Sayfa 153/1003 İlkİlk ... 53103143151152153154155163203253653 ... SonSon
Arama sonucu : 8023 madde; 1,217 - 1,224 arası.

Konu: HALK Cafe - II

bu salgın trumpın sonunu getirir.
    abd de doğru düzgün sağlık sistemi yok.
    çoğu ölür fakirlerin
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

2.  Alıntı Originally Posted by şahna Yazıyı Oku
    çoğu ölür fakirlerin
    obamanın kurduğu bu sistemi trump değiştirdi, üstelik ilk iş olarak yaptığını söyledi. haklısınız.

3.  Alıntı Originally Posted by şahna Yazıyı Oku
    çoğu ölür fakirlerin
     Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    obamanın kurduğu bu sistemi trump değiştirdi, üstelik ilk iş olarak yaptığını söyledi. haklısınız.
    O zaman aşıyı buldurdu, buldurdu...
    Canlı yayında ilk deneyen olmaktan başka çaresi kalmadı desenize...
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir, vereceğiniz kararlar tamamen size aittir...
    Az yazıp, çok okumak istiyorum...

4.  Alıntı Originally Posted by MSB Yazıyı Oku
    O zaman aşıyı buldurdu, buldurdu...
    Canlı yayında ilk deneyen olmaktan başka çaresi kalmadı desenize...
    süreç yönetmek zor iş. bu süreci ÇİN hariç (birazdan bizim ülke) yönetemedi. Dünya devi merkelin açıklamaları ne kadar ucuz, yada trump'ın gece 3 de açıklama yapacağım demesi. Somut hiç bir adım yok. İsrailde kendini güzel korudu. Beklenen devletler malasef koruyamadı. Abd bugün 30 günlük uçuş yasağı getiriyorsa korkusu büyük.

5. krizler pahalı tecrübelerdir. bunlarda geçer, 1994 2001 2008 krizlerinde neler gördük, sadece zaman ve sabır gerekiyor.

6.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    süreç yönetmek zor iş. bu süreci ÇİN hariç (birazdan bizim ülke) yönetemedi. Dünya devi merkelin açıklamaları ne kadar ucuz, yada trump'ın gece 3 de açıklama yapacağım demesi. Somut hiç bir adım yok. İsrailde kendini güzel korudu. Beklenen devletler malasef koruyamadı. Abd bugün 30 günlük uçuş yasağı getiriyorsa korkusu büyük.
    Sabah da Pence söyledi ya ABD' de kısa sürede binlerce vaka daha göreceğiz diye...
    Ben yönetememe olduğunu düşünmüyorum...
    Sanki daha bir panikletelim sonunda nasılsa para diye de ilaç diyede benim ayağıma kapanacaklar diye düşünüyorlardır gibime geliyor...
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir, vereceğiniz kararlar tamamen size aittir...
    Az yazıp, çok okumak istiyorum...

kaç yıl yaşayacağız arkadaş
    hiç mi huzur yok
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

8.  Alıntı Originally Posted by MSB Yazıyı Oku
    Sabah da Pence söyledi ya ABD' de kısa sürede binlerce vaka daha göreceğiz diye...
    Ben yönetememe olduğunu düşünmüyorum...
    Sanki daha bir panikletelim sonunda nasılsa para diye de ilaç diyede benim ayağıma kapanacaklar diye düşünüyorlardır gibime geliyor...
    sessiz bir savaş hali bu. verdikleri paraları insanlar sağlıklı iken vermediler.

Sayfa 153/1003 İlkİlk ... 53103143151152153154155163203253653 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •