Sayfa 164/850 İlkİlk ... 64114154162163164165166174214264664 ... SonSon
Arama sonucu : 6799 madde; 1,305 - 1,312 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,207
     Alıntı Originally Posted by absutlu52 Yazıyı Oku
    Allah için çıkmanı istemiyorum.2 tane tavan senetim var onlarla işim bitsin buraya ilave yapacağım sen buralarda uyuz eşşek gibi oyalan.Arkadaşlar giderse de gitsin siz şimdi 4 gözle çıkmasını beklerken benim egoistçe çıkmasını istemem hoş da olmaz .
    "Yatırımcının en büyük problemi hatta düşmanı kendisidir" - Benjamin Graham
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,207
    söyleyin şu eski borsacı patrona bir nick alsın gelsin de şurada yazışalım
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

3.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    "Yatırımcının en büyük problemi hatta düşmanı kendisidir" - Benjamin Graham
    Ben malımı bilmem mi.Kimse satsa bir şey kaybetmez alsa ömürden ömür gider.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,207

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,207
    bist çöp endeksi açılsa tartışmasız en başa oynarlar egeen ile kartn
    böyle bir günde gitmeyecekseniz sizi halka açan zihniyete ne diyeyim!!!bunun sahibi de mi kayserili yoksa

6. Bugün tamamen ege en ile aynı hareket etti egeen 2 TL düştü oda düştü egeeen çıktı Buda çıktı şimdi sektör farklı üretim farklı Ege’nin işlerinin de çoğu durmuş durumda karton 7:24 çalışıyor peki bunlar niye aynı tarzda hareket ediyor cevabı çok basit ikisinin de tek beklentisi Bedelsiz..

7.  Alıntı Originally Posted by lalezar Yazıyı Oku
    Bugün tamamen ege en ile aynı hareket etti egeen 2 TL düştü oda düştü egeeen çıktı Buda çıktı şimdi sektör farklı üretim farklı Ege’nin işlerinin de çoğu durmuş durumda karton 7:24 çalışıyor peki bunlar niye aynı tarzda hareket ediyor cevabı çok basit ikisinin de tek beklentisi Bedelsiz..
    Aslında bedelsiz beklentisi 5 yıla yayılmış durumda.Bilanço beklentisi desek şapkadan kuş mu çıkacak tavşan mı belli değil.her şey insafsız patronun insafına kalmış durumda.Onun da insafa geleceği yok.

8. Tobo mu yoksa ikili tepe mi? Yaşayıp görücez. Ünal paşam ın canı ne isteyecek.. Öleceği aklına gelirse (çok fazla insandan Beddua aldım accık sevap işleyeyim derse) 500 üzeri çıkarır. Tobo ya yolculuk yaptırır. Rakam teknik olarak var (fibo) ama yazmayacağım.(insanlar etkilenebilir, kimseye zarar vermek istemem) Öleceği aklına gelmez ********liğe devam derse ikili tepeden paraşütü açmadan aşağıya yollar... (Kademeler bomboş, aşağı yada yukarı sert gidebilir. 460 dan 470 e gidiyor, biri sürekli kafasına vuruyor ve engelliyor.)

Yatırım tavsiyesi değildir. Adi ünal ın ne yapacağı belli değildir.

Sayfa 164/850 İlkİlk ... 64114154162163164165166174214264664 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •