Sayfa 422/445 İlkİlk ... 322372412420421422423424432 ... SonSon
Arama sonucu : 3557 madde; 3,369 - 3,376 arası.

Konu: CEMTS - Cemtaş Çelik Makina

1. 'Tüfek icat oldu mertlik bozuldu' buyurmuş Köroğlu...
    Günümüze uyarlarsak aynı şey tahtacı ve spekülatörler için söylenebilir mi acaba, 15.71'den 9.90'a getirdi ve hala bir ölü kedi sıçrayışı bile yok, bu kadar mı aç gözlü olunur arkadaş, hissede bir ben kaldım galiba, kilidi vurmadan hiç bir yere gitmiyorum.

[IMG][/IMG]

Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

2. Sen zaten yıllardır hisseye kilidi vurmuşsun sayın bawer.

3. 2024 için ilk yarı durgun geçse de ikinci yarı için umutluyum. Ges sonrası umudum daha da artacak. Sabırlı olmak lazım.

https://youtu.be/vjXReLVli-Y?si=41lkJoTftqXJZLob

4. Cemts 2023 yılında çok zarar yazdırdı bize, umarım bu yıl telafi eder, 10.15 iile seneyi kapattık.
    İyi bir yıl olması dileğiyle.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

5. KAYITLI SERMAYE TAVANININ ARTTIRIMI
    Şirket Sermaye Piyasası Kanunu hükümlerine göre kayıtlı sermaye sistemini kabul etmiş ve Sermaye Piyasası Kurulunun 15/05/1997 tarih ve 15/696 sayılı izni ile bu sisteme geçmiştir. Şirketin kayıtlı sermaye tavanı 2.500.000.000 (İkimilyarbeşyüzmilyon) TL olup, her biri 1 Kr itibari kıymette tamamı hamiline yazılı 250.000.000.000 (İkiyüzellimilyar) paya bölünmüştür. Sermaye Piyasası Kurulunca verilen kayıtlı sermaye tavanı izni, 2024-2028 yılları (5 yıl) için geçerlidir. 2028 yılı sonunda izin verilen kayıtlı sermaye tavanına ulaşılamamış olsa dahi, 2028 yılından sonra Yönetim Kurulu’nun sermaye artırım kararı alabilmesi için; daha önce izin verilen tavan ya da yeni bir tavan tutarı için Sermaye Piyasası Kurulundan izin almak suretiyle Genel Kurul’dan 5 yılı geçmemek üzere yeni bir süre için yetki alması zorunludur. Söz konusu yetkinin alınmaması durumunda yönetim kurulu kararıyla sermaye artırımı yapılamaz.
    Yine bakalım alttan ne çıkacak.
    Yazdıklarım Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir.

6. Kayıtlı sermaye tavanının arttırılması yine açık uçlu bırakılmış. Bedelli mi yoksa bedelsiz mi yapacağı belirtilmemiş. Yüz güldürmeyen hisse bu haberle çakılmasını beklerken aynı kaldı. Ama çakılacak dipte kalmadı. Bütün dipleri yatırımcısına yaşattığı için firmaya 2023 yılı için teşekkür ederim. Aynı başarıyı bu sene de yakalayacak mı göreceğiz. Yatırımcısına düşman şirket yönetiminin biraz Kocaer şirket yönetimi gibi davranmasını bekliyorum.

Alıntı Originally Posted by Dr. Who Yazıyı Oku
    Kayıtlı sermaye tavanının arttırılması yine açık uçlu bırakılmış. Bedelli mi yoksa bedelsiz mi yapacağı belirtilmemiş. Yüz güldürmeyen hisse bu haberle çakılmasını beklerken aynı kaldı. Ama çakılacak dipte kalmadı. Bütün dipleri yatırımcısına yaşattığı için firmaya 2023 yılı için teşekkür ederim. Aynı başarıyı bu sene de yakalayacak mı göreceğiz. Yatırımcısına düşman şirket yönetiminin biraz Kocaer şirket yönetimi gibi davranmasını bekliyorum.
    Bu tür işlemlerde açıklanmaz.
    Önce kayıtlı sermaye işlemi tamamlanır.
    Sonra egerki bedelli veya bedelsiz için yönetim kurulu karar alırsa prosedür gereği SPK başvurusu yapar.
    Sagliklar

8. tşk ederim Cinali Bey bilgilendirme için sağolun.

Sayfa 422/445 İlkİlk ... 322372412420421422423424432 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •