Sayfa 330/445 İlkİlk ... 230280320328329330331332340380430 ... SonSon
Arama sonucu : 3553 madde; 2,633 - 2,640 arası.

Konu: CEMTS - Cemtaş Çelik Makina

Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    GES devreye girince bakalım başka ne bahaneleri bulacaklar, diğer genel problemler tüm şirketlerde var zaten.
    Az da olsa bir temettü ve de bedelsiz varken geri alıma gerek yok zaten, bu çeyrek 110 milyon kar yazarak taban olması kabul edilemez, araştırildığında kimin parmağı varsa ortaya çıksın isteriz deseydiniz keşke.
    Aslında bakarsınız şirketin finanslarında bir bozulma yok

Milletin elinden malı almak için yapılmış çok sert bir satış var. çok mu polyanca bir yorum olur

Şahsen ben bu kadar sert bir satış için bir sebep göremiyorum.

2.  Alıntı Originally Posted by habala Yazıyı Oku
    Aslında bakarsınız şirketin finanslarında bir bozulma yok

Milletin elinden malı almak için yapılmış çok sert bir satış var. çok mu polyanca bir yorum olur

Şahsen ben bu kadar sert bir satış için bir sebep göremiyorum.
    Bu sirketin 5 6 f/k ile fiyatlanmasinin sebebi neyse , bugün ki satışında sebebi aynı..

Once şirkete bakacaksin kar yapiyormu diye, sonrada patrona bakacaksin adammı diye...

Piyasa sirket patronlarina hakettigi notu f/k ile veriyor....

SM-N770F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. İnfonun Cemts raporuda milleti yanıttı. 90 lira hedef verdiler hisse 39 liraya düştü
    Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir.Kendi düşüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

4.  Alıntı Originally Posted by Yıldız Tozu Yazıyı Oku
    İnfonun Cemts raporuda milleti yanıttı. 90 lira hedef verdiler hisse 39 liraya düştü
    Deprem zamanında bile bu kadar düşmemişti hisse, birilerinin gözü dönmüş resmen, SPK bugünkü işlemleri incelese keşke.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

5. İncelerden kalınlara geçtik.... Bu lotlarda biterse tabanda alış kalmaz....
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

6. ve finito taban üstü alış kalmadı 180K Tabanda satış var... an itibari ile..

Cümleten geçmiş olsun tüm yatırımcılara bu ayı ve haftayıda böyle kapatacağız....

Yok tabanı bozar bir heyecan yaratır orayı bilemem....

Tabanı bozduda ne m.k yediğini bende anlamadım

7.  Alıntı Originally Posted by Yıldız Tozu Yazıyı Oku
    ve finito taban üstü alış kalmadı 180K Tabanda satış var... an itibari ile..

Cümleten geçmiş olsun tüm yatırımcılara bu ayı ve haftayıda böyle kapatacağız....

Yok tabanı bozar bir heyecan yaratır orayı bilemem....

Çok insaflılar değil mi, millete tabandan mal satma şansı veriyorlar, ya satamasalardı maazallah, yazık çok yazık, bu kadar yatırımcının ocağına incir ağacı diktiler.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

8. Millet ne aldı be.... Satanın malını ala ala bitiremediler....
    Enayi gibi aldılar o kadar malı... Tabanda alış bitti üstüne bir 503 bin alış koydular sonra bir 503 bin daha koydularda onu bitiremediler. Onuda bitirseler 1.5 milyon lot alıyordu herif YFAS ta...

Sayfa 330/445 İlkİlk ... 230280320328329330331332340380430 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •