Sayfa 299/850 İlkİlk ... 199249289297298299300301309349399799 ... SonSon
Arama sonucu : 6799 madde; 2,385 - 2,392 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

1. olay patrondan cıkalı cok oldu beyler. boşuna ne beddua edin nede dua. borsaya para yağıyor. patronun o bunak aklını alırlar. patronun ömründe hayatında yedi sülalesini toplasan göremeyeceği para şuan bistte dönüyor. kimki patron boşuna büyütmeyin gözünüzde.ister yapsın bedelsizi ister yapmasın. şirketinin tamamını koysun alan cıkar borsada şuan okadar para var. hareket boşuna değil.

Dün dikkat ettim Fenerbahçe maçındaki karton tarftarlara... Statlarda ki olayı söylemeyi unutmuşuz ))

Şaka bir yana beklediğim hareket gerçekleşiyor geçmiş fk çarpanları ile yaptığım değerlemeyi burda paylaşmıştım ... eğer aksilik olmazsa ikinci çeyrek bilançoya kadar hareket devam eder.
    Allah mahçup etmesin inşallah bizi bir an önce yükselsin hedefimize

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by sertol Yazıyı Oku
    Dün dikkat ettim Fenerbahçe maçındaki karton tarftarlara... Statlarda ki olayı söylemeyi unutmuşuz ))

Şaka bir yana beklediğim hareket gerçekleşiyor geçmiş fk çarpanları ile yaptığım değerlemeyi burda paylaşmıştım ... eğer aksilik olmazsa ikinci çeyrek bilançoya kadar hareket devam eder.

Sn sertol karton hem emsal bedelsiz potansiyeline sahip şirketlere kıyasla hemde emsal kağıt şirketlerin çarpanlarına göre ucuz diye düşünüyorum,midal olmip ve tireye göre hemen aynı piyasa değerinde iken ama hacim olarak daha büyük ,ayrıca bedelsizlere göre misal kent,petrokent,konya ve frene görede bedelsiz potansiyeli olarak daha potansiyelli olmasına rağmen onların önünde gitmiyor yani baskılanıyor,

Umarım hak ettiği değere gelir.

iPad cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Insallah yarin gene baskilanir; tavan olur patrona saydiririz..sonra yakinda hasbelkader 800 (115 dolar zirve) olur..niye 1000 i gecemedi diye bir tur daha saydiririz..saydira saydira dere tepe düz gideriz, böyle gecinip gideriz

Sent from my iPhone using Tapatalk

5.  Alıntı Originally Posted by pmngr Yazıyı Oku
    Insallah yarin gene baskilanir; tavan olur patrona saydiririz..sonra yakinda hasbelkader 800 (115 dolar zirve) olur..niye 1000 i gecemedi diye bir tur daha saydiririz..saydira saydira dere tepe düz gideriz, böyle gecinip gideriz

Bu hisse kent gibi 1.000 tl olsa kim neden oldu diyemez,
    Tire ve olmip ile aynı piyasa değeini nasıl hak etmiyorsa daha yükseğini temel değerleri söylüyor ise ,umarım kimse önğnde durmaz hissenin

6.  Alıntı Originally Posted by toibek Yazıyı Oku
    Bu hisse kent gibi 1.000 tl olsa kim neden oldu diyemez,
    Tire ve olmip ile aynı piyasa değeini nasıl hak etmiyorsa daha yükseğini temel değerleri söylüyor ise ,umarım kimse önğnde durmaz hissenin

Insallah olur..neden olmasin..farkedildi artik belli bir grup da girdi bence..bekleyip görecegiz..ytdegildir

7. patrona kızdık diye bize kızıyorlar. ben hisse fiyatıyla alakalı kızmıyorum hissedir bu iner cıkar. ki genelde fiyatı yukarı yönlü sıkıntı yok. şirkette iyi yönetiliyor bundada sıkıntı yok. ya arkadaş 10 yılda bu kadar kar eden bir şirketin kap acıklaması olmazmı. yani bilancolar hariç şirketten 1 tane acıklama yok. hiç mi duyurulacak bişey yapmadınız 10 yılda. bu bist yatırımcısına kazık atmaktır adam yerine koymamaktır.benim kızmam bunadır başka 1 sebeb yok. bol kazançlar herkese

İlk olarak Evet bedelsiz ihtimali çok yüksek beklenti yaratıyor bugün benzer beklentili hisseler tavan yapmış olabilir ancak bu çok eski bir beklenti bence esg dahilinde yaşadığımız son yükselişin nedeni..

Diğer hususta şirket faaliyet raporlarında her adım beklenti projeksiyon tek tek yazılmış hatta patron da plastik ambalajın yerini kartonun almasını umudediyor bunu dahi yazmış kişisel notunda yinede çok şeffaf olmadığı konusunda haklılık payı var benim bu kanıya varmamda en büyük etken bist sürdürülebilirlik endeksine başvurmaması oldu bist EIRIS ile anlaşması var Londra merkezli kuruluş bist 50 içinden seçiyor ama bist 100 den de gönüllü olanları değerlemeye tabi tutuyor şu an sürdürülebilirlik endeksine bakarsanız bazı şirketlere gülersiniz bence en hakkeden şirket kartn dur bu yüzden şirkete sorulması gerekir demiştim tatil sonu kendimi toplayıp soracağım inşallah benden önce melek hanım dı galiba soran olursa çok sevinirim..

Sayfa 299/850 İlkİlk ... 199249289297298299300301309349399799 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •