Sayfa 218/850 İlkİlk ... 118168208216217218219220228268318718 ... SonSon
Arama sonucu : 6796 madde; 1,737 - 1,744 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

1.  Alıntı Originally Posted by pmngr Yazıyı Oku
    Valla zaten sizin ve burada daha bir cok kisinin neden burada bu hissede oldugunu gercekten cozemiyorum..bir gun bdsz olacak diye ise Allah sabir versin gercekten

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Sana bakınca 5 yıl önce ki halimi görüyorum. Merak etme birkaç sene sonra beni ve burada ki pek çok kişiyi anlarsın. Tabi o zamana kadar sabredebilirsen! Bu süre geçmeden senin bizi anlaman imkansız zaten. Ama biz seni ve yazdıklarını okuyunca şıp diye bir sonra ki yazının ne olacağını dahi çözecek kadar seni anlıyoruz. O yüzden dostum kafana göre takıl, belli ki amansız karton hastalığına yakalanmışsın.

2.  Alıntı Originally Posted by Serkalgo Yazıyı Oku
    Sana bakınca 5 yıl önce ki halimi görüyorum. Merak etme birkaç sene sonra beni ve burada ki pek çok kişiyi anlarsın. Tabi o zamana kadar sabredebilirsen! Bu süre geçmeden senin bizi anlaman imkansız zaten. Ama biz seni ve yazdıklarını okuyunca şıp diye bir sonra ki yazının ne olacağını dahi çözecek kadar seni anlıyoruz. O yüzden dostum kafana göre takıl, belli ki amansız karton hastalığına yakalanmışsın.
    Yoo sadece portfoyumdeki bircok hisseden biri

3.  Alıntı Originally Posted by pmngr Yazıyı Oku
    Yoo sadece portfoyumdeki bircok hisseden biri

İnkar ve pek çok farklı sebepler türetmek semptomların en kuvvetlileri arasında sevgili dostum. Bu cevabı vereceğini adım gibi biliyordum. Dedim ya geçtik bu yollardan. Neyse bahtın açık olsun, ama biz gibi kaşarlanmışlara daha fazla yürüme artık. Bizim hislerimiz bu hisseye karşı nasırlaşmış durumda. Saygılar

4. Nedenini bilmiyorum ama bu adam hissesinin çok fazla yükselmesini istemiyor en fazla 50 TL 100 TL koskoca bir yılda oda endeks iyi giderse..

5. Buradaki arkadaşların en büyük sorunu borsa da bu ucubeden başka hisse yokmuş gibi zihin altlarında bir dünya oluşturup kendilerini buna göbekten bağlı ve bunsuz altlarında don yokmuş gibi bir psikolojinin esiri olmaları. Ben zamanında gerçek özgürlük, felah ve kazanca bu ucubede bu psikolojimi kırıp doğru hisselere yönelerek kavuştum. Darısı sizlerin başına.

6. Allah yar ve yardımcınız olsun

Hisse ucuz değil bunu biliyoruz ama ne hisseler hikayesi var diye uçuk rakamalara gitti. Bakın faaliyet raporunda ağırlıklı gıda da kullanılıyor deniyor o halde ambalajlı gıda satışları bu kadar arttıysa ???
    Özetle 2.çeyrek bilançosu için aldım ne bedelsiz ne patron konularını umursamıyorum ikinci çeyrek sonuçlarını görüp değerlendirme yapacağım. Hee ondan önce bir hareket olursa ayrıca konuşur tartışırız .
    Allah mahçup etmesin inşallah bizi.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by sertol Yazıyı Oku
    Hisse ucuz değil bunu biliyoruz ama ne hisseler hikayesi var diye uçuk rakamalara gitti. Bakın faaliyet raporunda ağırlıklı gıda da kullanılıyor deniyor o halde ambalajlı gıda satışları bu kadar arttıysa ???
    Özetle 2.çeyrek bilançosu için aldım ne bedelsiz ne patron konularını umursamıyorum ikinci çeyrek sonuçlarını görüp değerlendirme yapacağım. Hee ondan önce bir hareket olursa ayrıca konuşur tartışırız .
    Allah mahçup etmesin inşallah bizi.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Aynen katiliyorum..2.ceyrek yön gösterecek..Temmuz itibariyla 5xx li fiyatlari görebilecegimizi düsünüyorum..ytdegildir

Sayfa 218/850 İlkİlk ... 118168208216217218219220228268318718 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •