Sayfa 310/445 İlkİlk ... 210260300308309310311312320360410 ... SonSon
Arama sonucu : 3553 madde; 2,473 - 2,480 arası.

Konu: CEMTS - Cemtaş Çelik Makina

1. Biz otomotive odaklanmalıyız.Şubat otomotiv satışları ocağa göre canlı ve bu yıl gittikçe daha iyiye gidecek.Çemtaş fırınları durduğunda denge çubuğu üretimi devam etti ve bu şirket tarafından 2 kez yinelendi.Avrupaya ihracatta devam ediyor.Umarım kar marjları yükselir ve birinci çeyrek iyi olur.Diğer çeyrekler daha iyi olacaktır.

2. Parsn 10 lira fark attı buna, hadi o da benim evladım ama bu hayırsız evlat çıktı maalesesef bedelsiz kadar taş düşsün başına.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

3. Bilançonu da, bedelsizini de, temettünü de al başına çal, bu kadar rezil hareket sergileyen bir hisse görmedim, emeği geçenlere yazıklar olsun.

4.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Bilançonu da, bedelsizini de, temettünü de al başına çal, bu kadar rezil hareket sergileyen bir hisse görmedim, emeği geçenlere yazıklar olsun.
    Bu kadar hiddetlenme dostum sağlığa zarar bundan beterleri de var parsn da aynı durumdayım....ytd

5.  Alıntı Originally Posted by 0634 Yazıyı Oku
    Bu kadar hiddetlenme dostum sağlığa zarar bundan beterleri de var parsn da aynı durumdayım....ytd
    Bende de aynıları var dostum, al birini vur ötekine, temel olarak ve de sektör olarak en beklentili ve ucuzu ama yaptıkları işkence insanın zoruna gidiyor, yoksa problem değil bekliyoruz her şekilde.

6. Birçok hisse dalgalanip durup olduğu yerde sayıyor sanırım...yatay piyasada böyle olmaktan hoşlanıyorlar gibi...arsalardan birisine yeni fabrika kuruyoruz dese yine umursamaz gibi ama bizde umut bitmiyor

7. Galiba bu hisseden bir cacık olmayacak. Fitil ediyor adamı.ne zaman bölünecek acaba

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Bu hisse yarın tavan olsa ertesi günlerde ve haftalarda yaptığı tavanı pişman ettirir adama daha geri düşer. Bende öyle bir izlenim uyandırdı.ciktigi yerde durmaz bu.ama düştüğü yerden daha da düşer.ne hisseler yıl sonu kapattığı yeri solladı bu daha 66 yi görmesi için bilmiyorum artık bekle babam bekle.kayserili adama para kazandırmaz derlerdi dusunemedik.
     Alıntı Originally Posted by yolcuuu Yazıyı Oku
    Birçok hisse dalgalanip durup olduğu yerde sayıyor sanırım...yatay piyasada böyle olmaktan hoşlanıyorlar gibi...arsalardan birisine yeni fabrika kuruyoruz dese yine umursamaz gibi ama bizde umut bitmiyor
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 310/445 İlkİlk ... 210260300308309310311312320360410 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •