Sayfa 70/851 İlkİlk ... 2060686970717280120170570 ... SonSon
Arama sonucu : 6803 madde; 553 - 560 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

3 krş temettü vereceğine

her yıl temettü oranı kadar bedelsiz verse

en azında azar azarda olsa derinlik oluşurdu..

temettü veriyor sözde

hem fiyattan düşüyor

hemde vergi alıyor

ne anladım temettüden..

yersen işte

dostlar alışverişde görsün

3. 10 lira veriyor mu ? Veriyor. Başka, bu kadar çok veren kaç tane şirket var ? ......
    Karton şimdiye kadar çoktaaaan 1000 Tl yi geçmeliydi geçemediyse sorumlusu terzi joe ve grand 0007 dir çünkü dyoby ya kafayı takmışlar kartonu pas geçmişlerdir ytd

Alıntı Originally Posted by Sabırlı Borsacı Yazıyı Oku
    401.80 kapattı 22 Nisan 2020 Çarşamba günü. Bist 98.000 ve Dolar ise 6.98 de. Alrın gr. 385.00 lerde. Bugün bi ara altın ile Karton aynı fiyattı. Sonra akşam üstü karton altını geçti����

08 Mayıs 2020 de karton temettü verecek. Genel kurul ise 05 Mayıs 2020 de.

Burdaki bazı arkadaşlar bedelsizden bahsetmiş. Bedelsiz yook temettü var. %1000 temettü veriyor. Yani 1 lota kaÅ•şılık 10 TL.temettü dağıtacak.

Bedelsiz vermesi daha güzel olurdu ama. Yok işte. Bu saatten sonra olur mu onu da bilemiyom. Zannetmem yani.

İzleyip görelim. Bol kazançlar..
    7 - Yönetim Kurulunun 2019 Yılı Kar Dağıtım Önerisinin Okunması, Öneri Üzerinde Varsa Değişiklik Tekliflerinin Görüşülmesi, Onaylanması veya Değiştirilecek Şekilde Kabulü veya Reddi.

Daha kesin birşey yok,,herşey 5 mayısta belli olacak,,genel kurul, kararı değiştirebilir,ya da onaylayabilir diyor.
    Lütfen kesinlik ihtiva eden kelimelerden uzak duralım,,,imzaları bekleyelim.
    Son düzenleme : olimpik forum; 23-04-2020 saat: 11:05.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

06.04.2020 Hazine ve Maliye Bakanlığı, firmaların kar dağıtımlarının, Covid-19 salgınının ekonomi üzerinde yaptığı olumsuz etki ile mücadele kapsamında, 2019 yılı karının %25i ile sınırlandırdığını açıkladı. Alınan bu karar ile iş gücü piyasasını, istihdamı, şirketlerin öz kaynaklarını, sermaye yapılarını ve nakit dengelerini korumak hedefleniyor. Henüz genel kurullarını yapmamış şirketlerin temettü dağıtım miktarları Bakanlığın kararı neticesinde değişecektir.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

Kartonsan'ın Vergi Dairesine Sunulan 2019 Yılı 12 Aylık Net Karı 67.712.913 TL

***Açıklanan kar/zarar rakamı Geçici Vergi Beyannamesi'deki tabloda yer
    almaktadır. Tablo SPK mevzuatına uygun hazırlanmamıştır. SPK mevzuatına
    uygun rakamlar ayrıca açıklanmaktadır.***

%25 i 16.928.000 tl dağıtabilir.
    Oysa karton 11.85x2837=33616 milyon tl temettü vermeyi teklif etmektedir,(brüt),,bakanlığın almış olduğu karardan fazla.
    Oysa almış olduğu kararı bedelsiz dağıtsa,sorun teşkil etmeyecektir.
    5 mayısa ne kaldı,bakıp görücez.

7. Benim de dikkatimi çekti bugün tatil ve bir önceki gün karton tavan yaptı..Klasik karton hareketlerini bırakması için yarın da güzel be işlem hacmi ve yüksek karlı bir karton bekliyoruz.Sosyal platformlarda algı çok önemlidir insanlar 1000 olsa şaşırmam demeye başladı bunun iyi yönü de var kötü tarafı da umarım patron artık insafa gelir..

Sayfa 70/851 İlkİlk ... 2060686970717280120170570 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •