Sayfa 78/337 İlkİlk ... 2868767778798088128178 ... SonSon
Arama sonucu : 2693 madde; 617 - 624 arası.

Konu: TMPOL - Temapol Polimer Plastik

1. Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. İçeride sokağa çıkma yasağının baskısı var.
    Dışarıda abd coronayla başa çıkamıyor.Gece eksiyle kapatti abd borsalati(%4)
    Bizimkiler siprarişleri ölçüyle alıyorlar.Yapıp kenara koyalım diyemediler bu yüzden.

3. credit suıse 56 bın lot verdı tabandan da vermeye devam edıyor, cıty nın malını sattıgını bılıyoruz yakında cıty elınde mal kalmayacak

4. İsmail bey devamlı tabanı bozuyorlar,ne yapmaya çalışıyorlar daha altı varmı sizce beklemedemisiniz.

5.  Alıntı Originally Posted by çerkeşli Yazıyı Oku
    ismail bey devamlı tabanı bozuyorlar,ne yapmaya çalışıyorlar daha altı varmı sizce beklemedemisiniz.
    evet oyle bu kadar hacimde şaşırtıcı fabrıka 1 hafta ara vermesıne ragmen alıcılar var ama bakıyorum kurumlar aynı. City malı bıtırene kadar çıkış zor gibi görünüyor

6. Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by İSMAİL Yazıyı Oku
    credit suıse 56 bın lot verdı tabandan da vermeye devam edıyor, cıty nın malını sattıgını bılıyoruz yakında cıty elınde mal kalmayacak
    çok bir malı kalmadı bedelsiz ertelenebilirmi ismail abi

8.  Alıntı Originally Posted by harunhan Yazıyı Oku
    çok bir malı kalmadı bedelsiz ertelenebilirmi ismail abi
    bedelsiz ertelenmesi için bir sebep görmuyorum diyelım kı erteledıler. 2019 12 aylık net kar ımız çok yuksek ne yapacaklar bu kar ı peki temeettu vermezler bunlar 2019 da yapıla nbu kar benım tahmınıme gore bedelsız için yapıldı gelen kar ın çoğu üretimden gelmedı biliyorunuz.

Bir hazırlık yapıldığını düşünüyorum o yuzden nısan ayında bedelsız başvuruzu beklıyorum . Olur olmaz bu benım tahmınım

Sayfa 78/337 İlkİlk ... 2868767778798088128178 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •