Sayfa 224/850 İlkİlk ... 124174214222223224225226234274324724 ... SonSon
Arama sonucu : 6799 madde; 1,785 - 1,792 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

1. Şİrketin 24.10.2018 tarihinde KAP'a yaptığı açıklamada yatırım teşvik belgesi kapsamında tamamı kendi kaynaklarında karşılanmak üzere 32.928.750 TL tutarlı yerli makine teçhizat,14.854.953 USD tutarlı ithal makina ve teçhizat yatırımı olacakmış. Yatırım bitiş tarihi 9.4.2021 olarak belirtilmiş. Bunun dışında devam eden yatırımı yok herhalde. 15-20 yıldır bedeliz bekleyenler var. Şunun şurasında 2021' e ne kaldı ki, bekleriz.

2. Ben şahsen bu sene bir gece ansızın gelebilir düşüncesindeydim ama bilemiyorsun işte herkesin kendi yatırım yöntemleri var kimi benim gibi bedelsize oynar kimi şirketin geleceğine nasip kısmet bakalım hayırlısı

3. vay vay hissenin topiğine sürekli yazacaksın buradan ayrılmayacaksın. sürekli kötüleyeceksin arada bir gelen yazan insanlarada cemkireceksin.helal olsun. bi hissenin bu kadar sabit elemanlarla kötülendiğini ilk defa görüyorum. enteresan. beyler hastasımısınız yada işiniz mi bu kötü olduğunu düşündüğünüz hisseyi neden takip ediyorsunuz. başka sorum yok. bide insanlara yön tayini yapmak size düşmez. aklınızı kendinize saklayın.

4. Kime diyorsun açık yazarmısın

5.  Alıntı Originally Posted by lalezar Yazıyı Oku
    Kime diyorsun açık yazarmısın
    Yazarlar mı hiç açık canım sende Sayın Lalezar, işleri güçleri kağıttan kaplanlık, safsata.

6. Sayın serkalgo ben bunlarla uğraşamam patronun paralı elemanları var başkası para kaybedince sevinen mi ararsın ben artık yoruldum daha yazmayı düşünmüyorum dürüst olup yazan herkese kolaylıklar dilerim

7. tuttuğunuz zakkum olsun..

yediğiniz zakkum olsun.

bundan yediklerinizi çıkaramazsınız inşallah.

tekerleri havada görürsünüz umarım.

8.  Alıntı Originally Posted by Turquaz Yazıyı Oku
    tuttuğunuz zakkum olsun..

yediğiniz zakkum olsun.

bundan yediklerinizi çıkaramazsınız inşallah.

tekerleri havada görürsünüz umarım.
    Sayın turquaz, aynen katılıyorum. Birde şu kendi pozisyonuna göre yazı yazanlar varya onları da kınıyorum. Elinde 100, 200 lot ile burda ahkam kesiyorlar. Yok hisse böyle yok şöyle. La bi gidin. Beğenmiyorsan sat git. Sattı isen yazma. Yorum yapmayın. Totoşluğun lüzumu yok

Sayfa 224/850 İlkİlk ... 124174214222223224225226234274324724 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •