - Trakya Cam

Endeksden iki sıfır dahi atılcak mayıs ayında,
    Biz burda tahtadakilerin yaptığı pisliklerle cebelleşip işin içinden çıkamıyoruz,
    Lanet olsun böyle borsaya,haksızlık hat safhada,çöpler çok kıymetli ,değerli olanlar ise çöp muamelesinde,nerden tutsan elinde kalıyor,
    Çaycısı ayrı,merili ayrı,alsatçısı ayrı,patron dediğim iş bankası ayrı kafada,
    Güyya değerliyecekler şirketi ve şirketleri değerlesen ne şu saatden sonra değerlenmesen ne olucak,
    1 tl lik trabzon olmuş 7 tl. 5 6 ayda ,kar etsen ne olucak ,birleşsen ne olucak,trakya milyara yakın kar ediyormuş ediyorsunda ne oluyor,böyle borsada ne işlem yapılır nede yatırım yapılır,

Ülken ne ise borsanda öyle,tahamülü yok artık bu rezilliklerin.

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

6. 25 Aralık 2019 tarihli takas

19 Şubat 2020 Takası.
    Borsa işini bıraktım. Foruma öylesine yazıyorum, sakın kaale almayın.

7.  Alıntı Originally Posted by Hermesj Yazıyı Oku
    25 Aralık 2019 tarihli takas

19 Şubat 2020 Takası.

Görüldüğü üzere son 2 ayda CITI, hisselerinin %5 ini portföyden çıkarmış..
    Döşe bankda %1,30 luk çıkış yapmış...

ikisinin toplamı iş bankasını geçiyor.

Piyasayı düşüren DÖŞE bank ve CİTİ bank...
    Borsa işini bıraktım. Foruma öylesine yazıyorum, sakın kaale almayın.

8. Herşey iyi güzel ama tahtanın tarzı bana gore degil. Aynı hatayı birkac kez yapıp alım yaptım ciddi miktarlarda ve her seferinde bu kez farklı olacak diye düşündüm ve her seferinde yanıldım. En kötü ihtimali düşündüm ve birleşmeye kadar bekleyen de kaybetmez diye bir teselli bulmaya çalıştım sayın toibek
    E nasıl olacak ozaman birleşme ve sonrası yazdıklarınız olumlu iken,
    Şimdide durmam 1 dk diyorsunuz 4 tl olsa .

Sayfa 21/269 İlkİlk ... 1119202122233171121 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •