Sayfa 108/443 İlkİlk ... 85898106107108109110118158208 ... SonSon
Arama sonucu : 3540 madde; 857 - 864 arası.

Konu: CEMTS - Cemtaş Çelik Makina

CEMTS Solo 2020/9 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): 90184853 Yıllık Değ%:115

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2.  Alıntı Originally Posted by mertus Yazıyı Oku
    Sadece eski zirve değil takozun üst bandı da yukarı kırıldı. Hayırlı uğurlu olsun.

Kar realizasyonu gelirse takozun üst bandı olan 13,20 seviyesi ve bir önceki tarihi zirve olan 12,40 seviyeleri denenebilir. Realizasyon gelmezse zaten önünde teknik bir çizgi kalmadı. Yorulana kadar gider.

Grafiğin güncel hali aşağıdaki gibi.

Bugünkü kapanış takoz üst bandını ihlal ederek kötü bir sinyal verdi. Düşüş devam ederse 11,90 civarından geçen trend çizgisi (takoz alt bandı) kuvvetli destek. Bilanço haberi kan kaybını durdurabilirse mavi renkli düşen direncin geçilip geçilmediğini takip edeceğiz.

Büyük resime baktığımızda pandemi dibinden beri tüm yükselişler hacimli düşüşler hacimsiz gerçekleşiyor. Yani teknik olarak umut vaad etmeye devam ediyor. Yarın bilançonun nasıl fiyatlanacağı orta vadeli yönümüzü de tayin edecek.

3. Bilanço çok güzel, 14.1 larda pozisyon alıp geçen hafta 14.6 larda çıkmıştım. Açayım bir bakayım bugün fiyata dedim. 13.31 bu bilanço beklentisi hiç etkilenmemiş mi bugün düşüşü anlamadım. Yarın çok yüksek açmaz ise hissede pozisyon açmaya talibim

4. Düşüş hissenin suçu degilki. Abd ile dans macrona boykot derken herşeyi çay atarak çözmeye kalkinca hisse ne yapsin. Ama haklisin . Bilanço güzel gecen haftanin yuzde 10 altinda fiyat. Alirken kazanmak lazim

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    KARŞIYAKA
    Gönderi
    885
     Alıntı Originally Posted by hissedar01 Yazıyı Oku
    Düşüş hissenin suçu degilki. Abd ile dans macrona boykot derken herşeyi çay atarak çözmeye kalkinca hisse ne yapsin. Ama haklisin . Bilanço güzel gecen haftanin yuzde 10 altinda fiyat. Alirken kazanmak lazim
    Aynen dediğiniz gibi...

Şalter atmasın, fakirin....Herkese dalıyor.

Sonrada olan oluyor, Yabancı fonlar voltalıyor.

Döviz rekor kırıyor, Dolarla'mı çalışıyorsunuz deniyor.

Giren girdiğiyle kalıyor...

Tahta Cuma kapanışa doğru bilanço hazırlığını yapmıştı,

Gel gör ki, tahta bu gün kim vurdu ya gitti.

YTD...

6. ilk çeyrek 15 milyon
    2.çerek 25 milyon
    3.çeyrek 50 milyon kar.müthiiş performans
    yılsonu kar rakamı 150 olur mu acaba))))

7. Seviyorum seni cemts

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    KARŞIYAKA
    Gönderi
    885
     Alıntı Originally Posted by cigerci Yazıyı Oku
    Seviyorum seni cemts

Sayfa 108/443 İlkİlk ... 85898106107108109110118158208 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri