Sayfa 342/850 İlkİlk ... 242292332340341342343344352392442842 ... SonSon
Arama sonucu : 6799 madde; 2,729 - 2,736 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

1. Ekside ne yakışır ama

2. Yaparmı? Bu kuçu kuçu oğlundan herşey beklenir, tecrübe ile sabittir....
     Alıntı Originally Posted by Turquaz Yazıyı Oku
    Ekside ne yakışır ama

3. Bu köpoğullarının yedi sülalesine sevgi! göstersen, para için Allah bereket versin der. Ar mı? Onur mu? Şerr.. mi? Para mı desen, para derler... Tatlı tatlı ooohhh ne güzel...

RSİ yüksek olunca tabanda tavanda olabilir.Karton da bu durum olabilir.YTd.

90 üzeri rsi li hisseler tavan tavan gidiyor.

Bir çırpma yada silkeleme daha olabilirmi?

Yada patroncuğum haberi patlat artık.

YTd.Kent bedelli,bfren ketüm bizimki daha ketum.

Bırak artık direnmeyi patroncuğum.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

5. Tarzı değil ş.sizin. Aklı boşlukta...(BANA GÖRE) 539-548... Kop git mnkym. Bırak artık boşluğu moşluğu. Yıllardır süründürdün, yetmedi mi o kadar trade... Bi ayağın çukurda haala .bnelik peşindesin...Toprak doyursun gözünü...
     Alıntı Originally Posted by kubilayhan23 Yazıyı Oku
    RSİ yüksek olunca tabanda tavanda olabilir.Karton da bu durum olabilir.YTd.

90 üzeri rsi li hisseler tavan tavan gidiyor.

Bir çırpma yada silkeleme daha olabilirmi?

Yada patroncuğum haberi patlat artık.

YTd.Kent bedelli,bfren ketüm bizimki daha ketum.

Bırak artık direnmeyi patroncuğum.

6.  Alıntı Originally Posted by midnight Yazıyı Oku
    Dostlar, önceki yazdığıma paralel bir şekilde flama hedefi olan 650'li fiyatlara gelmiş bulunuyoruz. O zaman da dediğim gibi buralarda biraz dinlenmesini beklerim şahsen. Ama kağıdın kendi dinamiğinden çok, diğer bedelsizlerle birlikte hareket etmesi ve onlardaki şişiklik beni biraz çekindiriyor açıkası. Kendimce bir nebze kar aldım. 650'leri kalıcı geçmesi ile çanak formasyonu çalışabilir. Ama kağıdın aşırı alımda olduğunu unutmamanızı dilerim. Herkese bol kazanç
    Beklediğim gibi 650'lere takılıp dinlenmeye başladı. Açıkçası nerede biter, nereden döner bişey demek güç. Fakat benim stratejim şu olacak:

1- Yarın düşük açıl 600'leri denemeye gelirse 650'den sattıklarımı 600'lerden yerine koymayı denerim. Ama tedbirli tutarım. Çünkü Kent her an, her saat dağılabilir.

2- Direkt yukarı açarsa ise yine yeterince dinlenmediği için 650'leri kolay aşmasını beklemem. Oralardan dönerse de orta vade kağıdın bir süre yataya bağlayacağını beklerim.

Güzel kazandık, bence kızılan kadar tahtaya taş konulmadı, sağlıklı hisselerde olacak dinlenmeler bunlar

Herkese iyi kazançlar.

7.  Alıntı Originally Posted by midnight Yazıyı Oku
    Beklediğim gibi 650'lere takılıp dinlenmeye başladı. Açıkçası nerede biter, nereden döner bişey demek güç. Fakat benim stratejim şu olacak:

1- Yarın düşük açıl 600'leri denemeye gelirse 650'den sattıklarımı 600'lerden yerine koymayı denerim. Ama tedbirli tutarım. Çünkü Kent her an, her saat dağılabilir.

2- Direkt yukarı açarsa ise yine yeterince dinlenmediği için 650'leri kolay aşmasını beklemem. Oralardan dönerse de orta vade kağıdın bir süre yataya bağlayacağını beklerim.

Güzel kazandık, bence kızılan kadar tahtaya taş konulmadı, sağlıklı hisselerde olacak dinlenmeler bunlar

Herkese iyi kazançlar.
    Katiliyorum bir sure 580-650 bandindan dinlenebilir..umarim su manipulatif kagitlara satis gelir de bizimkinin seyrini gozlemleriz..yoksa her yukselis stresi artiriyor sagliksiz bir goruntu veriyor..iyi kotu 430-650 yapti 1 ay icinde kimse tahmin edemezdi bu kadar gidecegini oyle ya da boyle..

Sent from my iPhone using Tapatalk

8. Sayın pmngr,

Bu kadar çıkacağını kimse tahmin edemezdi derken

Size göre çok çıktığını anlıyorum

Ama şunuda bilinki ben ve benim gibiler bırakın bu çıkışı

Daha yükseğini bekliyoruz

Bu çıkış bizim için yetersizdir.bu çıkış benim gibiler için bi şey ifade etmiyor

Ama yeni almış olanlar için iyi çıkış olabilir

Tabi bence

Sayfa 342/850 İlkİlk ... 242292332340341342343344352392442842 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •