Sayfa 397/850 İlkİlk ... 297347387395396397398399407447497 ... SonSon
Arama sonucu : 6796 madde; 3,169 - 3,176 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

1. Pmngr dostum valla bayıldım yorumuna 300 diyip 700 den almak..
    Brüt takası merak edenlere iyi de olur kötü de bilemezsin önemli olan konkektürdür..Taban taban da gider tavan tavan da veya hiçbiri..
    Bu kağıdı iyi şirket işleri iyi durumu iyi kasada parası var yok geleceğin sektörü falan diye almayın bana tabi kızanlar olacak ama maalesef öyle bedelsiz verebilir mi ona bakarak alın tabi bence..

2.  Alıntı Originally Posted by meteak Yazıyı Oku
    Ben 815 den verdim karton u alış maliyetim 703 dü sonra gittim 71 den burva aldım onu da bugün 85900 verdik Borsa da bir kural vardır karı gördün mü vereceksin fırsatlar bitmez hiç bir zaman fırsatlar bitmez bak kent taban taban gidiyor bosh fren de eklendi ona bugün de konya da eklendi taban taban a

Gerçek piyasa değeri konya nın 140 ken olmuş 500 satılmaz mı
    Gerçek piyasa değeri karton un 300 ken olmuş 800 satılmaz mı
    Gerçek piyasa değeri Kent in 400 ken olmuş 2 milyon
    Gerçek piyasa değeri bosh fren in 230 ken olmuş 1 milyon

borsa da bir piyasa değerlemesi yapılsa belki şu fiyatların bile altında değerleri çıkabilir bu hisselerin
    biz gölgemizden korkuyoruz sen serengetide ASLAN lara el ense çekiyorsun

3. Tacirler ve deniz mali toplamış
    .ky satmış..salı bir ayar çekip satanları donsuz bırakırlar mi. Hazır brüt de gelmişken. Bakacağız. Göreceğiz ölmez isek

4. Temelde teknikdede tek doğru yoktur

Bakış açısına göre doğru değişir

O nedenle teknik ve temel üzerinden tartışma konuyu uzatır

Tabi bence

5. Piyasa oyuncuları karar verir haberi önceden alırlarsa kağıdı götürürler yok birşey olmayacaksa kimse yüzüne bakmaz..Bire kaç bedelsiz verir ona bakmak lazım gerisi boş Bana göre böyle

6.  Alıntı Originally Posted by lalezar Yazıyı Oku
    Piyasa oyuncuları karar verir haberi önceden alırlarsa kağıdı götürürler yok birşey olmayacaksa kimse yüzüne bakmaz..Bire kaç bedelsiz verir ona bakmak lazım gerisi boş Bana göre böyle

brut takas yorumum....
    Daha güzel oldu, daha iyi kontrol altına alındı tahta daha emin adımlarla yoluna devam....
    ben aldim almaya da devam edicem...ytd...

7. Brut takas olumsuz etkilemez bence..bircok kagit gorduk brut takas sonrasi kopmaya dvm eden..ytdegildir

Sent from my iPhone using Tapatalk

8.  Alıntı Originally Posted by lalezar Yazıyı Oku
    Piyasa oyuncuları karar verir haberi önceden alırlarsa kağıdı götürürler yok birşey olmayacaksa kimse yüzüne bakmaz..Bire kaç bedelsiz verir ona bakmak lazım gerisi boş Bana göre böyle
    Sn Lalezar sizi şahsen hiç anlamıyorum, dedemizin bizzat kendisi geçen sene bedelsiz sermaye arttırımı yapmayacağız dedi genel kurulda ve bu sözlerini de resmi tutanaklara geçirdi. Kap da yayınlandı. 1 yıldan fazla zaman geçmesine doğruları söylediği de bariz ortada, yapmıyor işte ve yapmayacak. Taaa ki devlet bu tür psikopat yönetim tarzlarına müdahale edene kadar. Öyle bir şey de devletin başında bunca dert varken aklına bile gelmiyor.

Patronun resmi tutanaklara geçirtip zaptı rapt altına aldırdığı bir açıklamanın aksi yönünde beklenti içine girmeniz beni şahsen hayretler içerisinde bırakıyor. Saygı duyuyorum ama akıllı para bu tür ayrıntılara önem verir.

Yazmayacağım dedim ama yine duramadım, inş bu son yazım olur zira gerçekten dönüp dolaşıp aynı şeyleri konuşuyoruz.

kazandıklarımızı sağlıklı sıhhatli şekilde sevdiklerimiz ile hayrını yaparak bereketi ile yemek nasip olsun inşallah. İyi bayramlar dilerim
    Cahillik mutluluktur!

Sayfa 397/850 İlkİlk ... 297347387395396397398399407447497 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •