Sayfa 190/850 İlkİlk ... 90140180188189190191192200240290690 ... SonSon
Arama sonucu : 6796 madde; 1,513 - 1,520 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

1.  Alıntı Originally Posted by kubilayhan23 Yazıyı Oku
    Yahu nasıl bilmiyeceğiz?

Sorayım sana 2010 dan beri buralardayız.

Böyle bir kaç arkadaş daha var.

Gazı veren gitti işte yok ortada.

Cilalayıp durdular kar şöyle böyle.

Bizler öğrendik hisseyi ve patronunu.

Trend ve bedelsiz bu hissenin beklentiside.

Bedelsiz geçmişten yakınmı yakın lakin oyalanırmı oda olur.YTD.
    Hisseye gaz vermedim.cilalamadim.varsa göster. Gösteremezsen bende senden böyle bir kaç adam var iftira atan diye bahsedecegim

2. Hatta cilalamak yerine hisseyi getirebileceği aralıkları yazdım.gelirse eklerim yazdım.patronu senin kadar bilirim.baska yorumumda o..diye bahsettim patron baskısının diğer adına.o yüzden uğraşmayın çocukça.

3. Sinirler normal olarak gergin arkadaşlar sizleri biraz daha sakinliğe davet ediyorum..
    Sayın yekpare biz eskiler olarak bu adamın ne olduğunu bildiğimiz için ve başka biriisi gelip bu hisseyi dolaylı olarak patronu övdüğü zaman eskiler biraz daha agresif olabiliyor..Haddime değil ama karşılıklı olarak bir özür olabilir..
    Hisseye be bilançoya gelince kimse yorumlamasın bile 5 yaşında bir çocuk zekası bile hırsızlık olduğunu anlar..

Alıntı Originally Posted by Yekpare Yazıyı Oku
    Hisseye gaz vermedim.cilalamadim.varsa göster. Gösteremezsen bende senden böyle bir kaç adam var iftira atan diye bahsedecegim
    İşte yenisin

ric nikli arkadaşımız vardı.

Çok alıngansın.

Sakin
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
     Alıntı Originally Posted by kubilayhan23 Yazıyı Oku
    İşte yenisin

Çok alıngansın.

Sakin
    :D ............
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

6. [QUOTE=kubilayhan23;4474766]İşte yenisin

Çok alıngansın.

Ben sakinim de sizde mantik , sağlıklı düşünme zaafa uğramış.Oysa tane tane anlatmıştım.Olmadi.Daha da bu minvalde kaale alıp cevap yazmak abes.Temennim şifa bulun bir an önce.İyilisince sizi tekrar muhatap alacağım söz

7.  Alıntı Originally Posted by lalezar Yazıyı Oku
    Sinirler normal olarak gergin arkadaşlar sizleri biraz daha sakinliğe davet ediyorum..
    Sayın yekpare biz eskiler olarak bu adamın ne olduğunu bildiğimiz için ve başka biriisi gelip bu hisseyi dolaylı olarak patronu övdüğü zaman eskiler biraz daha agresif olabiliyor..Haddime değil ama karşılıklı olarak bir özür olabilir..
    Hisseye be bilançoya gelince kimse yorumlamasın bile 5 yaşında bir çocuk zekası bile hırsızlık olduğunu anlar..
    Hocam patronu öven yazım olmadi ki. Herkes yatırım yapıyor daha ciddi paylaşımlar yapmamız gerekirken konuşmaya mecbur birakildigim şeylere bak. Mesela bu gün 452 i bandının önemini yazmaya elim gitmedi bu çocukca yazanlardan sonra.ya 452_475 bandında dolaşır.veya endeks düşer bahane ederse 400 _440 bandını konusurz.mesela bunlar teknik kısmı.Boyle paylaşımlar bekliyor insan.Ne bileyim herkes farklı katkılar yapsa mesela hepimize faydası olur.Yani 15 yıldır bu işin içindeyim.Simdi ben kartn un patronunu bilmez olurmuyum.Ama sanki eski ! arkadaşlar eski olmayı başka yorumluyorlar.Ne forum siteleri geldi geçti.Neler yazıldı kimleri gördük.Hani bunları bilince.Diyorum ki arkadaş yapmayın. Kendinizde dalga geçme yetkisi ve ozgurlugu var sanmayın.Beni 'yeni ' sanma . Ama nafile ..kendileri bilir.kotu gelene geldiği gibi cevap veririm
    Yoksa ne işim olur sana kötü laf edeyim.

8. Kartn da bu rakamlar ve zamansalliktan ötürü oynamalar sarmalar olabilir.mesela 452 448 değişkenliği..400 407 i değişkenliği gibi..malum sığ ve sert seviyor

Sayfa 190/850 İlkİlk ... 90140180188189190191192200240290690 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •